708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Żegnamy koszmary senne

Sen jest odzwierciedleniem naszej rzeczywistości. Podczas nocnych koszmarów mózg nie udaje się na odpoczynek, w skutek czego zostaje naruszona praca wewnętrznych organów i systemu hormonalnego.

Z czego biorą się koszmary? Jedną z przyczyn jest ciągły stres i napięcie nerwowe lub zafiksowanie na jakiejś idei, strachu, innej osobie. Drugą przyczyną może być wpływ na psychikę tragicznego wydarzenia lub osoby dominującej.

Jak walczyć z koszmarami?

Walka z lękami

Aby przezwyciężyć koszmary i powtarzające się niepokojące sny, należy określić przyczynę wewnętrznego niepokoju. Dobrym wstępem do tego jest zapisywanie swoich snów w najdrobniejszych detalach, zapisując również odczucia, które ci towarzyszyły podczas snu. Emocje, które te sny wywołują, są bardzo istotne.

Dzięki temu doświadczeniu będziesz mógł znaleźć klucz, który pozwoli zniwelować przyczynę występowania koszmarów. W momencie zrozumienia czym jest twój lęk, będziesz mógł go kontrolować. Aby tak się stało zrób pewien trik. Sięgnij po opis swojego koszmaru i zmień jego wątek i odczucia na przeciwstawne. Po zapisaniu zmian spróbuj je zwizualizować i poczuć fizycznie. Najlepiej zrobić to 2-3 godziny przed pójściem spać. Zapal świece i włącz muzykę relaksacyjną, to pomoże w wykonywaniu ćwiczenia.

Prawidłowa pobudka

Istnieją prastare sposoby na przegonienie koszmarów sennych. Podobno po takim złym śnie nie należy patrzeć w lustro tuż po przebudzeniu. Zazwyczaj pierwszą czynnością po wstaniu z łóżka jest umycie twarzy i właśnie spoglądanie w lustro. Lustra wzmacniają wpływ negatywnych bodźców. Nie należy wstawać gwałtownie z łóżka, lepiej przez kilka minut wizualizować potok czystej chłodnej wody, która otula twoje ciało i obdarza cię siłą życiowa, zabierając wszystkie lęki i problemy.

Po tej czynności sięgnij po dwie szklanki. Do jednej wlej wodę i zacznij przelewać  ją do drugiego naczynia, opowiadając sobie sen i nieprzyjemne odczucia, które cię owładnęły. Następnie umyj się ta wodą, wyobrażając sobie jak wszystko co cię martwi rozpływa się.

Wpływa atrybutów snu na widzenia senne

Ważnym elementem snu jest poduszka. Jeśli męczą cię koszmary we śnie, pozbądź się dotychczasowej poduszki i spraw sobie nową. Przy łóżku umieść lampkę z soli lub woreczek z solą. Nad łóżkiem natomiast nie powinno zupełnie nic wisieć.

Jak walczyć z bezsennością?

We współczesnym świecie problem z bezsennością jest dość rozpowszechniony. Istnieje kilka sposobów na skuteczna walkę z bezsennością. Przed pójściem spać warto się oddać kąpieli z olejkami uspokajającymi i sola morską. Pomyśl o negatywnych wydarzeniach minionego dnia i spróbuj zmienić je w swojej wyobraźni. A teraz pomyśl o swoich osiągnięciach i miłych chwilach, które miały miejsce w tym dniu. Spróbuj skonstruować obraz swojej przyszłości i przyszłych wydarzeń.

Kilka rad na dobry sen

Połóż prawą rękę na brzuch, a lewą na czoło. Oddychaj rytmicznie i równomiernie. Wyobraź sobie, jak twoje kończyny stają się coraz cięższe, a ty znajdujesz się pod jaskrawymi promieniami słonecznymi. Postaraj się oddychać tak, aby twój oddech był miarowy i coraz wolniejszy. Wyobraź sobie twój ulubiony kolor. Postaraj się powtarzać to ćwiczenie codziennie, aż koszmary znikną.

- W sypialni nie powinno być ostrych przedmiotów i kantów, skierowanych na łóżko;

- Nie należy spać głową skierowaną na Zachód;

- Konieczne jest oczyszczenie energetyczne;

- Warto korzystać z dobrodziejstw rumianku i szałwii, które można zapalić w lampce do aromaterapii, pamiętaj jednak o wywietrzeniu pomieszczenia;

- Niewolno umieszczać lustra naprzeciwko łóżka.

Dobry sen jest podstawą zdrowia i siły. Jeśli męczą cię koszmary, musisz dowiedzieć się jaka jest ich przyczyna. Radą mogą służyć doradcy Astrostar.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook