708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na listopad 2013

Гороскоп на октябрь

To oczywiste,że listopad to 11 miesiąc w naszym kalendarzu, rządzą w nim głównie dwa znaki zodiaku Skorpion i Strzelec. Liście opadły, sterczą gołe kikuty drzew tak jakby wszystko zostało obdarte z życia, pola opustoszały, ptaki już nie śpiewają. To miesiąc najbardziej ponury w całym roku. Przeznaczymy ten czas głównie na wspominanie przeszłości. To miesiąc melancholii i trochę depresyjnych sytuacji. Uszanujmy ten czas i oddajmy mu szacunek jaki jest przynależny – „Sprawiedliwości” i „Sile” wg Tarota. Bo te dwa arkana wymieniają się zależnie od talii kart.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na listopad 2013 roku

U Barana w listopadzie można oczekiwać pogorszenia samopoczucia. Zwykle energiczny i z werwą Baran odczuje odpływ energii i może mieć obniżoną kondycję nie tylko psychiczną, ale i fizyczną. W efekcie może tak być, że humorki Barana dadzą się we znaki jego otoczeniu, a emocjonalne związki narażone będą na pewne trudności. Uwaga! Niech Baran nie ucieka w alkohol bo u Barana zły nastrój nie trwa długo i w końcu musi zaświecić słoneczko. Skup się mimo wszystko na rozliczeniu się z przeszłości, a może z konkretnych spraw urzędowych. Warto też wreszcie wybrać się do lekarza i zrobić badania. Bo ciśnienie u Barana też jest zawsze zbyt wysokie ale Baran nigdy nie ma czasu dla siebie.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na listopad 2013 roku

Byki będą szukały możliwości nawiązania współpracy z osobami na stanowiskach czy też generalnie takimi, którzy „coś mogą”. Może pojawić się możliwość wyjazdu za granicę lub planowania takiej podroży. Dobry czas dla osób parających się sprawami medialnymi, pisarstwem itp… Baranie, jeżeli ktoś z czymś Ci zalega masz szansę to wyegzekwować. Twoja wrażliwość na uroki płci przeciwnej może znacznie wzrosnąć. Możesz też planować wspólne życie z osobą którą kochasz – czas sprzyja – wykorzystaj tą szansę. Listopad to dla Ciebie w tym roku czas, w którym możesz odetchnąć z ulgą. Warto wziąć parę dni wolnego i skorzystać z jakiejś formy wypoczynku.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na listopad 2013 roku

Bliźnięta, listopad może nastrajać do mistycyzmu a nawet może wzbudzić się zainteresowanie parapsychologią. Wyostrzy się u nich dowcip i aktywność umysłowa. Bliźnięta mogą chcieć zakładać własną działalność gospodarczą lub będą angażować się w jakieś przedsięwzięcie. Miesiąc sprzyjający wzrostowi aktywności fizycznej, psychicznej i większej wrażliwości na otaczający świat. Dobry czas do spotkań towarzyskich „bez szaleństw” no i oczywiście uczuć. Staraj się, aby sprawy przeszłe nie rzutowały na „tu i teraz” – bądź obiektywny, nie daj się ponosić emocjom i nie pchaj się do wystąpień na szerszym forum.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na listopad 2013 roku

Dla Ciebie listopad to nie szczególny czas, może objawiać się huśtawką nastrojów. Mogą dać się we znaki problemy z komunikacją z najbliższymi staraj się unikać takich sytuacji. W miesiącu tym staraj się nie podejmować żadnych istotnych decyzji. Otoczenie może wprowadzać ciebie w irytację i mieć wpływ na niespodziewane sytuacje niekoniecznie dobre dla ciebie. Listopad to okres nie najszczęśliwszy dla Twojego zdrowia. Uważaj jak jeździsz – koniecznie noga z gazu. Możesz odczuć problem ze stawami, a szczególnie z kolanami. Podsumowując, okres nie jest korzystny dla spraw partnerskich zawodowych i zdrowotnych. Należy zachować szczególną ostrożność.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na listopad 2013 roku

Niezbyt korzystny czas dla interesów. Możesz mieć problemy w pracy zawodowej, a nawet zwolnienia z pracy. Problemy finansowe mogą również dać się we znaki staraj się gospodarzyć racjonalnie bez zbędnej rozrzutności. W tym miesiącu nie bierz żadnych kredytów bo możesz mieć problem z ich spłatą. Staraj się w każdej sytuacji zachowywać uczciwie, bo w wyniku jakiejś „głupoty” możesz narazić się na kłopoty. Trzymaj się też daleko od wszelkich spraw sądowych. Nie wpadaj jednak w dołki wszak jesteś osobą sukcesu – listopad minie, a wraz z nim zła passa. Tymczasem miej się na baczności.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na listopad 2013 roku

A Ty musisz wykazać się cierpliwością bo początek miesiąca może być chaotyczny w swojej naturze. Staraj się na siłę nie forsować swoich planów i staraj się być taktowna bo bez szczególnego powodu możesz popadać w konflikty osobiste i zawodowe. Ta niezrównoważona sytuacja może potrwać nawet do połowy listopada później wszystko ulegnie zmianie jak za dotknięciem «czarodziejskiej różdżki». Atmosfera ulegnie poprawie i nastąpi harmonia. Skupisz się na tym co robisz i będziesz osiągała bardzo dobre efekty w pracy zawodowej a prywatnie będzie wspaniała atmosfera. Możesz otrzymać znaczne pieniądze za coś co wykonałaś jakiś czas temu.

Знаки зодиака Телец

Waga. Horoskop na listopad 2013 roku

Jest dobrze – Wago na listopad Ty możesz patrzeć z optymizmem. Dla Ciebie to dobry okres entuzjazm i pewność siebie będą budowały nastrój. Pozwoli Ci to w zaspokojeniu pewnych ambicji, czegoś o czym marzyłaś. W pracy możliwy awans lub znaczna premia. Jeżeli poszukujesz pracy to z pozytywnym efektem. Jeżeli pojawi się propozycja doskonalenia zawodowego, kursu – skorzystaj przyda się w karierze zawodowej. Staraj się wykazywać aktywnością. Dla Niektórych Wag możliwy wyjazd za granicę. Pozytywne załatwienie spraw prawnych spadkowych lub innych urzędowych.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na listopad 2013 roku

Listopad dla Skorpiona raczej harmonijny, a szczególnie korzystny dla osób, uzdolnionych w kierunkach ścisłych. Możesz odczuwać dużą pomoc od osób starszych od siebie czy też mających pewną decyzyjność. Dzięki takiej sytuacji możesz załatwić wiele spraw, z którymi do tej pory «miałeś pod górkę». Jeżeli masz kłopoty ze zdrowiem rozpocznij leczenie, odbędzie się to z zadowalającym efektem. Miesiąc ten może wnieść trochę radości w Twoje życie – korzystaj ze spotkań, umawiaj się na randki, odwiedzaj wystawy i korzystaj z wycieczek.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na listopad 2013 roku

Nie podejmuj w listopadzie żadnych istotnych decyzji i bo mogą być nieodwołalne – staraj się zachować spokój w relacjach z otoczeniem, aby swoim niekonwencjonalnym zachowaniem czy wypowiedziami nie szokować innych czy powodować kłótnie. Natomiast jeżeli masz jakieś szczególne zdolności będą zauważone i docenione. Dobra passa korzystaj z okazji i ureguluj wszystkie zaległe sprawy. Miesiąc pełen okazji do spotkań również «Andrzejkowych». Wasze uczucia mogą mieć okazję do pełniejszego uzewnętrznienia, a wzmożona energia wymusi czynny wypoczynek.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na listopad 2013 roku

Początek miesiąca wzbudzi optymistyczne nastawienie do życia, chęć nawiązywania kontaktów w tym biznesowych. Podpisane umowy będą skutkować konkretnymi wpływami. W drugiej połowie listopada sytuacja może się nieco zmienić i atmosfera w pracy może nieco się zagęścić – atmosfera niepokoju dotycząca zwolnień z pracy stanie na porządku dziennym. Nie wypowiadaj się pochopnie powstrzymuj emocje. Ciebie nie będzie to dotyczyło. Nie pakuj się w niepotrzebne awantury. Odpowiedzialność za to co się mówi w takich momentach jest bardzo istotna.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na listopad 2013 roku

Wodniki będą miały okazję zrealizować swoje ambitne plany, może to być również związane z miejscem zamieszkania. Zaangażujesz się w jakąś działalność stowarzyszeniową, która da Ci wiele satysfakcji. Będziesz miał możliwość podniesienia kwalifikacji. Dla osób szukających miłości szansa na spotkanie tej jedynej, która odmieni koleje losu. Natomiast pragnącym dziecka spełnienie. Miesiąc pozytywnej energii, nadziei i spełnienia. Społeczna wibracja mistrzowskiej «11″ jest dla Ciebie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na listopad 2013 roku

Dla Rybek miesiąc ten będzie okresem zmian. Zerwiesz ze sprawami, które ciebie męczą. Miej ograniczone zaufanie do swoich wspólników bo interesy mogą pójść nie w tym kierunku jak byś chciał. Sukces osiągniesz dzięki wytężonej pracy, a ambicja pozwoli ci przetrwać momenty zwątpienia. Finansowa stabilizacja pozwoli zrealizować małe przyjemności. Kieruj się intuicją, któż jak nie ty najlepiej czujesz co ma być i kto jest kto. Zadbaj o zdrowie bo to na ten moment dla ciebie może być najważniejsze i przestań wreszcie zatruwać się tymi papierosami.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 12 sierpnia 2013
    Jeśli poszukujesz swojej drugiej połówki, to dzisiejszy dzień może być w tym temacie bardzo udany. Możesz przez przypadek poznać osobę, która w przyszłości zostanie Twoim partn...
  • Horoskop na 27 października 2013
    Dzisiaj musisz uważać na swoje zmienne nastroje. Niestety, może okazać się, że dzień wypoczynku nie będzie taki spokojny. Możesz dostać nieciekawą wiadomość od kogoś z pracy, a...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 28 października do 3 listopada
    Deszczowe dni sprawią, że odezwie się w nas nostalgia, tęsknota. Zapragniemy spędzać jak najwięcej wolnego czasu z osobami, które kochamy - nie powinniśmy jednak zaniedbywać takż...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook