708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 28 października 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień sprzyjający wszelkim działaniom. Nawet jeżeli nie masz poniedziałkowej siły do tego, żeby z rozpędu ruszyć do pracy, wdrażaj się w nią pilnie. Możesz dzisiaj zrobić tak dużo, że niewiele już zostanie na koniec tygodnia. Byle tego poniedziałku nie zmarnować i nie przespać.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 28.10.2013

Możesz dzisiaj ujawnić swoje talenty. Ważne, żebyś działał w takich dziedzinach, które nie są dla ciebie męczące, w których czujesz, że to co robisz, jest słuszne. Postaraj się pokazać z jak najlepszej strony a ty sam i twoja praca może spotkać się w wielkim uznaniem. Dzień, w którym możesz wpaść na genialny pomysł nie zdarza się przecież codziennie.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 28.10.2013

Musisz uważać na siebie. Zbyt wiele problemów, które zwalają ci się na głowę, w pewnym momencie mogą przekroczyć twoją wytrzymałość. Pamiętaj, że i tak nie rozwiążesz wszystkiego na raz. Jedynie działając metodycznie, chronologicznie jesteś w stanie poradzić sobie z tym całym bałaganem. Nie narzekaj tylko rzeczowo bierz się do pracy. To oszczędzi ci i czasu i nerwów?

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 28.10.2013

Jesteś człowiekiem bardzo zabieganym. Jednak dzisiaj staraj się skupić na sobie i swoim zdrowiu. Możesz poczuć się słabo, niekorzystnie. I tak nie zrobisz tego, co sobie zaplanowałeś. Jeżeli tylko możesz, ogranicz swoje obowiązku domowe. Tym razem pozwól, żeby to ciebie rozpieszczano. Dobrze ci zrobi taki krótki odpoczynek od wszelkich zajęć.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 28.10.2013

Możesz dzisiaj mieć bardzo nerwowy dzień. Wiele rzeczy zwali ci się na głowę, a to dopiero faktycznie początek tygodnia. Oczywiście jak zawsze uda ci się wszystko ogarnąć, ale będzie to wymagało wielkiego wysiłku. Natomiast to, że dzieje się wiele w pracy, nie będzie wpływało na twoje życie uczuciowe. Na tym gruncie wszystko przebiega tak, jak oczekiwałeś.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 28.10.2013

Twoje dobre intencje mogą dzisiaj zostać bardzo opacznie zrozumiane. Musisz do wszystkich mówić bardzo wyraźnie i wręcz wielkimi literami. Nie wyrywaj się też z chęcią pomocy, jeżeli nie zostaniesz przez kogoś wyraźnie poproszony. Po prostu rób swoje nie narzucając ani swojego zdania ani pracy. Uda się uniknąć niepotrzebnych niesnasek.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 28.10.2013

Zaczniesz wszystko z nową, zdwojoną energią. Dzień czeka cię bardzo aktywny i intensywny. Wiele spraw uda się rozwiązać, wiele nowych, bardzo korzystnych zacząć. Ludzie będą koło ciebie bardzo pozytywni, służący radą i pomocą. Musisz jednak być ostrożna, jeżeli chodzi o roztrzepanie i zapominalstwo. Po prostu działaj nieco uważniej.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 28.10.2013

Ważnymi sprawami zajmij się do południa. Potem możesz być już bardziej rozkojarzony i zmęczony. Tyle ile uda ci się załatwić na początku dnia, tyle wystarczy do poczucia zadowolenia. Potem po prostu postaraj się wykańczać mało intensywne sprawy. Wieczorem masz czas dla siebie w samotności. Rodzina gdzieś się zmyje, a ty po prostu szczerze odpoczniesz.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 28.10.2013

Dzisiejszy dzień przyniesie ci bardzo dużo pozytywnej energii. Bez obawy o wpadkę możesz podejmować się bardzo trudnych zadań. Trudne wyzwania nie będą stanowiły dla ciebie problemu. Nawet zbytnio nie będziesz musiał się starać. Jeżeli skupisz energię zdziałasz znacznie więcej niż ci zlecono i możesz mieć już względny spokój do końca tygodnia.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 28.10.2013

Mimo, że jest dzień początku tygodnia i inni jeszcze będą działać wolno i sennie, twoje działania będzie charakteryzowała wielka skuteczność. Spróbuj tylko skupić się na drobiazgach nie na całokształcie, bo tutaj może tkwić główny problem nieudanych projektów. W związku pamiętaj, że nie wszystko jest robione przeciw tobie, pozbądź się niepotrzebnej zazdrości.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 28.10.2013

Masz już dość samotnego egzystowania na tym świecie. Ale zastanów się co zrobiłeś, zrobiłaś, żeby spotkać tę idealną dla siebie osobę? Otóż to, niewiele. To jest głupie, tamto nie wypada. A jak masz dać się poznać? Jakim sposobem masz spotkać właśnie kogoś dla siebie? Trzeba zaryzykować czasem samotnym wyjściem na wystawę czy do teatru, albo dać ogłoszenie w gazecie. Jakoś trzeba się pokazać po prostu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 28.10.2013

Dzisiaj postaraj się nie podejmować zadań, którym nie podołasz. Dokładnie rozważ wszystkie za i przeciw. Dzisiaj jest poniedziałek, nie trzeba robić wszystkiego na raz. Jak możesz, przerzuć na kogoś część obowiązków, przynajmniej tych, którymi ty nie musisz zająć się osobiście. W miłości będzie spokojnie, poproś partnera o relaksujący, wieczorny masaż. Oboje będziecie z niego zadowoleni.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 28.10.2013

Spróbuj stworzyć wokół siebie dobrą atmosferę. Może i nie będziesz dzisiaj tytanem pracy, ale jesteś w stanie pogodzić zwaśnione strony, dać do myślenia osobom nerwowym, że może nie tak należy działać. Mogą być pomocne takie drobiazgi jak kwiatek na biurku upiornej koleżanki. W domu wszystko rozwiążesz po swojej myśli. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook