708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 31 października 2013

Ежедневный гороскоп

Możesz dzisiaj wywoływać niepotrzebne burze i kłótnie. Przyczyny mogą być bardzo błahe, ale większość z nich będzie wynikało w totalnych nieporozumień. Postaraj się trzymać język za zębami. Skorzystasz na tym i ty i twoje otoczenie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 31.10.2013

Dobrze by było, gdybyś drogi Baranie, wprowadził w życie nieco artystycznego nieładu. Może ci się to udać, ale pod warunkiem, że dopuścisz dzisiaj do głosu te mniej praktyczna stronę swojej natury. Wbrew pozorom z takim polotem możesz zrobić więcej technicznych rzeczy, niż ci się wydaje. I jeszcze przyjdzie ci to wszystko z radością i łatwością.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 31.10.2013

Bardzo dobrze wykorzystujesz swoje zdolności techniczne. Ale gdybyś dopuścił dzisiaj do głosu intuicje może się okazać, że nie tylko wyrobisz normę, ale jeszcze poradzisz sobie z problemami, gdzie każdy głowi się od dawna i rozwiązań ni widu ni słychu. To nic, że masz naprawdę poukładane i życie i poglądy. Dzisiaj działaj bardziej sercem niż głową.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 31.10.2013

Dzisiaj drogi Bliźniaku, będziesz bardziej ciekawy świata niż zwykle. Dobrze wykorzystaj czas, bo możesz znaleźć i nowe osoby i nowe doświadczenia. Nie bądź do nikogo i niczego uprzedzony. Może okazać się, że ktoś kto wygląda na żebraka, stanie się królem. Nie ocieniaj książki po okładce a poznasz wiele osób, które mogą przydać się w przyszłości.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 31.10.2013

Dasz się poznać z zupełnie innej strony. Do tej pory mruk -rozbłyśniesz. Pokażesz swój talent do negocjacji i będziesz jak Salomon rozsądzał spory. Bardzo dobrze ci to wyjdzie, bo masz dzisiaj w sobie spokój i zrozumienie spraw głębsze, niż zazwyczaj. Skorzysta również na tym twój partner, który będzie mógł powiedzieć, co mu leży na sercu.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 31.10.2013

Drogi Lwie, masz w sobie wiele z króla, a dzisiaj szczególnie będzie to widoczne. Pamiętaj jednak, że do władczości powinno się dodać mądrość. A dzisiaj żeby ją zyskać pokonasz strach. Strach przed nowym, przed wejściem w działania dość ryzykowne. I dobrze na tym wyjdziesz, szczególnie, że będziesz miał wsparcie otoczenia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 31.10.2013

Dzisiaj szykuje się nieco nostalgiczny dzień. Masz poczucie, ze wiele koło ciebie osób, ale nie ma nikogo konkretnego. Wielu dobrych znajomych nie czyni jednak przyjaciela. Dzisiaj jednak może się to zmienić. Przeanalizujesz fakty i wyjdzie ci, na kogo możesz liczyć, a kogo powinieneś unikać. To trudne rachunki ale konieczne.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 31.10.2013

Dzisiaj będą się chętnie przy tobie rozmnażać pieniądze. Zarabianie i wyrabianie norm może okazać się bardzo wciągającym zajęciem. Postawisz sobie wysoko poprzeczkę i będziesz dążył do jej przeskoczenia. W domu czeka cię spokój, bo domownicy gdzieś się wynieśli, a to do kina, a to do znajomych. Będzie można odetchnąć.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 31.10.2013

Wszystko czego się dotkniesz może zamienić się w złoto. Zastanowisz się, czy całą energię przeznaczyć na sprawy zawodowe, czy może zostawić coś na miłość. Nie zmarnuj żadnej szansy, bo możesz ogarnąć wszystko. Porozumienie z partnerem gotowe, szef zadowolony, praca wykonana. To jest dla ciebie bardzo dobry czas.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 31.10.2013

Uważaj, żeby dzisiaj nie przeinwestować. Te parę groszy, które uskładałeś lepiej zamknij na długoterminowej lokacie, chociaż kusić cię będzie albo gra na giełdzie albo jakaś inna inwestycja. Nie daj się na nic namówić, bo dzisiaj akurat możesz dokonać całkiem złego wyboru. W domu postaraj się udowodnić swoim bliskim, że jeszcze o nich pamiętasz.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 31.10.2013

Myślisz, że już gorzej być nie może. Ale nie przejmuj się, to tylko taki dzisiejszy dzień, kiedy wszystko czego się nie tkniesz, idzie pod górę. Jutro na pewno będzie już lepiej. Najlepiej rób tylko to, co nie wymaga wielkiego skupienia. Z poważniejszymi sprawami możesz sobie po prostu nie poradzić.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 31.10.2013

Dzisiaj poczujesz się tak, jakbyś był w stanie zawieszenia. Szczególnie, że partner coś się nastroszył i postanowił, że nie będzie znosił żadnych fanaberii. Takie fochy bliskiej osoby nie wpływają na ciebie pozytywnie. Możesz się kłócić, albo możesz przeczekać. Nie staraj się dzisiaj rozmawiać, bo i tak nie uzyskasz zgody.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 31.10.2013

Dzisiaj będziesz musiała pracować dwa razy więcej niż inni żeby udowodnić, że jesteś w czymś dobra, droga Rybo. To efekt tego, że ostatnimi czasy trochę się obijałaś, zrzucając na innych swoje obowiązki. Niestety trzeba to wszystko skutecznie nadgonić. Wymagać to będzie od ciebie samozaparcia, ale efekty będą warte starań. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 12 do 18 sierpnia 2013
    Słońce w znaku Lwa czyni ten tydzień jak i poprzedni odpowiednim do odpoczynku, rozrywki, oddaniu się pasji i hobby. Poniedziałek nie będzie zbyt dobrym dniem. Istnieje ryzyko ro...
  • Energetyka obrazów
    Doradcy życiowi zgodnie twierdzą, że każdy przedmiot posiada indywidualna energię i zakodowaną informację. Dlatego należy poważnie traktować te rzeczy, którymi się otaczamy i n...
  • Horoskop tygodniowy miłosny od 30 września do 6 października 2013
    Nie ukrywaj przed osobą ukochaną swoich uczuć, daj jej do zrozumienia, jak dużo dla Ciebie znaczy - jeśli i ona darzy Cię uczuciem nie przestraszy się ani nie ucieknie: będzie tr...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook