708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Johnny Depp i Lady Gaga – idealną gwiezdną parą?

Właśnie z taką kwestią wystąpił nie tak dawno Elton John. Czy jego słowa faktycznie mają sens? Sprawdźmy u astrologa jaka przyszłość czeka tą parę.

W zagranicznej prasie pojawiły się pogłoski o tym, że Elton John posunął się do zaaranżowania spotkania Johnny`ego Deppa i Lady Gagi, aby sami przekonali się w tym, że mogli by stworzyć doskonałą parę. Piosenkarka i aktor zostali zaproszeni do Eltona pod podstępnie, pod pretekstem współpracy przy nowym projekcie. Jak się zakończyło to spotkanie?

Odpwoiedź na to pytanie jest bardzo interesujący, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zarówno piosenkarka jak i aktor mają obecnie swoich partnerów. Jakie szanse na związek mają znane gwiazdy? Opowie o tym nasz astrolog.

Czy możliwy jest partnerski związek Lady Gagi i Johny`ego Deppa?

Odpowiedź na to pytanie, nawet biorąc pod uwagę wszelkie różnice, jakie dzielą tych dwoje, brzmi TAK! Jeśli oboje będą mogli się zaprzyjaźnić lub wspólnie wejść do projektu artystycznego, doda to im sławy i twórczej energii, której czasem brakuje w nowych osiągnięciach. Mówi o tym połączenia Słońca Lady Gagi z Jupiterem Johnny`ego (co daje socjalne powodzenie pary) oraz doskonałe aspekty pomiędzy Marsami. Jednak wszystko to dotyczy sfery przyjacielsko-biznesowej, ale nie uczuciowej.

Astrologiczna charakterystyka Johnny`ego Deppa

Johnny DeppBliźnięta w Słońcu: lekki, charyzmatyczny, towarzyski, niezbyt stały. Jego Mars, znajdujący się w znaku Panny, mówi o nim jak o osobie dość pragmatycznej i niezbyt namiętnym kochanku. Jego Księżyc, znajdujący się w znaku Koziorożca, charakteryzuje go jako dość  powściągliwego, by nie powiedzieć „suchego” człowieka. Intelektualny blask, ruchliwość, pewna surowość – to jego podstawowe cechy. Nie jest to mężczyzna, który obsypuje ukochaną kwiatami i prezentami, a jeśli jednak na to pójdzie, będzie to przemyślana taktyka.

Wenus Johnny`ego znajduje się w znaku Byka. Oznacza to, że najlepszą partnerką dla aktora jest kobieta pragmatyczna, mocno stojąca na ziemi, która z przyjemnością będzie zajmować się organizacją ich wspólnego życia codziennego. Potwierdza to też Księżyc, który wskazuje na podobne cechy towarzyszki życia johnny`ego. Powinny ją cechować: praktyczność, niezbyt duża emocjonalność, zdolna, wierna, ale też przewidywalna. Taka kobieta idealna.

Astrologiczna charakterystyka Lady Gagi

Lady Gaga – zodiakalny Baran, jej Wenus znajduje się w znaku Barana, co świadczy o tym, że jest silną, namiętną kobietą z cechami przywódcy. Kobieta, niezbyt lubiąca codzienna rutynę i stałość, która prędzej poprowadzi za sobą, aniżeli pójdzie za tłumem. Jest to osoba, skłonna do ekstremalnych przeżyć. W jej charakterze jest zakodowana wrodzona przeciwstawność między jej osobistymi cechami i podświadomością.  Księżyc w znaku Wagi nieustannie zmusza Lady Gagę do kompromisów między przywódczym charakterem jednostki i pewnej zależności od partnera. Możliwe, że właśnie taka przeciwstawnością jest powodowana ekstrawagancja piosenkarki.

Jaki partner będzie dla gwiazdy idealny? Słońce w Baranie i Mars w Strzelcu wskazują na rycerza: namiętnego, nieustraszonego, gotowego na poświęcenia dla ukochanej.

Astrologiczna zgodność w miłości piosenkarki i aktora

Niestety, w horoskopach obojga brakuje cech, niezbędnych do wspaniałego miłosnego związku. Para ta nie ma wspólnej przyszłości uczuciowej, ale są doskonałe podwaliny pod wspólne projekty twórcze.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook