708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 3 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Niedziela powinna być dniem odpoczynku. Weź sobie do serca powiedzenie, że praca wykonana w niedzielę niestety często idzie na marne. Zajmij się drobnymi sprawami, może jakieś porządki, układanie papierów, ale nie planuj niczego spektakularnego. Postaraj się zaczerpnąć świeżego powietrza. Przyda się to twojej zmęczonej głowie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 03.11.2013

Twoje samopoczucie nie będzie należało do najlepszych. Nie przejmuj się drobnymi sprzeczkami tym bardziej, że ty też możesz przyczynić się do ich wywołania. Postaraj się działać bardziej rozsądkiem niż emocjami, bo możesz poranić swoich najbliższych. Popołudniu zapowiedz się z wizytą u dano niewidzianych znajomych.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 03.11.2013

Taj w ciągu tygodnia wciągnąłeś się w pracę i zajęcia, że na ten moment masz ochotę po prostu biegać i dalej działać. Niestety nie będzie ku temu okazji. Musisz przystosować się do wolniejszego trybu życia. Zajmij się sprawami wokół siebie i swojej urody. Maseczka na włosy, na skórę, zadziała rewelacyjnie i poskutkuje dobrym samopoczuciem.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 03.11.2013

Dzisiaj możesz być troszkę odrealniony, oderwany od rzeczywistości. Postaraj się skupić na podstawowych czynnościach na tyle, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Unikaj ostrych narzędzi. Natomiast planowany obiad, który zechcesz przyrządzić wyjdzie ci wyśmienicie. Może zaprosisz dawno niewidziane osoby. Będą to bardzo miłe chwile.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 03.11.2013

Postaraj się działać dzisiaj nieco spokojniej niż zazwyczaj. Dzisiaj gwiazdy mogą podsunąć ci rewelacyjne rozwiązania trudnych sytuacji, ale musisz mieć nieco spokoju i czasu na to, żeby wsłuchać się w swoje wnętrze. Nie działaj raptownie, powolutku dojdziesz do pozytywnych rozwiązań.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 03.11.2013

Jak to Król Lew, będziesz w dużej mierze skupiony na swojej osobie. Od czasu do czasu można sobie pozwolić na taką postawę. Nie wymagaj jednak od wszystkich, by przejęli twoje obowiązki. Postaraj się chociaż ruszyć palcem, a zostanie to odpowiednio docenione. W nagrodę możesz zająć się wieczorem dziećmi podczas kiedy twój partner będzie miał chwilkę dla siebie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 03.11.2013

Szykują się miłe chwile we dwoje. Postaraj się przygotować do randki jakoś szczególnie, nowa fryzura, nowy strój, na pewno zrobią na twoim partnerze dobre wrażenie. Może uda się ustalić tutaj jakieś konkretne postanowienia dotyczące waszego związku. Wrócisz do domu późno, ale z dużym zadowoleniem w sercu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 03.11.2013

Czeka cię dzisiaj dość trudny dzień, pełen konfliktów i niepotrzebnych kłótni. Ale i okazja będzie szczególna. Tyle osób o różnych poglądach w jednym miejscu nie wróży niczego dobrego. Postaraj się unikać spędów rodzinnych i ogromnych spotkań jeżeli nie chcesz stracić resztek nerwów. Jeżeli masz zamiar wejść w środek awantury, daj najpierw przeciwnikowi ostrzeżenie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 03.11.2013

Czekają cię interesujące spotkania, wyjazdy. Dzień pełen nowych doznań. Może zajmiesz się wreszcie czymś, na co od dawna nie miałeś czasu. Da ci do bardzo dużo satysfakcji. Nie przejmuj się, jeżeli inni będą mówili, że jest to totalnie niepotrzebne. Kto powiedział, że działanie sztuka dla sztuki nie ma swojego uroku?

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 03.11.2013

Dzień, który nieco powieje szarością. Postaraj się nie poddać nudzie i wymyśl coś, w co zaangażujesz nie tylko swój czas, ale także swoich bliskich. Nie będzie do tego potrzebna zasobna kieszeń. Wizyta w kinie czy w zoo bardzo urozmaici dzisiejsza aurę. Szczególnie, że będzie to w bardzo miłym towarzystwie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 03.11.2013

Dzisiejszy dzień drogi Koziorożcu, poświęcisz w całości uczuciom. Jeżeli jesteś w stałym związku możesz na nowo odkryć swojego partnera, a i ty jesteś w stanie pozytywnie go zaskoczyć. Jeżeli jesteś osobą samotną, drobne wyjście z przyjaciółmi może zaowocować bardzo ciekawą znajomością. Nie tylko na ten wieczór, ale również na dłużej.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 03.11.2013

Postaraj się dzisiaj nie przekroczyć granicy dobrego smaku. Żarty są twoją mocną stroną, ale musisz uważać, żeby nie skrzywdzić kogoś swoją może i celną, ale niewłaściwa uwagą. Nie każde słowa są na miejscu, jeżeli mają zranić. Lepiej wstrzymaj się w swoich zapędach i opowiedz coś naprawdę wesołego ze swojego życia.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 03.11.2013

Dzisiaj to ty musisz rozdawać karty. Tym bardziej, że przyjdzie ci do głowy genialny pomysł na spędzenie wolnego czasu z ukochaną osobą. Jesteś w stanie zrobić dużą niespodziankę. Nie przesadź tylko z organizacją i w pewnych momentach na spokojnie idź na żywioł. Będziecie bardzo zadowoleni ze wspólnych chwil we dwoje. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 25 sierpnia 2013
    Dzisiaj możliwość większej wewnętrznej harmonii dla wszystkich znaków. W godzinach popołudniowych Księżyc wejdzie w znak Byka dając możliwość spokojnego delektowania się niedzi...
  • Horoskop na 24 września 2013
    Jeszcze dzisiaj może dać ci się we znaki plotka, która wczoraj została rzucona na twoją osobę. Nie próbuj jej dementować, bo i tak nie dasz sobie z tym rady. Nie walcz z wiatra...
  • Najlepsze dni grudnia 2013
    Grudzień kojarzy nam się z Mikołajem z wielkim workiem prezentów. Jednak grudzień nie obdarowuje wszystkich, lecz tych, którzy się bardzo postarają. Wśród grudniowych niesp...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook