708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Czas wstecznego Merkurego: od 21 października do 10 listopada

21 października rozpoczyna się wsteczny bieg Merkurego w Skorpionie, który potrwa do 10 listopada. To okres, w którym powinniśmy się wykazać ogromną cierpliwością i przygotować się na trudności w wielu dziedzinach życia.  

 

Wsteczny bieg planet to określenie astrologiczne, tłumaczące ruch planet do tyłu względem osie ziemi.

Właściwości wstecznego Merkurego

Jak wiadomo, w astrologii Merkury odpowiada za komunikację i ruch, pod jego wpływem znajduje się sposobność do relacji z otoczeniem, a także sposobność fizycznego przemieszczania się. Każda działalność, związana z dokumentacją, ze wszystkim co jest napisane i opublikowane również znajduje się pod wpływem Merkurego. Dlatego w czasie wstecznego ruchu tej planety nie zaleca się rozpoczynania nowych projektów w wymienionych sferach. Wsteczność działa na zasadzie „zamrożenia” aktywności. W tym czasie nie zaleca się:

- podpisywania umów i ważnych dokumentów, jeśli nie mają na celu zakończenia jakiegoś już toczącego się procesu;

- załatwiania dokumentów (zwłaszcza, dotyczące środków transportu);
- dokonywania dużych zakupów wartościowych rzeczy (zwłaszcza środki lokomocji i narzędzia służące komunikacji – telefony, komputery);
- przeprowadzenia prezentacji i reklamy nowych projektów z każdej dziedziny;
- szukania nowych partnerów we wszystkich dziedzinach życia;
- otwierania nowych sklepów czy biura;
- rozpoczynania długich podróży.

Nie oznacza to oczywiście, że przez cały czas wstecznego Merkurego należy zamknąć się w domu i nic nie robić. Swoją energię teraz najlepiej skupić na:

- zakończeniu załatwiania spraw papierkowych, związanych z dokumentami;

- złożeniu raportów, deklaracji, prac pisemnych i przekazania ich do sprawdzenia, korekty;

- wzmocnieniu już istniejącej współpracy i partnerstwa biznesowego.

Właściwości wstecznego Merkurego w  Skorpionie

Merkury znajdujący się w znaku Skorpiona niestety negatywnie wpływa na wszelkie sprawy, związane z uzyskaniem i załatwieniem formalności spadkowych lub aktami własności, bankowymi formalnościami. Mogą pojawić się problemy z rejestracją właścicieli, podziałem zysków, ubezpieczeniem. Jest to wyjątkowo niekorzystny czas na zakładanie nowych firm, związanych z działalnością pogrzebową, bankową i ubezpieczeniową.

Niestety najbardziej ucierpią osoby, posiadające Słońce w znakach Skorpiona, Lwa, Byka oraz tych, którzy w tych znakach mają właśnie Merkurego, czyli sprawcę całego zamieszania.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook