708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 26 października 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj możesz być w znakomitym nastroju. W zdobywaniu uznania nikt ci nie dorówna, będziesz błyszczeć i olśniewać otoczenie. Udadzą się wszelkie randki i inne spotkania towarzyskie. Grunt tylko taki, żeby nie siedzieć w domu.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 26.10.2013

Dzisiaj możesz spokojnie upomnieć się o swoje. Niech nikt cię nie wykorzystuje. Postaw wreszcie wyraźną granicę między tym, czego ty chcesz a czego oczekują od ciebie inni. Głośno wypowiedz swoje zdanie. Na początku ludzie mogą się buntować, ale potem przyzwyczają się to tego, że nie wszystko mogą ci zrzucać na głowę. Dotyczy to i problemów i obowiązków.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 26.10.2013

Masz poczucie, że w pracy już się nie rozwijasz. W ten wolny dzień zastanów się o nauce, albo jakiś dodatkowych kwalifikacjach. Przejrzyj Internet, zobacz co jest przydatne, co jest na czasie. To może z czasem pomnożyć twoje zyski. Postaraj się potraktować to jako inwestycję na przyszłość, nic nie pójdzie na marne.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 26.10.2013

Dzisiaj wolne Bliźniaki będą snuły marzenia o miłości, o wieżach i księżniczkach, o książętach na białych koniach. Niestety na nowe znajomości nie bardzo masz co liczyć, nawet jeżeli wieczorem jesteś umówiony na rewelacyjną imprezę. Będziesz czuł się niezauważony przez otoczenie. Możesz to zmienić tylko zachowując dozę tajemniczości, a u bystrego Bliźniaka nie przychodzi to łatwo.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 26.10.2013

Będziesz starał się, żeby twojemu partnerowi nie brakło nawet ptasiego mleka. Wszędzie cię będzie pełno i będziesz po prostu dogadzał, tu podusia, tutaj torcik. Wszystkie zachcianki zostaną spełnione. Nie jest to robione z egoizmu tylko z chęci pokazania, jak bardzo ci zależy na tej znajomości. Nie przesadź jednak z wylewnością, bo może być to źle odczytane.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 26.10.2013

W twoim małżeństwie może zrobić się ciekawie. Nagle twój partner zrobi ci scenę zazdrości o zbyt późny powrót z zakupów. Nie denerwuj się tylko przyjmij to za dobrą monetę. Zastanów się, czy nie mogły do niego dotrzeć jakieś plotki o tobie i koledze z pracy z którym faktycznie się dobrze rozmawia. Może wzbudza to już jakiś ruch w otoczeniu? Lepiej wyjaśnij sprawę od razu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 26.10.2013

Sobotnie sprzątanie może wyjść twojemu domowi na dobre. Zrobisz wszystko, by był jeszcze ładniejszy i przytulniejszy niż zwykle. Będziesz też potrafiła, droga Panno, zaangażować w te porządki i udoskonalenia swoją rodzinę. Tak wspólnie spędzony czas naprawdę może was do siebie zbliżyć, a żadne z was nie będzie zmęczone wieczorem. Czekają was jeszcze miłe chwile odpoczynku razem.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 26.10.2013

Przekonasz się, że nie nadajesz się na Wagę w równowadze. Dzisiaj będziesz bardzo nerwowy i wybuchowy. To może bardzo nadszarpnąć twoje relacje z bliskimi. Otoczenie zacznie od ciebie uciekać, nie powinno cię to dziwić. Może lepiej po prostu nic nie mówić, żeby nie powiedzieć jednego słowa za dużo. Co prawda możesz potem przeprosić, ale to mimo wszystko marnotrawstwo energii.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 26.10.2013

Musisz uważać na zmęczenie. Dopiec ci mogą bóle stawów i mięśni. To może być efekt przepracowania. Musisz dzisiaj odpocząć. Nie myśl o pracy. Wyłącz telefony, weź ciepłą kąpiel. I tak nic nie zrobisz konstruktywnego, więc zrób po prostu coś dla siebie. Tym bardziej, ze możesz też pomyśleć o swoich bliskich i po prostu wybrać się na miłe spotkania. Również we dwoje.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 26.10.2013

Dzisiaj możesz mieć chaos w swoich uczuciach. Nie musisz się jednak bać. Nie grożą ci żadne straty. Drobne nieporozumienie z partnerem, to jeszcze nie koniec świata. Musicie wreszcie ustalić, jak przebiegać będzie wasz związek, a to nigdy nie jest łatwe. Szczególnie przy tak intensywnych charakterach. Może nie da się robić ustaleń spokojnie, ale po każdej burzy przyświeci dla was słońce.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 26.10.2013

Dzisiaj powinieneś słuchać intuicji. Spotkasz przypadkiem starego znajomego, bądź odezwie się on do ciebie niespodziewanie. Może ta osoba zaproponować ci niesamowicie intratny interes. Przyjrzyj się temu dokładnie. Okaże się, że wiele w tym wszystkim niejasności i zarobek nie jest tak oczywisty jak mogło się na początku wydawać.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 26.10.2013

Dzisiaj nie dasz sobie w kaszę dmuchać. Podźwigniesz najtrudniejsze działania. Jeżeli masz jakieś sprawy do swoich bliskich, szczerze, uczciwie i głośno powiesz o tym, co leży ci na sercu. Nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, porozdawaj obowiązki i nie toleruj buntów na pokładzie. Musisz trochę poustawiać towarzystwo, żeby znów każdy przypomniał sobie gdzie jest jego miejsce.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 26.10.2013

Nie bój się podjąć decyzji, nawet jeżeli nie masz wszystkich danych. W działaniach wesprze cię twoja intuicja. Oczywiście mimo soboty, nie uda ci się odpocząć. Telefony z pytaniami, męczące odwiedziny. Na to musisz być niestety przygotowany. Mimo początkowej niechęci będziesz naprawdę dobrze się bawił. Starzy znajomi wydadzą ci się nieco dziwni, ale będą naprawdę bardzo sympatyczni. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 1 września 2013
    Trygon Słońca do Plutona w tym dniu będzie dla wielu osób pomocny w poznaniu samego siebie. Obdarzy mocą psychiczną i fizyczną. Ważne, by energie tego dnia były wykorzystane z ...
  • Jak portale społecznościowe wpływają na nasze życie?
    Rozwój Internetu, portale społecznościowe, na których pojawiamy się coraz częściej niewątpliwie wpłyną na całą ludzkość. Przez relacje online tworzymy sobie nowy wizerunek, któ...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 2 do 8 grudnia 2013
    Mimo pierwszych opadów śniegu żar w naszych sercach nie przygaśnie ani na moment. Będziemy otwarci na potrzeby drugiej osoby, a nasza empatia znacznie się rozwinie - dzięki temu ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook