708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 29 października 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj pamiętaj o tym wszystkim, co masz do skończenia. Doszło ci do pracy wiele nowych spraw i powinieneś wdrażać się w nowe obowiązki. Możesz być bardzo aktywny, więc wykorzystaj tę swoją energię w dobrych sprawach. W miłości będzie to dzień ważnych spotkań i pozytywnych rozwiązań spraw.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 29.10.2013

Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj a będziesz miał dzień wolnego. Wszystkie obowiązki jesteś w stanie ogarnąć szybciej niż zazwyczaj a potem to już będzie można zająć się sobą albo swoimi bliskimi. To ważne, bo teraz możesz naprawdę powiedzieć to co myślisz i zostaniesz zrozumiany. Warto poruszyć dzisiaj trudne sprawy, które leżą ci od dłuższego czasu na sercu.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 29.10.2013

Ważne sprawy musisz odłożyć na inny moment. Teraz jest czas na wykańczanie starych zobowiązań a nie na poszukiwanie nowych. Czy to dotyczy pracy u kogoś czy we własnej firmie odwaga nie jest na ten moment rzeczą słuszną. Nie ryzykuj tylko rób to, co jest pewne i sprawdzone. Szczególnie w sprawach miłosnych musisz uważać na słowa, które nieopatrznie mogą bardzo poranić.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 29.10.2013

Spróbuj odejść nieco od codzienności. Zajmij się sprawami, które nie są nużące, nie są wykonywane codziennie bez widocznych efektów. Sprzątanie i gotowanie odpuść sobie, nawet, gdyby rodzina miała trochę pomarudzić. Nikomu nic się nie stanie, a ty będziesz miał wolną głowę, żeby znów wrócić do codzienności. Dzisiaj zrób coś zupełnie szalonego i zupełnie dla siebie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 29.10.2013

Masz dość codziennych zajęć. Efektów nie widać a ty czujesz się jakbyś niósł na plecach wszystkie trudny świata. Musisz trochę zmienić swój tryb życia. Dzisiaj nie rób niczego, co jest powtarzalne. Zajmij się swoim hobby, obowiązku odłóż na inny czas. Każdy może mieć dość pewnej powtarzalności i potrzebuje odskoczni. Niech to będzie twój dzień strajku.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 29.10.2013

Dużą podporą może być dzisiaj dla ciebie rodzina i bliskie osoby. Fakt, że czasem spadają na człowieka wszystkie plagi egipskie, a ty masz poczucie, że dzisiaj to już wszystko sprzysięgło się przeciw tobie. Zrób to, co będzie możliwe do zrealizowania, nie walcz z rzeczami niewykonalnymi i daj sobie krótki czas na przemyślenie. Okaże się, że jutro będzie łatwiej znaleźć właściwe rozwiązania.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 29.10.2013

Dzisiaj musisz nieco więcej czasu poświęcić pracy. W twojej firmie szykują się zmiany i dobrze by było, gdybyś był przy nich uwzględniany. Ale tutaj właśnie trzeba niestety wykazać i zaangażowanie i pewne umiejętności. Nie da się przelecieć nad tematem i uznać, że będzie wszystko dobrze. Po prostu dzisiaj mocno się staraj.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 29.10.2013

Czekają cię dzisiaj nowe wyzwania i obowiązki. Uporasz się ze wszystkim w odpowiednim czasie, chociaż będzie cię to kosztowało sporo wysiłku. Postaraj się zająć nieco swoją bliską osobą, bo może się czuć bardzo osamotniona. A szkoda by było, gdyby znów nastała potrzeba przeprowadzania tzw. poważnych rozmów.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 29.10.2013

Aura sprzyja dzisiaj wyjątkowo zawodowym przedsięwzięciom. Problem jest jednak taki, że wiele z nich będzie trzeba wziąć pod lupę i mocno się im przyjrzeć. Nie wszystko jest do zrealizowania w krótkim czasie i te rzeczy trzeba będzie odłożyć na później. Musisz skupić swoja uwagą i dobrze rozsądzić, co wrzucić do jakiego worka.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 29.10.2013

Staraj się nie działać nerwowo. Tylko spokój może cię dzisiaj uratować. Pewne sprawy będą istotnie działały ci na nerwy. Postaraj się omijać i sytuacje i ludzi z daleka. Mogą paść niepotrzebne słowa i potem trzeba będzie przepraszać. Możesz udać się na samotne zakupy i w sklepach zostawić złą energię. Przy okazji trafisz na coś naprawdę szalonego za niewielkie pieniądze.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 29.10.2013

To może być naprawdę dobry dzień. Problemy osobiste i zawodowe ominą cię szerokim łukiem. Wykorzystaj to, że ludzie będą przyjaźni i pozałatwiaj sprawy, których samotnie nie ma jak ruszyć. Po pracy postaraj się zrelaksować podczas wizyty u fryzjera, u kosmetyczki. Dobrze ci zrobią także niewielkie zakupy, ale tylko takie dla dopieszczenia swojej osoby.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 29.10.2013

Dzisiaj możesz znaleźć czas na drobne przyjemności. Ostatnie tygodnie dały ci się w kość, ale dzisiaj weźmiesz głęboki oddech. Kłopoty znajdują swoje rozwiązanie. Teraz będzie można skupić się na sprawach dla ciebie ważnych, chociażby na związku, który ostatnio nieco ucierpiał. Poświęć trochę czasu swojemu partnerowi a umocni to waszą więź.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 29.10.2013

Możesz dzisiaj polegać na swojej intuicji. Jeżeli są jakieś sprawy nie do rozwiązania, postaraj się wyciszyć i ruszyć wyobraźnię. W najmniej oczekiwanym momencie wpadniesz na genialny pomysł i to bardzo prosty do realizacji. Jeżeli masz kłopoty uczuciowe, również możesz znaleźć na nie skuteczne rozwiązanie. Będzie trzeba tylko trochę pomyśleć. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 22 października 2013
    Możesz dzisiaj rozprostować skrzydła i dogonić swoje marzenia. Uważaj tylko na nieprzewidziane przypadki, które troszkę mogą pokrzyżować ci plany. Raczej zdaj się na żywioł i n...
  • Horoskop na 31 października 2013
    Możesz dzisiaj wywoływać niepotrzebne burze i kłótnie. Przyczyny mogą być bardzo błahe, ale większość z nich będzie wynikało w totalnych nieporozumień. Postaraj się trzymać jęz...
  • Astrologia karmy – droga do szczęścia
    Co robić, kiedy pech prześladuje cię na każdym kroku? Nie czujesz się szczęśliwy? To znaczy, że nadszedł czas naprawić twój horoskop karmiczny. Czym jest horoskop karmy i kie...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook