708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 22 października 2013

Ежедневный гороскоп

Możesz dzisiaj rozprostować skrzydła i dogonić swoje marzenia. Uważaj tylko na nieprzewidziane przypadki, które troszkę mogą pokrzyżować ci plany. Raczej zdaj się na żywioł i nie planuj niczego od deski do deski. Postaraj się wrzucić w życie pewną dozę nieprzewidywalności.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 22.10.2013

Uważaj i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Jeżeli przemieszczasz się samochodem, rób to bardzo ostrożnie, uważaj na przejściach dla pieszych. Jeżeli coś cię zdenerwuje, lepiej odczekaj chwilę zanim siądziesz za kierownicę. Natomiast w sprawach uczuciowych działaj. Dzisiaj możesz rzucić wszystko na jedną kartę.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 22.10.2013

Jest to dobry moment na ulokowanie pieniędzy, szczególnie, jeżeli będą to nieruchomości, ziemia. Nie zastanawiaj się, jeżeli z którejś strony padnie taka propozycja. Co prawda finalizacja będzie za jakiś czas, ale już dzisiaj trzeba będzie dać odpowiedź. Jeżeli boisz się sam decydować, spytaj o radę najbliższego przyjaciela.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 22.10.2013

Jeżeli do tej pory twoje serce świeci pustkami zdaj się na swoją intuicję i zaufaj przypadkowi. Nowa miłość może zapukać w twoje drzwi. Szczególnie w momencie, kiedy pozbędziesz się obaw przed nowymi znajomościami. Nie traktuj każdego jako potencjalnego kandydata na męża, ale zatrzepotać rzęsami możesz.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 22.10.2013

Dzisiaj możesz mieć wiele sytuacji do tego, żeby się wykazać. Szczególnie w sprawach zawodowych. Ale należy pamiętać, ze również możesz zrobić dobre wrażenie na osobie, z którą dopiero co zaczynasz się spotykać. Tym bardziej zadbaj o dobre ubranie i dopracowany makijaż. Warto będzie zobaczyć błysk w drugich oczach.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 22.10.2013

W stałych związkach nadchodzi moment spokoju emocjonalnego. Nie możesz liczyć na wzloty uczuć i płatki kwiatów na pościeli, ale z drugiej stromy to, że trochę już się skończyły romantyczne odruchy nie oznacza, ze będzie się między wami źle działo. Zrozumiesz, ze możesz ufać partnerowi w trudnych sytuacjach, a to ważniejsze niż wszystko inne.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 22.10.2013

Dzisiaj będziesz miał niespożytą energię. Ujawni się ona szczególnie w pracy. Zmobilizujesz nie tylko siebie ale i swoje otoczenie. Wprowadzisz w życie projekty, które wcześniej leżały odłogiem. Nie bierz za dużo na swoje barki tylko postaraj się wyważyć siły na zamiary. W domu będziesz mógł odpocząć po szczególnie intensywnym dniu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 22.10.2013

Dzisiaj dzień będzie nieco melancholijny. Szczególnie u Wag, które nie mogą dzielić smutków z kimś bliskim. Będziesz wspominała przeszłość i stare znajomości, odkurzysz albumy ze zdjęciami. Byle tylko nie zrobiło się przy tych wspomnieniach bardzo smutno. Lepiej wyjdź do swoich dobrych znajomych, żeby chociaż wieczorem nie siedzieć w czterech ścianach.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 22.10.2013

Jeżeli w twoim związku układa się dobrze, zacznie dzisiaj między wami bardzo ostro iskrzyć. Ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Postaraj się szczególnie przygotować do randki, bo może nie będzie to tylko kolacja, ale również wspólne śniadanie. Nie przejmuj się, że jutro trzeba wyjść do pracy. Takie emocje nie zdarzają się zawsze.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 22.10.2013

Jeżeli w twoim związku są ciągłe konflikty, może się ten stan jeszcze niestety pogorszyć. Nie możecie dojść do porozumienia, a już dzisiaj będziecie mówić całkowicie innymi językami. Jeżeli tylko się da, nie poruszaj trudnych tematów, bo nie dość, ze nic nie zostanie wyjaśnione, to jeszcze możecie powiedzieć o kilka słów za dużo.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 22.10.2013

Jeżeli jesteś osoba nieśmiałą, wreszcie zdobędziesz się na cywilna odwagę i koledze z pracy zaproponujesz wspólne wyjście. Oczywiście nie będzie to propozycja wprost, ale i tak może zostać temat zrozumiany i podjęty. Naszykuj się dzisiaj szczególnie, dbając o fryzurę, ubiór i makijaż. Musisz przecież zrobić bardzo dobre wrażenie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 22.10.2013

Dzisiaj na pierwszym planie będą relacje między tobą a twoimi bliskimi. Praca przebiegnie bezkonfliktowo i nie to będzie zajmowało twoją głowę. Chcesz naprawić pewne sytuacje, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać. Może najlepiej jest czasem przyznać się po prostu do błędu. Korona co z głowy nie spadnie a możesz naprawdę cofnąć wiele złych emocji.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 22.10.2013

Chociaż nie masz bardzo romantycznego nastroju, postaraj się zrozumieć, że druga osoba potrzebuje niewielkich, czułych gestów. Nie jesteś w stanie wykrzesać z siebie nie wiadomo czego, ale miłe słowo napisane smsem może być tym, na co czeka. Praca przebiegnie spokojnie, bez niepotrzebnych upadków, ale także bez wzlotów. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook