708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Miłosny horoskop na listopad 2013

Chłód za oknem będzie dawał się nam we znaki, jednak nie stanie na przeszkodzie miłości – nawet jeśli zdaje nam się, że pewne sprawy uczuciowe zostawiliśmy daleko za sobą, teraz będziemy skłonni raz jeszcze przemyśleć nasze decyzje. W naszych życiach wiele się zmieni, przede wszystkim będziemy dużo bardziej emocjonalnie podchodzili do naszych partnerów – nie zabraknie czułości oraz potrzeby bliskości. Jeśli tylko uda nam się wygospodarować odpowiednią ilość czasu, relacje damsko-męskie będą układały się wzorowo, a my będziemy czuć się osobami spełnionymi. Nie powinniśmy jednak mieć wygórowanych wymagań, czy naciskać na osoby ukochane, ponieważ może to zaowocować ochłodzeniem więzi. Cierpliwość popłaca, a ciepło, którym obdarzamy zawsze do nas wróci.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na listopad 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Barana mają przed sobą miesiąc pełen najpiękniejszych chwil – gwiazdy przepowiadają, że istnieje bardzo duża szansa na odnowienie starej znajomości. Będzie to wielkie szczęście dla Barana, jednak również odpowiedzialność. Będzie musiał on zawalczyć ze swoimi kaprysami, nauczyć się tego, że czasami warto pójść na kompromis. Baran zakocha się ponownie, miłością szaloną i zachłanną – nie będzie mógł spać z powodu osoby ukochanej, a jeśli zaśnie – będzie o niej śnił. To samo będzie czuć Twój partner, Baranie, jednak nie można żyć samą miłością – musicie zatem zejść na ziemię, aby móc normalnie egzystować. Będziecie pragnęli spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Natomiast w życiu Baranów, które stworzyły już szczęśliwy związek będzie układało się bardzo dobrze – będą czuły się one spełnione na każdej płaszczyźnie, a czas spędzany z osobą ukochaną będzie dla nich szczególnie ważny.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na listopad 2013 roku

Zodiakalnym Bykom będzie się w tym miesiącu powodziło w miłości, zarówno samotnym, jak i tym w związkach. Na początku listopada na drodze samotnego Byka stanie bowiem urocza osoba urodzona pod znakiem Panny z którą od razu znajdzie on wspólny język. Początkowo będą podchodzili do siebie z ostrożnością, jednak już w połowie miesiąca oboje podejmą flirt. Powoli będą poznawali się coraz bardziej i zrozumieją, że są w stanie zapewnić sobie nawzajem to, czego potrzebują oboje najbardziej – poczucie bezpieczeństwa oraz bezwarunkową miłość. Będzie między nimi przede wszystkim porozumienie dusz, co sprawi, że ich znajomi będą mocno zdziwieni tym, jak czule i ufnie się do siebie odnoszą. Byki w związkach będą teraz z całych sił pragnęły spędzać jak najwięcej czasu z partnerem, a każda wykradziona minuta będzie okazją do tęsknych spojrzeń oraz przepełnionych miłością słów. Gdy tylko będziecie mogli – będziecie nierozłączni.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na listopad 2013 roku

W życiu miłosnym samotnych Bliźniąt zapanuje chaos – wszystko za sprawą przystojnego Wodnika, którego poznają na kursie bądź zajęciach rekreacyjnych. Oboje połączy ta sama pasja – prawdopodobnie taniec bądź inny rodzaj aktywności fizycznej. W połowie listopada postanowią się wymienić numerami telefonów, a gdy już Wodnik zadzwoni… staną się nierozłączni. Bardzo często będą zarywali noce rozmawiając lub wychodząc gdzieś razem. Uczucie, które między nimi rozkwitnie będzie gorące, a ich wzajemne relacje pełne namiętności. Oboje zapragną być ze sobą, jednak na ich drodze pojawią się komplikacje – przede wszystkim ciągły brak czasu ze strony Bliźniąt. W życiu Bliźniąt, które już są w związkach nastąpi ożywienie – to, co wydawałoby się dawno wygasło, teraz wróci ze zdwojoną siłą. Ty i Twój partner nie będziecie mogli się od siebie oderwać, a Wy sami będziecie w szoku, że nadal aż tak jesteście w sobie zakochani i świata poza sobą nie widzicie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na listopad 2013 roku

Samotne wieczory dadzą się we znaki spragnionemu uczuć Rakowi – nie będzie on w stanie usiedzieć w miejscu, będzie teraz bardzo często przebywał poza domem. Właśnie podczas jednej z takich eskapad pod koniec listopada wpadnie mu w oko osoba urodzona pod znakiem Ryb. Oboje będą lubili przebywać w tych samych miejscach i już pierwszego wieczoru spędzą razem dużo czasu. Od tej pory będą spotykali się regularnie – i choć nie będzie im dane stworzyć stałego związku, to znajomość ta będzie syciła ich potrzebę bliskości przez kilka miesięcy. Nie będzie to romans w klasycznym znaczeniu tego słowa – będzie Was łączyć przede wszystkim przyjaźń, cielesność będzie na dalszym planie. Raki w związkach będą teraz czuły potrzebę wprowadzenia romantyzmu do swojego związku – jeśli partner jest zaabsorbowany pracą, pokuszą się o przygotowanie wyszukanej kolacji ze świecami po czym… zabiorą osobie ukochanej komórkę, by mogli się skupić wyłącznie na sobie nawzajem.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na listopad 2013 roku

Dla Lwów będących w związku listopad będzie czasem wyboru – ich energiczne podejście do życia może zacząć irytować Twojego zbyt poważnego partnera, przez co w połowie miesiąca może dojść między Wami do ostrej wymiany zdań. Kilka dni będziecie milczeli. To jest dobry czas na przemyślenie wszystkiego – być może czas odłożyć na bok niektóre rozrywki i zaangażować się mocniej w związek, tak, aby Twój ukochany nie czuł, że jest sam? Lew będzie musiał to wszystko ułożyć sobie w głowie i zadecydować, czy ważniejsza jest dla niego więź z partnerem, czy po prostu czerpanie z życia pełnymi garściami. Lwy, którym nie udało się jeszcze znaleźć drugiej połówki będą teraz starały się nawiązać znajomość z intrygującą ich Wagą, która jednak początkowo będzie opierała się zalotom z ich strony. Jeśli Lew nie straci cierpliwości po kilku odrzuconych propozycjach i nie znajdzie innego obiektu westchnień – pod koniec listopada ta znajomość będzie miała szansę przerodzić się w coś więcej.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na listopad 2013 roku

Zodiakalne Panny będą teraz bardzo uczuciowe i tego samego będą oczekiwały od swojego partnera – Panny będą wymagały teraz czasu oraz zaangażowania w sprawy związku, powinny jednak pamiętać, że naciski mogą przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Jeśli Panna chce wymóc coś na swoim partnerze, nie powinna domagać się, a użyć swojego wdzięku. Powinniście również przemyśleć wyjazd pod koniec miesiącu w celu wypoczęcia ze znajomymi – odrobina szaleństwa Wam nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, poprawi porozumienie między Wami. Samotne Panny będą teraz wspominały swoje dawne miłości, ale również wypatrywały oznak zainteresowania ze strony atrakcyjnego Koziorożca w którym podkochują się od dłuższego czasu – lecz nie czas, Panno, na czekanie, powinnaś wyjść z inicjatywą i po prostu zaprosić go na kawę. Uwierz, Twojemu urokowi nie oprze się nawet Koziorożec, jeśli tylko poślesz w jego stronę uwodzicielski uśmiech.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na listopad 2013 roku

Dla samotnych Wag listopad będzie ciężkim miesiącem – będą one potrzebowały dużo czułości, a przez brak partnera będą czuły się osamotnione. Mogą nawiązywać znajomości tylko po to, by mieć z kim porozmawiać, jednak nie zaangażują się w pełni w żadną z nich. Wagi ciągle będą wierzyć jeszcze, że któregoś dnia spotkają swój ideał, przez co mogą stracić szansę na dobrą, opartą na zaufaniu relację. Wago, otwórz oczy i spójrz – osoba, którą nazywasz przyjacielem od dawna chciałaby stać się dla Ciebie kimś więcej i jeśli coś go rani, to przede wszystkim to, że nie dostrzegasz jego wartości. Miłość nie musi przychodzić jak grom z jasnego nieba – może też rozwijać się powoli, a niejedna przyjaźń przerodziła się w uczucie na lata. Wagi będące w związkach będą teraz oczekiwały jakiejś deklaracji ze strony partnera – dobrze byłoby więc, gdyby ten w końcu się określił i zaoszczędził Wadze sercowych rozterek.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na listopad 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona nabiorą ochoty na niezobowiązujący flirt – podczas jednego z wieczornych wyjść poznają osobę, która w ich mniemaniu również nie chce się angażować trwale – będzie to Baran, który ujmie Skorpiona nie tylko urodą, lecz również temperamentem. Niestety, Skorpion się przeliczy, ponieważ Baran będzie oczekiwał jednak chociaż minimalnego zaangażowania ze strony Skorpiona, co w połowie miesiąca zaowocuje kosmiczną awanturą. Skorpion wycofa się na chwilę, jednak już pod koniec miesiąca zatęskni za towarzystwem Barana, co nawet jego samego bardzo zdziwi. Skorpiony będące w stałych związkach staną się teraz bardzo zazdrosne i zaborcze, co przełoży się na życie z ich partnerami – jeden komplement pod adresem płci przeciwnej ze strony partnera wypowiedziany przy Skorpionie może sprawić, że Skorpion stanie się zimny i oschły. W tym miesiącu warto, aby Skorpion przemyślał swoje podejście do związku oraz nauczył się nieco hamować swoją złość.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na listopad 2013 roku

Samotne Strzelce będą teraz ciągnęły w stronę swoich przyjaciół, chociaż towarzystwo par będzie je bardzo denerwowało i przypominało o tym, że jeszcze nie są w szczęśliwym związku. Dopiero w drugiej połowie listopada szczęście się do nich uśmiechnie i poznają osobę urodzoną pod znakiem Raka, która oczaruje je swoim urokiem osobistym oraz poczuciem humoru. Strzelec będzie zachwycony tą osobą i zacznie o niej rozmyślać – nie będzie wahał się przyjąć zaproszenia na kawę, a gdy już zaczną ze sobą rozmawiać, okaże się, że również i Rak zainteresował się nim. To doda skrzydeł Strzelcowi, który w końcu poczuje, że jest z kimś, kto naprawdę go rozumie i docenia. Dla Strzelców, które już są w stałym związku szykuje się długi wyjazd we dwoje – będziecie teraz oboje potrzebowali swojego towarzystwa, a na myśl o czasie spędzonym razem będziecie czuli się podekscytowani. Wrócicie wypoczęci i zrelaksowani, pełni chęci do życia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na listopad 2013 roku

Konflikt pomiędzy Koziorożcem a jego partnerem zacznie się niespodziewanie w pierwszym tygodniu listopada – mimochodem rzucona uwaga sprawi, ze Koziorożec zacznie obserwować partnera i zastanawiać się, czy przypadkiem nie ma on kogoś na boku. Będzie podejrzliwy, chłodny i wymagający, co sprawi, że osoba, którą kocha będzie chodziła przygnębiona i zmęczona. Ciągłe dopytywanie z jego strony osiągną apogeum na początku drugiego tygodnia listopada. Jego partner w końcu nie wytrzyma ciężkiej atmosfery i wykrzyczy Koziorożcowi, że nikogo nie ma i nie miał. O ile Koziorożcowi po tym wyznaniu przejdzie, to jego partner na kilka dni zamknie się w sobie i na wszelkie amory ze strony Koziorożca będzie reagował ostrożnie. Koziorożce, którym nie udało się znaleźć jeszcze osoby, która zawojowałaby ich serce i myśli w trzecim tygodniu listopada poznają osobę urodzoną pod znakiem Byka z którą początkowo będą spotykały się sporadycznie i niezbyt chętnie, po kilku takich spotkaniach jednak poczują, że trafiła je strzała Amora.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na listopad 2013 roku

Dla zodiakalnych Wodników szykuje się spokojny, ciepły miesiąc – wszystko za sprawą ich kochającego partnera oraz jego zaangażowania. Będzie on teraz dwoił się i troił, aby Wodnik czuł się szczęśliwy i spełniony. Jeśli do tej pory nie zadecydowaliście o Waszej wspólnej przyszłości, właśnie teraz jest najlepszy moment na podejmowanie decyzji na przykład o wspólnym zamieszkaniu bądź zalegalizowaniu Waszego związku. Jesteście sobie pisani, rozumiecie się w pół słowa i darzycie się ogromnym uczuciem – te powody będą dla Was wystarczającymi, by być ze sobą na dobre i na złe do końca. Idąc razem przez życie zrozumiecie, że najważniejsze są właśnie uczucia, bo one sprawiają, że choć bywacie czasem osobno, to myślami jesteście zawsze razem. Wodniki, którym jeszcze się nie poszczęściło w ostatnich dniach miesiąca zwrócą uwagę na osobę urodzoną pod znakiem Panny, która skutecznie będzie utrudniała im skupienie się na pracy zawodowej. Będziesz miał dylemat związany z tą osobą, Wodniku, lecz i tak zdecydujesz się zaryzykować.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na listopad 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą teraz niezwykle czułe, będą rozmyślały razem z partnerem nad powiększeniem rodziny. Oboje jesteście pewni siebie nawzajem oraz tego, że Wasze uczucie nie osłabnie pod wpływem rozłąki – może dojść do tego, że pod koniec miesiąca któreś z Was będzie musiało wyjechać w celach zarobkowych, jednak nie obawiajcie się, długie rozmowy przez telefon sprawią, że mimo fizycznej odległości Wasza miłość przetrwa. Tęsknota sprawi, że będziecie jeszcze bardziej spragnieni swojego towarzystwa i gdy w końcu uda się Wam uszczknąć chwilę dla siebie nie będzie końca Waszej radości. Ryby, które jeszcze nie związały się na stałe będą teraz pragnęły nawiązać romans z osobą urodzoną pod znakiem Bliźniąt – okaże się, że Wasze temperamenty i upodobania bardzo do siebie pasują, natomiast możecie mieć problemy z dogadaniem się. Kolejnym problemem będzie to, że Bliźnięta nie są do końca szczere z Rybami, co może prowadzić do nieporozumień.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 15 lipca 2013
    Ten dzień wróży nowe znajomości z ciekawymi i potrzebnymi ludźmi. Mogą się otworzyć nowe perspektywy w biznesie i życiu osobistym. Jeśli w Twoim sprawach teraz panuje zawieszen...
  • Horoskop na 11 sierpnia 2013
    Dziś zapomnij o pracy i swoich obowiązkach zawodowych. Zorganizuj wyjście z przyjaciółmi do kina albo na jakąś imprezę. Relacje z otoczeniem będą wesołe, łatwe, pozytywne. Dziś...
  • Horoskop na 25 października 2013
    Możesz dzisiaj nieciekawie lokować swoje uczucia i źle oceniać sytuacje. Nad wszystkim musisz się dobrze zastanowić, a najlepiej w ogóle omijaj decyzje. Na dodatek słowo „nie” ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook