708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 2 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Teraz można odpocząć. Dla większości z nas dzień rozpocznie się późnym rankiem, kiedy to po nocnych szaleństwach będziemy dochodzić do siebie przy kubku ciepłej kawy. Ale nic nie powinno nas rozpraszać. Dzień generalnie może upłynąć sennie i leniwie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 02.11.2013

Postaraj się nie nadwerężyć ani swojej głowy ani swoich mięśni. Intensywne działania nie są wskazane, nawet jeżeli w tygodniu jesteś tytanem pracy. A już nie daj Boże, żeby zacząć przejmować się jakąś nieskończoną pracą. Ból głowy murowany i wieczór trzeba będzie spędzić w domu a nie z przyjaciółmi.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 02.11.2013

Po leniwym poranku, możesz drobi Byku zacząć działać bardzo nerwowo. Zacznie cię nosić a to na zakupy, a to do znajomych. Podejmiesz ważne postanowienia, które nieco cię uspokoją i pozwolą w miłej atmosferze spędzić wieczór. Pilnuj tylko torebki by nie zgubić jej z ogólnym roztrzepaniu. Tym bardziej, że możesz mieć w niej jakieś ważne dokumenty.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 02.11.2013

Postaraj się nieco odpocząć. Tydzień miałeś bardzo intensywny i faktycznie trzeba gać swojej głowie kilku chwil wytchnienia. Możesz zrobić coś w sensie fizycznym, spacer, aktywność na siłowni. Zaangażuj do tego najbliższą przyjaciółkę. Jej też przyda się trochę ruchu. A może zapoczątkujecie wspólną sobotnią tradycję.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 02.11.2013

Dzisiaj cokolwiek byś nie zrobił i tak nie zostanie dokończone. Postaraj się więc nie zaczynać nowych rzeczy tyko zajmij wykańczaniem starych. Tym bardziej, że sobota nie sprzyja aktywnościom zawodowym, chyba, że trzeba będzie wykończyć jakieś niewielkie drobiazgi. Daruj sobie porządki domowe, nawet jeżeli jest coś zaplanowane. I tak robiąc pranie zajmiesz się papierami, które nie wiadomo kiedy wysypią się z pawlacza.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 02.11.2013

Możesz udać się na zakupy. Trafisz na bardzo dobre okazje, które wykorzystasz. Weź ze sobą większą ilość gotówki, bo możesz nie dość, że ubrać siebie to jeszcze wszystkich domowników. Tym bardziej, ze na wszystkim skorzysta również wystrój twojego domu. Postaraj się nie wydawać tego, czego nie masz w portfelu, żeby nie narobić sobie długów.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 02.11.2013

Mimo, że dzisiaj jest dzień pełen odpoczynku od codziennych zajęć, możesz przeżywać głęboki kryzys emocjonalny. O ludziach, których dobrze znasz, tak ci się przynajmniej wydawało, możesz dowiedzieć się rzeczy, które zniszczą twoje złudzenia na ich temat. Najlepiej nie słuchaj plotek tylko przyjrzyj się całej sytuacji własnym okiem i wyciągnij wnioski.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 02.11.2013

Dzisiaj będziesz pełen chęci do działania i aktywności. Żadnej rutyny i żadnego siedzenia za biurkiem. Ujawnisz talenty organizacyjne i uda ci się namówić przyjaciół i rodzinę na wspólny wyjazd na miasto. Będzie to czas bardzo udany mimo, że pogoda może nie sprzyjać takiej aktywności. Poradzisz sobie z ustaleniem co będziecie robić i kiedy.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 02.11.2013

Powinieneś zachować ostrożność w gospodarowaniu finansami. Ostatnio widać u ciebie poprawę, ale to jeszcze nie znaczy, że trzeba wydać wszystko co się zaoszczędziło, a może nawet jeszcze więcej. Mierz siły na zamiary i na sobotnie zakupy zabierz lepiej oszczędną koleżankę. Ona odwiedzie cię od największych szaleństw.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 02.11.2013

Znów musisz oszczędniej gospodarować rodzinnym budżetem. Jeżeli możesz nie zabieraj na zakupy dzieci, bo może się okazać, że dodatkowe wydatki na ich fanaberie znacząco uszczuplą twój budżet. Szukając prezentu na pewną rodzinną okazję możesz trafić na naprawdę świetną promocję. Nie kupuj tylko w pierwszym sklepie który odwiedzisz, a poszukaj dalej.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 02.11.2013

Dobrze o tym wiesz, że stres i zmęczenie są ceną sukcesu. Nie martw się tym dzisiaj, bo dzisiaj jest dzień dla ciebie, dzień wypoczynku. Jesteś w stanie, czy to aktywnie, czy przy dobrej książce, oderwać się od szarej zawodowej rzeczywistości. Daj sobie szanse na to, żeby nie przemęczać głowy problemami.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 02.11.2013

Dzisiaj masz ochotę zawojować świat. Ruszysz na poszukiwania okazji cenowych i zakupisz za dużo wszystkiego. Ale radości nie będzie końca. Wieczorem będziesz mógł drogi Wodniku, pokazać się w nowej kreacji, której pozazdroszczą ci niemal wszyscy. Szykuje się naprawdę uroczy wieczór w dużym gronie znajomych, ale i bardzo ciekawych nieznajomych osób.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 02.11.2013

Dzisiaj z rozrywkowej Rybki niewiele zostanie. Spoważniejesz i staniesz się bardzo ostrożna. Nawet nowa znajomość, która przypadkiem może się przytrafić podczas zwyczajnych czynności, napawać się będzie lękiem. A może szkoda. Może wynikłaby z tego fantastyczna przyjaźń? Daj sobie szansę na odrobinę szaleństwa. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 16 sierpnia 2013
    Energia dnia pozwoli nieco odejść od codziennych trosk. Odrzucisz niepotrzebne wątpliwości, iluzje i fantazje. Przestaniesz uporczywie myśleć o pracy i obowiązkach zawodowych. ...
  • Horoskop na 4 października 2013
    Dzisiaj możesz mieć wrażenie, że wszystkie siły sprzysięgły się przeciw tobie. Wybrniesz z kłopotów obronną ręką, ale będziesz musiał nieźle się napocić. Nie przejmuj się docin...
  • Horoskop na 22 października 2013
    Możesz dzisiaj rozprostować skrzydła i dogonić swoje marzenia. Uważaj tylko na nieprzewidziane przypadki, które troszkę mogą pokrzyżować ci plany. Raczej zdaj się na żywioł i n...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook