708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 30 października 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień możesz przeżyć bardzo intensywnie. Jeżeli tylko poradzisz sobie z najważniejszymi obowiązkami, rzucisz całą niedokończoną resztę i będziesz szukał towarzystwa. Postaraj się znaleźć kogoś na zakupy, na spacer. Szykuje się wieczorne, intensywne życie towarzyskie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 30.10.2013

Bardzo pomyślny dzień. Skoncentrujesz się na prowadzeniu życia towarzyskiego… musisz jednak liczyć się z pewnymi komplikacjami. Postaraj się nie wdawać w drobne niepotrzebne dyskusje. Może się okazać, że będziesz strzępił język, a i tak ani słowo nie dotrze do twojego rozmówcy. Lepiej będzie jak do wszystkiego podejdziesz luźno i z dystansem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 30.10.2013

Masz dzisiaj bardzo dobry czas na kończenie wszelkich pilnych zadań. Nie unikaj także żadnego kursu czy szkolenia. Wiedza wiedzą, ale może się okazać, że będziesz się naprawdę bardzo dobrze bawił. Towarzystwo okaże się doborowe, a i sporo będziesz mógł zdobyć bardziej życiowej niż teoretycznej wiedzy na dany temat.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 30.10.2013

Może dzisiaj spodobać ci się ktoś, z kim szans na stały związek w zasadzie nie będzie. Postaraj się działać bardziej z głową. Pamiętaj, że wchodzenie z butami w układy, gdzie już są dwie osoby, niewielu przyniosło szczęście. Zawsze pozostają tajemnice i zgryzoty. Staraj się raczej być miłym, wesołym, ale nie wkraczać na niebezpieczne dla siebie wody.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 30.10.2013

Wszystko za co się weźmiesz, będzie ci szło szybciej i dokładniej niż zazwyczaj. Musisz nieco się z tym kryć, żeby nie dostać zadań po osobach, które nie radzą sobie tak dobrze jak ty. Ważne, żeby u ciebie był porządek. Takie narzucone zadania tylko zablokuj ci czas, a nie dadzą szans na większe wynagrodzenie finansowe.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 30.10.2013

Dzisiejszy dzień może należeć do udanych ale tylko w momencie, kiedy ominiesz złą atmosferę międzyludzką. Szczególnie uważaj na szefów s w swojej pracy, bo nie będą oni świecić humorem. Jeżeli sam jesteś szefem, powinieneś powstrzymać zapędy cesarskie i logicznie rozdawać zadania, a nie wrzeszczeć na wszystkich dookoła i zupełnie nie liczyć się z niczyim zdaniem.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 30.10.2013

Możesz dzisiaj popaść w euforię. Już długi czas siedziałeś w pracy jak kołek, ciągle wykonując te same, nudne obowiązki. Dzisiaj może ktoś powierzyć co zadanie wielkie i specyficzne, takie, w którym zawsze chciałeś się sprawdzić. Jest to sprawa długoterminowa, ale tu już będziesz bardzo zadowolony, bo wiesz jak się do wszystkiego zabrać.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 30.10.2013

Uważaj na osoby w twoim otoczeniu. Dałeś sobie wejść na głowę i teraz wszyscy od ciebie wymagają, a pomóc to nie ma komu. Postaraj się powolutku odsunąć od siebie zadania, które do ciebie nie należą, a dzisiaj w żadnym wypadku nie bierz za nikogo zmiany, papierów do wypełnienia czy innych ważnych, niecierpiących sprawy rzeczy.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 30.10.2013

Dzisiaj będziesz musiał się mocno skupić. W pracy będzie ci potrzebna nie tylko wiedza teoretyczna, ale także umiejętności organizacyjne. To ważne, bo dostaniesz grupę ludzi i konkretne zadanie do wykonania. Żeby nie było najłatwiej, będzie to zadanie do zrobienia na wczoraj. Dasz sobie z wszystkim doskonale radę, nastaw się tylko na ciężką pracę od samego rana.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 30.10.2013

Dzisiaj możesz dostać do wykonania bardzo ważne zadanie. Przyniesie ono jednak realne korzyści materialne. Nie skupiaj się na tym co zrobisz za zarobione pieniądze, bo może ci się wróbel z garści wyrwać. Jak już będziesz je miał, to poszalejesz. Na razie skupiaj się na tym, co najważniejsze, czyli po prostu na pracy bn.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 30.10.2013

Dzisiaj nie opuści cię dobra passa, a szczęście będzie towarzyszyło wszelkim twoim działaniom. To bardzo dobrze, bo do zrobienia będzie dużo i jeszcze więcej. Możesz liczyć nie tylko na działanie z góry, ale także na ludzi, którzy będą patrzeć na ciebie bardzo przychylnie. Uda się dzisiaj podjąć działania w zasadzie wcześniej niemożliwe do zrealizowania.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 30.10.2013

Masz dość obecnej pracy. Przejrzyj dzisiaj ogłoszenia i weź pod uwagę nawet te, gdzie trzeba będzie nico dalej dojechać. Powinieneś skupić się na szukaniu firmy, która może nie jest tak znana jak twoja, ale tworzy się w niej bardzo dobra, przyjacielska atmosfera. Ważne to jest szczególnie wtedy, gdy pracujesz w wolnym zawodzie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 30.10.2013

Możesz być osobą trudna dla otoczenia, chociaż tobie będzie się wydawało, że to raczej otoczenie zapragnęło się pouczać i dobijać. Daj sobie spokój z tłumaczeniami, bo one na nic się nie zdadzą a tylko mogą niepotrzebnie wzburzyć krew. Rób swoje, nawet gdybyś miał działać w osamotnieniu i zamknięciu. Lepiej to wyjdzie dla ciebie i dla twojej pracy. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Tygodniowy horoskop miłosny od 5 do 11 sierpnia 2013
    W miłości są cały czas niezmiennie istotne nieśpieszne decyzje, przyglądanie się partnerowi, analiza jego charakteru, krytyczny stosunek do nowych znajomości. To czas, w którym...
  • Horoskop na 15 listopada 2013
    Mimo, że zupełnie nie masz na nic ochoty pamiętaj, że warto kontynuować stare znajomości. Jeżeli kolejny raz nie pojawisz się na spotkaniu ze swoimi przyjaciółmi, powolutku mog...
  • Horoskop na 25 grudnia 2013
    Wolny dzień sprzyja refleksjom. Będziesz miał na nie czas w gronie przyjaciół i rodziny. Powspominacie dawne czasy. Jeżeli zrobi się nieco nerwowo, wycofaj się na moment, a wsz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook