708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop miłosny tygodniowy od 28 października do 3 listopada

Deszczowe dni sprawią, że odezwie się w nas nostalgia, tęsknota. Zapragniemy spędzać jak najwięcej wolnego czasu z osobami, które kochamy – nie powinniśmy jednak zaniedbywać także naszych przyjaciół, szczególnie samotnych. Warto teraz zadbać o znajomości, także te, które od dłuższego czasu zaniedbywaliśmy. Teraz jest dobry czas na spotkania, na rozmowy. Dobrze byłoby również przemyśleć ważne kwestie – jeśli jesteśmy w związku i czujemy, że się wypalamy, teraz należałoby coś z tym zrobić. Mamy dużo czasu, nie warto decydować na gorąco.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana szykuje się spokojny, pełen wzajemnej czułości oraz zaufania tydzień. Nie będzie tutaj dużych zmian, szczególnie u osób w związkach – harmonia między Wami właśnie w tym tygodniu będzie największa. Teraz będziecie mogli swobodnie patrzeć w przyszłość i o niej decydować, a decyzje, które podejmiecie będą przepełniały Was szczęściem. Gdy jesteście razem wszystko jest możliwe. Dla samotnych Baranów los przygotował niespodziankę – uda im się bowiem odświeżyć znajomość z dawnych lat i chociaż nie zaiskrzy między Wami od razu, czas spędzany wspólnie nie będzie czasem straconym – poczujecie, jakbyście nigdy nie mieli długoletniej przerwy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Zodiakalne Byki mają przed sobą dobry tydzień – będą teraz niezwykle spontaniczne i chociaż początkowo mogą przez to wpadać w kłopoty, to ich pomysły na spędzanie wspólnego czasu z partnerem, będą teraz naprawdę dobre, a ich partner to doceni. Będą romantyczne gesty z obu stron, co jeszcze bardziej Was do siebie zbliży. Teraz właśnie miłość, którą się wzajemnie obdarzacie będzie najpiękniejsza… Dbajcie o siebie wzajemnie, a będziecie najszczęśliwszymi ludźmi pod słońcem. Byki, które jeszcze nie odnalazły swojego partnera docelowego będą teraz cieszyły się każdą chwilą spędzaną z przyjacielem urodzonym pod znakiem Raka – w pewnym momencie stwierdzą, że warto byłoby spróbować związku.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą teraz pełne pozytywnej energii, co bardzo korzystnie wpłynie na ich relacje z otoczeniem. Szczególnie Bliźnięta w związkach odczują zmiany – ponieważ z partnerem będą dogadywały się niesamowicie dobrze, ich relacje teraz będą bardzo ciepłe. Oboje będą mieli teraz dużo czasu, który będą chcieli spędzać razem – nie powinni jednak zapominać o starych przyjaciołach, ponieważ oni teraz będą potrzebowali ich wsparcia. Bliźnięta, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałej uczuciowej relacji będą miały teraz okazję poznać osobę urodzoną pod znakiem Wodnika, która urzeknie je pomysłowością oraz podejściem do życia – będzie między nimi niezwykłe przyciąganie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Dla Raków najbliższy tydzień pełen będzie przede wszystkim szczęścia – to właśnie zapowiadają dla nich gwiazdy. Jeśli do tej pory samotny Rak nie odnalazł osoby, z którą stworzyłby stały związek, właśnie teraz ma na to największe szanse i to w najbardziej niespodziewanym momencie! Do czwartku bowiem w jego drzwiach stanie przystojny Lew, z którym od razu nawiąże nić porozumienia. Będziecie się doskonale uzupełniać, o ile tylko dacie szanse tej relacji. Raki w związkach mają przed sobą teraz czas uczuciowych uniesień – ich związek będzie się teraz umacniał, a one będą czuły się pewne siebie i szczęśliwe, wszystko dzięki czułemu i wyrozumiałemu partnerowi z którym dzielą życie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Miłość zagości w życiu samotnego Lwa niespodziewanie – pozna on bardzo ciepłą osobę urodzoną pod znakiem Wagi pod koniec tygodnia i od razu między nimi zaiskrzy. Wadze będzie imponowała energia Lwa, natomiast Lwa w Wadze urzeknie jej wrażliwość i chęć niesienia pomocy innym. Będzie to związek burzliwy, lecz pełen uczuć i wzajemnego oddania. Lwy, którym udało się już stworzyć stałą relację będą teraz odczuwały potrzebę rozmów z partnerem, oboje będą dużo planowali teraz odnośnie wspólnej przyszłości, jednak jeśli spoczną na laurach, wszystko przepadnie. Dlatego ważne jest, abyście motywowali się wzajemnie i nie poddawali się w połowie drogi do celu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Panny będą teraz przeżywały naprawdę gorący okres – przede wszystkim będą czuły się jak na początku związku ze swoim partnerem, wszystko będzie niesamowicie ekscytujące. Spontaniczny wypad w góry z ukochanym, kolacja przy świecach, płatki róż… Jesteście na najlepszej drodze do zjednoczenia się na dobre – bardzo możliwe, że w tym tygodniu podejmiecie decyzję o małżeństwie. Panny, które jeszcze nie odnalazły szczęścia w związku zaczną rozglądać się za kimś, kto wyznaje takie zasady, jak i one… Wpadnie im w oko Byk, który tak jak i one jest osobą solidną – w tym związku jednak Panna będzie musiała się wykazywać kreatywnością, ponieważ Bykowi może jej szybko zabraknąć.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Zodiakalne Wagi mają przed sobą czas pełen emocji – w końcu zdecydują się bowiem wyznać partnerowi, co tak naprawdę skrywają w sercu. Długo będą zbierały się w sobie, ale kiedy już wszystko wyznają, okaże się, że ich partner również wiąże z nimi nadzieje na przyszłość. Oboje jesteście poważnymi osobami i zechcecie wspólnie stworzyć trwały związek. Będziecie nierozłączni, co zauważą z zazdrością znajome Wagi. Prawdziwa miłość przeszkód jednak nie zna. Wagi samotne w tym tygodniu zrozumieją, że muszą zmienić swoje wymagania wobec kandydatów do serca – przede wszystkim przestać idealizować związki, ale także zrozumieć, że nawet osoba niepozorna może okazać się ich wyczekiwanym księciem.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona będą w tym miesiącu żywiołowe i spragnione czułości, więc ich partnerzy będą mieli przed sobą wyzwanie – podzielić czas między pracę zarobkową a skakanie wokół Skorpiona, dla którego każda chwila z daleka od osoby ukochanej będzie prawdziwą męczarnią. Ważne jest teraz, aby Skorpiony miały dużo uwagi ze strony swoich partnerów. Skorpiony, którym nie udało się jeszcze znaleźć swojej drugiej połówki mają przed sobą ważny moment: w tym tygodniu będą mogły liczyć na to, że gwiazdy wezmą je pod swoje skrzydła i podsuną Skorpionom partnerów o temperamencie, który dorównuje skorpionowemu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca będzie to tydzień owocny w najrozmaitsze znajomości – przede wszystkim Strzelce zaczną się rozglądać za partnerem na stałe, ale już niezobowiązujący flirt ma szansę przerodzić się w coś więcej, o ile tylko Strzelec na to pozwoli. W czwartek będzie miał okazję poznać osobę urodzoną pod znakiem Barana z którą będzie miał okazję stworzyć solidny związek – będą oboje do siebie ciągnęli, jednak bardzo trudno będzie im ze sobą. Nie będą potrafili jednak żyć bez siebie. Strzelce w stałych związkach skupią się teraz na swoich potrzebach i będą starały się wywrzeć wpływ na partnera, aby i on zaczął je respektować.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Spokojne życie Koziorożca zostanie wywrócone do góry nogami za sprawą Raka, który niespodziewanie postanowi o sobie przypomnieć – byliście już kiedyś razem i nie udało Wam się, teraz będziecie mieli szansę ponownie się do siebie zbliżyć. Wykorzystajcie szansę, a zrozumiecie, że błędy przeszłości można naprawić, wzajemne zrozumienie i zaufanie pojawi się między Wami. Koziorożce, które znalazły już miłość będą teraz razem z partnerem planowały dłuższy wyjazd we dwoje, aby w swoim tylko towarzystwie móc wypocząć oraz na nowo pogłębić więź, która przez rutynę dnia codziennego zaczęła zanikać – uda Wam się to, ponieważ mimo wszystko jest między Wami silne porozumienie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika gwiazdy przewidują cudowne dni spędzone z osobą dla nich najważniejszą – ich partnerem. Łączy Was więcej niż moglibyście przypuszczać, a w tym tygodniu okaże się, że macie również wspólne hobby. Sprawi to, że jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie, a dzięki temu Wasz związek jeszcze się umocni. Czas spędzany razem będzie teraz dla Was najważniejszy. Wodniki, którym nie udało się jeszcze znaleźć stałego partnera będą teraz pod wpływem uroku zodiakalnego Strzelca. Początkowo będziecie jedynie flirtować, jednak z czasem nie będziecie mogli przestać o sobie nawzajem, sprawi to, że bardzo szybko postanowicie spróbować być razem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 28 października do 3 listopada 2013 roku

Miłość dla Ryb w tym tygodniu będzie mocna – będą czuły się nasycone i bardzo szczęśliwe. W końcu zarówno Ryby, jak i ich partner znajdą chwilę dla siebie. Będziecie teraz nadrabiali zaległości, oglądali filmy oraz rozmawiali do białego rana. Uczucie, którym się darzycie ma w sobie coś z magii – jedno nie może żyć bez drugiego i wciąż jesteście przy sobie myślami. Natomiast Ryby, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku wpadną w tym tygodniu w oko zmysłowemu Skorpionowi, który mimo iż początkowo nie będzie planował się angażować, zauważy, że życie bez Ryb jest dla niego nudne i nijakie. Ryba powinna być teraz pewna sobie i nie obawiać się ryzyka w miłości, bowiem opłaci się jej ono.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 16 sierpnia 2013
    Energia dnia pozwoli nieco odejść od codziennych trosk. Odrzucisz niepotrzebne wątpliwości, iluzje i fantazje. Przestaniesz uporczywie myśleć o pracy i obowiązkach zawodowych. ...
  • Wróżenie z kart do gry
    Gra w karty wiąże się z licznymi wierzeniami. Mówi się komu nie wiedzie się w kartach, wiedzie się w miłości. Czy karty do gry mogą nam pomóc? Podobno, jeśli komuś nie idzie...
  • Aromaterapia na lenistwo, depresję i złość
    Aromaterapia to maleńki cud. Wyobraź sobie, jak zapalając maleńką świeczkę w specjalnej lampce łączysz się z mocami wszystkich żywiołów – pomocników.   Olejek aromat...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook