708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 28 października do 3 listopada 2013

Tygodniowy horoskop
W tym tygodniu wielu z nas będzie czuło się przeciążonymi pracą, a dodatkowe obowiązki będą akceptowane, choć bardzo niechętnie – lepiej byśmy sami zrozumieli, że czasami lepiej jest odmówić, niż męczyć się. Nie powinniśmy w tym tygodniu przeciążać organizmu, ważne jest również abyśmy zadbali o nasz komfort psychiczny. Istotnym będzie teraz, abyśmy nie przegapili początku przeziębienia, które może nas zaskoczyć – nie powinniśmy na to pozwolić, inaczej możemy mieć trudności z powrotem do zdrowia.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Barana mają przed sobą ciężki tydzień – będą starały się podołać wyzwaniom nałożonym przez przełożonych, ale kiepski nastrój nie ułatwi im zadania. Dopiero po środzie poczują przypływ pozytywnej energii, co zaowocuje nadrobieniem zaległości. Barany poczują również przemożną potrzebę odświeżenia znajomości – szczególnie z osobami, których dość długo już nie widziały. Możliwy również zjazd rodzinny pod koniec tygodnia, wspólne wspominanie, oglądanie zdjęć – Baran będzie świetnie się teraz czuł w takiej rodzinnej atmosferze, pomoże mu się to zrelaksować i zapomnieć o troskach. Odrobina śmiechu sprawi, że na nowo zaczną cieszyć się życiem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Dla zodiakalnych Byków najbliższe dni będą obfitowały w masę zdarzeń, których Byki nie do końca oczekiwały w tak szybkim czasie – przede wszystkim wszelkie sprawy administracyjne nabiorą teraz tempa, przez co Byk będzie musiał chodzić po urzędach i sporo załatwiać. Zmarnują przez to kilka godzin, a niekompetentni ludzie będą ich teraz doprowadzali do szału, więc Byki całą swoją siłą woli będą koncentrowały się na tym, żeby nie wybuchnąć. Koniec końców uda im się dotrwać we względnym spokoju do końca tygodnia i w końcu będą mogły sobie pozwolić na zasłużoną chwilę odpoczynku – domowe zacisze stanie się dla nich więc schronieniem przed światem.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt poniedziałek będzie dniem przełomowym – właśnie teraz podejmą decyzję odnośnie swojej przyszłości zawodowej. Bliźnięta będą się teraz czuły pewne, wyzbędą się wszystkich swoich kompleksów i będą w stanie zawalczyć o swoje marzenia. Uda im się to – własnie teraz jest dla nich najlepszy czas na działanie, jeśli kiedykolwiek myślały o tym, by rozkręcić własny biznes, teraz powinny już zacząć o to walczyć. Nie będą odczuwały zmęczenia ani przygnębienia, mimo natłoku obowiązków – nie będą się poddawały. Pozytywny nastrój udzieli się również znajomym Bliźniąt, którzy będą teraz odczuwali potrzebę przebywania z Bliźniętami.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Raki będą szczęśliwe, a to sprawi, że również swoją pracę będą wykonywały dużo szybciej i dokładniej – od czasu do czasu będą popadały w słodkie rozmarzenie, jednak delikatna uwaga przywróci je na właściwe tory. Będą teraz bardzo rodzinne i chętnie będą spędzały czas z najbliższymi, a także pomagały osobom najbliższym w rozwiązywaniu ich problemów. Raki powinny jednak uważać, aby nie wchodzić w spory rodzinne, ponieważ może się to zakończyć kłótnią na dużą skalę – lepiej zachować bezstronność i nie narażać swojej opinii na szwank. Za czułość i uwagę poświęconą rodzinie, w szczególności zaś rodzicom, Los odwdzięczy Ci się pięknym prezentem.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Zodiakalne Lwy będą teraz pełne energii i chęci do działania – mogą teraz przejawiać skłonności do ryzykanctwa, szczególnie w sferach finansowych, jednak powinny się powstrzymać od niepotrzebnych wydatków, ponieważ może się okazać, że przeznaczyły ostatni grosz na rzecz, którą już mają bądź bardzo podobną. To samo tyczy się teraz długoterminowych inwestycji – lepiej sobie odpuścić, nie decydować na gorąco, ponieważ Lew może później gorzko żałować swojej decyzji. Lew powinien również dwa razy przemyśleć, nim powierzy komuś swój sekret – bowiem teraz może mocno przejechać się na ludzkiej nielojalności i gadatliwości. Zaufaj sobie, Lwie i swojemu pierwszemu wrażeniu w kontaktach międzyludzkich.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Panny będą miały teraz czas na ułożenie sobie wszystkiego w głowach, przemyślenie swojej drogi zawodowej – decyzja, którą podejmą może wiązać się z trudnościami, jednak jeśli Panny będą konsekwentne i uparte, uda im się osiągnąć zamierzone cele szybciej niż przypuszczają. Najważniejszym jest, aby zmieniły priorytety – bowiem nie ma nic ważniejszego od tego, by realizować się w pracy i czerpać z niej satysfakcję. Panno, jeśli czujesz się zmęczona, wykorzystywana bądź po prostu praca sprawia, że się nudzisz – zastanów się nad jej zmianą, szczególnie, że w tym tygodniu masz szansę na znalezienie takiej, która sprawi Ci przyjemność.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Wagi nadchodzący tydzień będzie dobry pod względem finansowym – przede wszystkim możliwa gratyfikacja z powodu zaangażowania Wagi w sprawy zawodowe, a co za tym idzie Waga będzie czuła się doceniona i szczęśliwa. Wagi w tym tygodniu będą zafrapowane głównie spotkaniami w gronie najbliższych przyjaciół, postanowią również iść za głosem serca i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa – jeśli do tej pory tylko myślały np o piercingu bądź stylowym tatuażu, właśnie teraz postanowią pozwolić sobie na to. Elegancka i wrażliwa Waga będzie teraz chciała spróbować wszystkiego – nowa, nietypowa fryzura bądź wypad w egzotyczne miejsce sprawi, że będzie czuła się spełniona.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Zodiakalne Skorpiony będą teraz niezadowolone – będą miały wrażenie, że cały świat się na nie uwziął i tylko czeka na ich najmniejsze potknięcie. Nie powinny się jednak poddawać, ani tym bardziej pozwalać sobie na gniewne słowa wobec współpracowników. Jeśli tylko uda im się wytrwać w spokoju do środy, to w czwartek atmosfera już będzie nieco luźniejsza, a one będą mogły odetchnąć z ulgą. Gniew nie jest nigdy dobrym doradcą, szczególnie dla Skorpiona, który może momentami stawać się zapalczywy. Pod koniec tygodnia nieoczekiwane spotkanie sprawi, ze Skorpion stanie się uradowany – przyjaciel sprawi, że jego weekend będzie udany.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Najważniejszą w tym tygodniu dla Strzelca okaże się praca – jego zaangażowanie będzie niebywałe i zadziwi nawet jego pracodawców. Sprawi to, że wiele zyska w jego oczach, ale musi się hamować, w przeciwnym razie jego przełożeni będą zastanawiali się, czy nie dołożyć mu jeszcze zadań. Strzelec powinien w tym tygodniu zadbać o zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym, ponieważ na tym gruncie może dochodzić do konfliktów, szczególnie z osobami mu najdroższymi, którym mimo wyrozumiałości i cierpliwości może zacząć doskwierać brak Strzelca. Niech Strzelec weźmie pod uwagę teraz szczególnie ich potrzeby i znajdzie chwilę, aby spokojnie porozmawiać.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

W życiu Koziorożca szykują się duże zmiany – przede wszystkim postanowi on, że czas się przebranżowić. Będzie szukał pracy, która da mu satysfakcję, a jednocześnie będzie dość elastyczna czasowo. Koziorożec będzie miał dość przesiadywania po godzinach i ciągłego strofowania. Bardzo możliwe, że sam postanowi założyć biznes bądź z osobą zaufana – nie powinien się jednak spieszyć i mocno przemyśleć swoje decyzje, ponieważ rozwinięcie własnej działalności będzie wymagało od niego początkowo bardzo dużej ilości czasu, ale także samozaparcia. Gwiazdy są jednak sprzymierzeńcem Koziorożca – wróżą mu bowiem dochodowy interes.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika będą teraz aktywne, lecz nie tylko w pracy. Będą przede wszystkim poszerzały swoje horyzonty – jeśli zastanawiały się nad zapisaniem się na kurs bądź po prostu zdobyciu wiedzy w inny sposób teraz jest najlepszy czas na to, ponieważ ich umysł będzie chłonął nowe informacje jak gąbka, szczególnie jeśli będą one z dziedziny, która żywo interesuje Wodniki. Nie powinny one jednak podejmować się zbyt wielu rzeczy, ponieważ zwyciężyć z ich chęciami może słomiany zapał. Niech nie gorączkują się, powoli i systematycznie idą do przodu, a nauka przyniesie efekty. Wodniki powinny w tym tygodniu unikać decyzji, które mogą wywrzeć negatywny wpływ na ich samopoczucie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Samoocena Ryb od środy będzie wzrastać, co sprawi, że nabiorą one niezwykłej pewności siebie – będą teraz dużo czasu spędzały poza domem i choć wiele razy będą czuły się znużone, nie dadzą tego po sobie poznać. Większość ich działań spotka się teraz z aprobatą i wsparciem, szczególnie ze strony osób im bliskich, jednak także sprawy zawodowe Ryb nabiorą teraz tempa. Ich przełożeni docenią bowiem dociekliwość Ryb oraz łatwość z jaką przychodzi im rozwiązywanie problemów. Ryby powinny teraz jednak być ostrożne – w tym tygodniu będą żyły w biegu, powinny zatem zadbać o to, by niczego nie zgubić, bowiem mogą przez nieostrożność spóźnić się na ważne spotkanie.

Przeczytaj coś innego

  • Jak wygrać z samotnością? Porady dla każdego znaku Zodiaku
      Samotność, to stan, który negatywnie wpływa nie tylko na psychikę, ale i na energetykę każdego z nas. W zależności od znaku Zodiaku możemy walczyć z samotnością i odn...
  • Sen – Twój mały świat
      Jest spokojny, głęboki, rozluźniający. Co to? Oczywiście – sen. Co robić, jeśli dręczy Cię bezsenność? Jak z nią walczyć i czym może grozić? Poznaj odpowiedź. Odpo...
  • Jak poradzić sobie ze stresem?
    Nie znam chyba żadnej osoby, która choć by raz nie przeżyła mocno stresującej sytuacji. Czy można uniknąć takich przeżyć? Okazuje się, że tak. Krok pierwszy: zapomnieć prze...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook