708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 23 października 2013

Ежедневный гороскоп

Układ planet sprzyja rozmowom i wymianie informacji. Jeżeli masz cokolwiek załatwić, to po prostu mów, a zostaniesz zrozumiany. Nawet nostalgiczne panie urzędniczki zza biurka wyciągną do ciebie pomocną dłoń.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 23.10.2013

Mimo wszystko nie musisz unikać dzisiaj kłótni. Jesteś w stanie wymienić poglądy z osobami, które do tej pory milczały. Pewnie, że taka nagła zmian frontu może i ciebie i ich zaskoczyć, ale będzie warto poznać cudze myśli i doświadczenia. Okaże się, że unikanie za wszelką cenę burz, nie zawsze jest do końca korzystne.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 23.10.2013

Jeżeli nie do końca wiecie co należy w danej sytuacji zrobić, burza mózgów będzie najlepszym rozwiązaniem. Każdy doda coś od siebie i w rezultacie osiągniecie słoty środek. Ścieranie się różnych poglądów i kultur może przynieść dzisiaj bardzo ciekawe rezultaty. Przyglądaj się i słuchaj a możesz wiele się nauczyć.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 23.10.2013

Będziesz dzisiaj działał jak typowy bliźniak. Z każdego możliwego miejsca będziesz wyłapywał informacje. Wszelkie nowe prądy, idee, zagadnienia, które do ciebie dotrą, będą cię i zachwycać i gorszyć. Dzień nowości, plotek, ploteczek, innowacji, działań. Na końcu tego intensywnego dnia oczywiście padniesz zmęczony do łóżka, ale uznasz, że było warto wysilać swój intelekt.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 23.10.2013

Wiele spraw dzisiaj się wyjaśni. Szczególnie tych, które od dawna ciążyły na sercu twoim i sercu partnera. Powstaną jednak nowe niejasności. Dobrze, żeby znów usiąść do rozmowy. To w końcu wy budujecie waszą przyszłość i wy musicie się wypowiedzieć jak chcecie, żeby ona wyglądała. Nikt za was tego nie zrobi a dzisiaj dzień dla Raka spokojny, może przedstawiać swoje argumenty.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 23.10.2013

Twoja sytuacja finansowa wygląda na stabilną. Dzisiaj zyskasz perspektywę na jej poprawę w następnych dniach. Takie dobre samopoczucie pomoże ci łatwo znosić drobne przeciwności losu i dobrze radzić sobie z osobami, które niekoniecznie są dla ciebie życzliwe. W pracy masz co prawda więcej przyjaciół niż wrogów, ale tak naprawdę to trzeba na ludzi po prostu uważać.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 23.10.2013

Możesz dzisiaj oczekiwać przełomu w swoim życiu. Na poziomie zrozumienia. Zobaczysz, dlaczego dużo z tego co zaczynasz, czego się podejmujesz, po prostu się nie udaje. Takie oświecenie jest na wagę złota. Zrozumienie problemu daje połowę sukcesu bo można wyeliminować błędy. Dzień nostalgiczny, jednocześnie bardzo udany.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 23.10.2013

Możesz dzisiaj liczyć na spokój. Wszyscy jakby się od ciebie wycofają. Może to i dobrze. Nie ma co walczyć z rozzłoszczoną Wagą. Od samego rana już po twojej minie widać, ze lepiej do ciebie nie podchodzić. Będziesz droga Wago działała w skupieniu, ale bardzo efektywnie. Wszystkie plany zostaną zrealizowane zupełnie samodzielnie i z wielkim zacięciem.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 23.10.2013

Dzisiaj masz ochotę na nieco szaleństwa. Znajdziesz upodobanie w przebywaniu z bliską osobą. Czeka cię więc romantyczne spotkanie bądź randka. Jeżeli jesteś osobą samotną, daj się zaprosić na randkę w ciemno. Zawsze uważałeś, że są to bardzo głupie pomysły, ale tym razem możesz się pomylić. Nie daj czekać osobie, która naprawdę jest warta poznania.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 23.10.2013

Masz wiele postanowień i naprawdę chcesz ich dotrzymać. Pełen jesteś chęci do działania…ale jak przyjdzie co do czego może zwyciężyć po prostu lenistwo. Jak zwykle od poniedziałku zmieniasz nawyki, przechodzisz na dietę, zaczynasz ćwiczyć. Smutne jest to, że znów raczej nie wytrzymasz do końca tygodnia. Wyznacz sobie jeden cel a będzie łatwiej.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 23.10.2013

Bardzo sympatyczny i spokojny dzień. Sprzyja spokojnej pracy, sprzyja serdeczności, byciu miłym, spotykaniu równie miłych ludzi. Nic nie będzie dzisiaj działo się szybko, ale ty będziesz jakiś taki do przytulenia, łagodniejszy. Może się to pozytywnie odbić na twoich relacjach z tą szczególną, bliska osobą. Zobaczysz, że łagodne postępowanie sprzyja waszej miłości.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 23.10.2013

Trzymaj się z dala od hałasu i zgiełku. Sporo masz do nadrobienia a do tego potrzeba spokoju i skupienia. Nie da się nic zrobić w tłumie. Jeżeli będzie potrzebna ci pomoc po prostu o nią poproś, ale też staraj się jednak działać jak najbardziej samodzielnie, przyniesie to lepsze rezultaty. Unikaj imprez i wielkich spotkań, mogą nie wyjść ci na dobre.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 23.10.2013

Dzisiaj masz dobre pomysły i energie na to, żeby uruchomić własną twórczość, żeby działać artystycznie. Kino, teatr, dobra książka, to jest to, co będzie ci dzisiaj towarzyszyć. Postaraj się, żeby odbywało się to niekoniecznie samotnie ale w większym gronie. Będzie wtedy znacznie milej i zabawniej. Tym bardziej, że twoje towarzystwo też lubi takie wyjścia. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Finansowe rośliny. Jak przyciągnąć do domu pieniądze?
    Istnieje wiele sposobów, za pomocą których możemy przyciągnąć do domu pieniądze i dobrobyt. Nawet rośliny mogą nam w tym pomóc. Jakie rośliny i jakie ich odcienie powinniśmy...
  • Horoskop na 23 sierpnia 2013
    Słońce wejdzie dziś w znak Panny. Energia będzie skłaniała do porządku, staranności perfekcjonizmu. Premiowana będzie powściągliwość i pokora. Księżyc przez większość dnia będz...
  • Siła run sprawi, że będziesz pożądana.
    Wiele z Pań z pewnością słyszało o runach. Jednak nie wszystkie wiedzą, że za ich pomocą można zdziałać cuda. Runy bowiem mają wpływ na kobiecą energetykę, sprawiają, że jesteś...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook