708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 1 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj czeka cię dość intensywny dzień. Jeżeli chcesz zdążyć na spotkania z przyjaciółmi musisz stanowczo sprężyć się w pracy. Jeżeli w skupieniu będziesz wypełniał swoje obowiązki i nic cię nie rozproszy, nie będzie przeszkód, by spędzić bardzo przyjemny wieczór. W doborowym gronie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 01.11.2013

Dzisiejszy dzień niekoniecznie będzie bardzo intensywny, ale tylko dlatego, że u ciebie mogą nastąpić drobne kłopoty ze skupieniem. Cokolwiek miało ci zająć godzinę, będzie robione przed dwie. Ty w międzyczasie będziesz rozmawiał z ludźmi, przeliczał pieniądze, pocieszał smutnych i strapionych. Nie starczy ci czasu, żeby zająć się sobą i swoją pracą.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 01.11.2013

Możesz stać się oparciem dla innych osób. To, że wszyscy odkąd pamiętasz zwracają się do ciebie z drobnymi prośbami, to jedna rzecz, to, że dzisiaj nastąpi tych ludzi jakieś dziwne skupienie, to druga. Postaraj się troszkę odpocząć między swoimi mądrymi poradami, a co da się zrobić, po prostu działaj a nie pouczaj. Nie dziw się niczemu.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 01.11.2013

Dzisiejszy dzień będzie należał do udanych. Możesz liczyć na uznanie tych osób, które są dla ciebie autorytetem, czy to będzie koleżanka z pracy czy surowy szef. Uda ci się zrobić coś tak sprytnym sposobem, ze nie sposób będzie tego nie zauważyć. Postaraj się działać tak jak zazwyczaj, twórczo i intensywnie. Wieczorek czeka cię ciekawa wizyta kogoś niespodziewanego.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 01.11.2013

Dzisiaj jest dobry dzień na to, żeby zwrócić się o podwyżkę do swojego szefa. Postaraj się uzbroić w odpowiednie argumenty. Długo szykowałeś się na tę rozmowę, wybierając odpowiedni termin, dzisiaj szef ma dobry humor, może się to podejście będzie wreszcie udane. W domu staniesz się oparciem dla swoich bliskich.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 01.11.2013

Dzisiaj możesz postawić na swoją kreatywność. Twoje działania będą bardzo skuteczne. Postaraj się jedynie nieco skupić przy fragmentach, które wymagają cierpliwości. Jeżeli czekają cię jakieś egzaminy, dzisiaj jesteś w stanie poradzić sobie z nimi śpiewająco, nawet w wypadku, kiedy wcześniej ledwo co zajrzałeś do książek.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 01.11.2013

Możesz dzisiaj liczyć tylko na siebie. W ogóle okażesz się jedyna osobą w swoim otoczeniu, która jakkolwiek ogarnie temat i będzie można powiedzieć, że zachowa przytomność umysłu. Możesz być świadkiem dziwnych wydarzeń czy to na przystanku, czy to na ulicy. Staniesz na wysokości zadania, okażesz się zmysłem organizatorskim i będziesz mógł komuś pomóc.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 01.11.2013

Dzień może zacząć się od dość trudnych decyzji. Trzeba będzie komuś powiedzieć stop. Ale to może i dobra nauka dla ciebie, takie mówienie drobnego słówka „nie”. Po prostu nie daj się wykorzystywać. Nie ważne, czy będzie to dotyczyło spraw zawodowych czy sercowych. Zawsze warto zostawić sobie swoją własną przestrzeń do działania.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 01.11.2013

Dzisiaj postanowisz zmienić swoje życie. Po ciężkich wieczornych przemyśleniach masz już gotowy plan na wszystko. Najważniejszą rzeczą dla ciebie będzie osiągnięcie satysfakcji w życiu osobistym i uczuciowym. A nie da się tego zrobić bez poważnych zmian. Szykuj się na ciężkie rozmowy i trudne przeprawy. Nie licz na zrozumienie swoich działań, przynajmniej na początku.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 01.11.2013

Dzisiaj więcej czasu poświęcisz i sobie i domownikom. Sprawy zawodowe zejdą na dalszy plan. Postaraj się nadrobić wszelkie obowiązki z rana, by potem móc bardzo przyjemnie spędzić czas wspólnie ze swoimi bliskimi. Spacer albo inna wspólna aktywność bardzo was do siebie zbliży. Tego było potrzeba twojej rodzinie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 01.11.2013

Dzisiejszy dzień nie będzie dla ciebie pomyślny. Masz dzisiaj trudność z podejmowaniem decyzji. Staje się to prawdziwym koszmarem w momencie, kiedy każde wyjście z sytuacji wydaje ci się niewłaściwe. To tak, jakby wybierać między dżumą a cholerą. Musisz dać sobie więcej czasu i poczekać na okoliczności, które mogą zmienić zupełnie twój pogląd na sprawę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 01.11.2013

Dzień przyniesie ci trochę odpoczynku i zwolnienia tempa. Najważniejsze obowiązki zostały wykonane w dniach poprzednich a teraz będzie można zająć się jedynie drobiazgami. Za to w domu czeka cię totalny Armagedon. Postaraj się rozdzielić obowiązki, bo sam sobie, drogi Wodniku, ze wszystkim nie poradzisz.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 01.11.2013

Nie wiesz sama, droga Rybko, czego chcesz. To, że w sklepie podobają ci się trzy bluzki a nie jedna, to jeszcze nie jest duży problem. Problematycznie robi się wtedy, kiedy w oko wpada dwóch jednakowo fascynujących mężczyzn. Postaraj się po prostu wybrać i już do końca imprezy bawić z tym jednym wybranym człowiekiem. To ci wiele ułatwi. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Egoizm i poświęcenie – dwie strony tego samego medalu
    Każdy zdrowy człowiek powinien posiadać swoje ego, swoje wewnętrzne „ja”. To część naszej osobowości, pomagająca się rozwijać, realizować, podejmować decyzję i rozwiązywać prob...
  • Horoskop na 12 listopada 2013
    Masz dzisiaj możliwość zrobienia wszystkich zaległości, które mogły uzbierać się od początku tygodnia. Tak się uda, tak się to potoczy, że będzie się działo małym wysiłkiem a d...
  • Horoskop na 31 grudnia 2013
    Praca pracą, ale najważniejszy jest ten koniec roku, który idzie wielkimi krokami. Nawet jeżeli masz dość planowania Sylwestra, robisz bunt to i tak nie spędzisz go samotnie. W...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook