708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 21 do 27 października 2013

Tygodniowy horoskop
Wielu z nas będzie teraz miało tendencję do przepracowywania się – co nie będzie dobre ani dla nas, ani dla naszego zdrowia. Wzrośnie nasza podatność na infekcje, dlatego ważnym jest, aby szczególnie teraz, jesienią, dbać o zdrowie. Będziemy mieli tendencje do bagatelizowania niektórych spraw, co sprawi, że pod koniec tygodnia nawarstwi się ich trochę – jednak nie powinniśmy się przejmować, bo ostatecznie wszystko jesteśmy w stanie ogarnąć. Teraz powinniśmy się skupić przede wszystkim na rodzinie.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Szybkie tempo życia nie służy Baranowi, przez co już na początku tygodnia może odczuć zmęczenie – jednak o ile trochę sobie odpuści, nie będzie musiał się obawiać, że wpłynie to na jego samopoczucie w dalszym okresie czasu. Nie powinien się przemęczać, jednak ważnym jest, aby jak najwięcej czasu spędzał na świeżym powietrzu. Mimo jesieni, nadal warto dbać o kondycję – wysiądź więc przystanek wcześniej i spokojnym spacerem dotrzyj na miejsce. Istotnym jest również aby wprowadził do swojej diety cytrusy ze względu na witaminy, jakie zawierają. Barany powinny wystrzegać się podejmowania działań w sprawach urzędowych, administracyjnych w tym tygodniu.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Byka szykuje się tydzień wytężonej pracy – niestety, Byki nie będą mogły teraz spocząć na laurach, mimo, że najlepiej dla nich byłoby, gdyby udało im się znaleźć chwilę na zwykły wypoczynek. Istotnym jest, aby nie działały na gorąco, ponieważ decyzje podejmowane w pośpiechu mogą się odbić negatywnie na dalszej ich przyszłości. W ich życiu zawodowym nastąpi w tym tygodniu pozytywna zmiana – w końcu zostaną przydzielone im zadania, które wzbudzą ich zainteresowanie i nie pozwolą się nudzić, jednak Byk powinien dzielić swój czas sprawiedliwie – pomiędzy pracę i osoby mu bliskie, w przeciwnym razie może się narazić współpracownikom bądź przyjaciołom.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Tydzień zacznie się miło i przyjemnie dla osób spod znaku Bliźniąt – w końcu będą mogły poważnie podejść do pewnych spraw bez rozdrabniania się, z pełnią sił. Jesteś pełen energii i pozytywnych myśli, Bliźniaku – to bardzo dobrze, pomoże Ci to w kontaktach międzyludzkich, a także zrobisz dobre wrażenie na przełożonych angażując się w pracę z uśmiechem na ustach. Nie masz teraz potrzeby się spieszyć, więc nie pracuj ponad siły. Staraj się wolny czas poświęcać przede wszystkim na doskonalenie swoich umiejętności, ale również znajdź sobie miłe, spokojne hobby, które pozwoli Ci odprężyć się w wolnym czasie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Pozorny spokój nie zmyli bystrego Raka – wie on doskonale, że coś wisi w powietrzu i już w środę jego przypuszczenia się potwierdzą. Będzie on musiał włożyć dwa razy więcej czasu w sprawy, które wydawały się już wyjaśnione i naprostowane. Czeka go ni mniej ni więcej kilka dni chodzenia po urzędach, co sprawi, że pod koniec tygodnia Rak będzie marzył tylko o gorącej kąpieli i błogim lenistwie z książką w dłoni. Wiele teraz zależy od jego uporu i tego, czy konsekwentnie podejdzie do załatwiania formalności – Rak będzie więc dwoił się i troił, by jak najszybciej załatwić wszystko. Pod koniec tygodnia możliwy niespodziewany przyjazd rodziny – zarezerwuj sobie nieco czasu dla nich.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą teraz syciły się czasem wolnym – bowiem będą miały go aż w nadmiarze. W końcu rzeczywiście wypoczną i pod koniec tygodnia w pełni sił zdecydują, że warto nieco wzbogacić swoją wiedzę. Bardzo możliwe podjęcie wyzwania typu kurs niespotykanego języka. Lwy będą teraz bardzo kreatywne, może im się nawet wkręcić w towarzystwo artystyczne. Sprawi to, że zrozumieją, że sztuka je kręci, być może nawet postanowią spróbować się nią zająć. O ile wystarczy im cierpliwości, rezultaty mogą być naprawdę imponujące. Lwy powinny teraz uważać na swoje rzeczy osobiste, ponieważ istnieje ryzyko, że mogą zgubić dokumenty lub klucze.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

W życiu Panien w tym tygodniu nastąpi czas relaksu – mimo, iż będą pracowały, to będą czuły się spokojne i znajdą czas na wszystko. Teraz właśnie będą nadrabiały książki, filmy. Znajdą również czas na spotkania z przyjaciółmi oraz wypad do rodziny. Dzięki temu, że nie będą teraz same, że będą przebywały z ludźmi drogimi sobie zrozumieją, że właśnie wśród osób bliskich czują się najlepiej. Będzie to dla Panien dobry moment na podejmowanie decyzji odnośnie przyszłości – zaczną rozglądać się za mieszkaniem, a gdy już je sobie upatrzą, niezwłocznie w nie zainwestują. Inwestycja szybko się im zwróci, ponieważ będą w końcu czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wagi mają przed sobą czas wytężonej pracy – będą musiały zaangażować się mocniej, aby pogodzić wszystkie obowiązki. Powinny zwrócić uwagę na zachowanie współpracowników, którzy mogą czuć się urażeni przez sukcesy Wag. Jeśli tylko Waga nie podda się i puści krytyczne słowa mimo uszy, wtedy nie będzie musiała się obawiać o swoją pozycje. Waga doskonale wie, że czasami lepiej jest przemilczeć słowa, które cisną się na usta, choć często jest to nadzwyczaj trudne. Cierpliwość opłaci się jednak Wadze, bo już w niedzielę będzie mogła się cieszyć zasłużonym wypoczynkiem. W końcu znajdzie też czas, by nadrobić książkowe zaległości.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Zodiakalne Skorpiony będą teraz nastawione przede wszystkim na karierę oraz rozwój. Jeśli do tej pory nie podjęły jeszcze decyzji odnośnie swojej zawodowej przyszłości, właśnie teraz jest na to najlepszy czas. Jeśli Skorpion rozmyślał o założeniu własnej działalności, teraz powinien podjąć kroki w tym kierunku, bowiem będzie miał najlepsze pomysły, które pozwolą mu rozwinąć skrzydła we własnym biznesie. Skorpiony powinny też pamiętać o wszystkich swoich zobowiązaniach i wywiązywać się z nich, szczególnie jeśli dotyczą one ich pracy – w przeciwnym razie stracą w oczach przełożonego. Skorpion powinien teraz unikać kofeiny, bowiem jej nadużywanie może się odbić na jego zdrowiu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Dla Strzelców nadchodzi okres nostalgii, wspomnień – myślami będą daleko, a czynności związane z pracą będą wykonywały niemal mechanicznie. Najlepiej dla nich by było, by postarały się znaleźć czas na wypoczynek, a nawet wyjazd – odwiedzenie miejsc w których się spędziło dzieciństwo może sprawić, ze poczują się lepiej i nabiorą sil. Ważne, aby w tym tygodniu miały czas dla siebie, ale i nie odsuwały od siebie odpowiedzialności związanych z posadą, którą piastują. Strzelec będzie marzył o weekendzie, a gdy się już go doczeka, będzie ukontentowany i spokojny. Wypoczynek dla niego będzie w tym tygodniu bardzo ważny, sprawi, że Strzelec nabierze sił, ale także po prostu się wyciszy.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Ważny moment w życiu Koziorożca w tym tygodniu – Koziorożec ma przed sobą trudne decyzje. Możliwe otrzymanie oferty współpracy, która będzie wiązała się ze zmienieniem miejsca zamieszkania. Od Koziorożca zależy, czy zaryzykuje, czy zostanie na miejscu. Nie powinien jednak zbyt długo rozważać, bo okazja może przepaść. Satysfakcjonująca praca i dobre dochody czekają teraz na Koziorożca. Nie powinien on jednak palić ze sobą mostów, dobrze byłoby, gdyby kontakty z byłymi przełożonymi oraz współpracownikami pozostały dobre, gdyż może się okazać, że jeszcze będziesz miał okazję przebywać z tymi ludźmi przy różnych okazjach.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Roztargnienie wkradnie się w życie Koziorożca, przez co będzie miał trudności ze skupieniem się na pracy. Teraz najważniejsza dla niego będzie przede wszystkim rodzina i sprawy z nią związane, przez co Koziorożec odłoży karierę na bok, być może weźmie nawet urlop na żądanie, byle mógł spędzić jak najwięcej czasu z bliskimi. Będą oni potrzebowali wsparcia Koziorożca, który mimo uporu mocno stoi na ziemi, a więc jego realistyczne spojrzenie na świat będzie teraz jego atutem. Nie powinien dać się ponieść emocjom, teraz on musi być ostoją – podoła temu wyzwaniu, spisze się doskonale. Koziorożec powinien w tym tygodniu unikać ryzykownych posunięć biznesowych.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Ryb szykuje się bardzo dobry tydzień – będą one osiągały sukcesy zarówno na gruncie towarzyskim, jak i zawodowym. Umocnią się ich więzi ze znajomymi, będą miały okazję poznać masę ciekawych osób, a także zdobyć doświadczenie w zawodzie, który od zawsze był ich wymarzonym. Ryby nie powinny teraz obawiać się ryzyka, bo każda próba, którą podejmą będzie udana. Szczęście im sprzyja. Powinny również odświeżyć znajomość z przyjaciółką z przeszłości, bowiem i ona od dłuższego czasu o nich myśli. Ważne jest aby pod koniec tygodnia zafundowały sobie chwilę odpoczynku, bo mimo niespożytej energii mogą poczuć się zwyczajnie znużone.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 26 lipca 2013
    Żarty, aktywne relacje, humor, rozrywka – to najważniejsze składowe dzisiejszego dnia. Okoliczności sprawią, że wiele czasu poświęcisz na rozmowy z przyjaciółmi na tematy zawod...
  • Horoskop na 17 listopada 2013
    Nie przeceń swoich możliwości. Działaj tylko w takich sprawach, gdzie masz pewność, że uda ci się zwyciężyć. Nie przemęczaj się fizycznie, chyba, ze będzie to długi spacer albo...
  • Wielodzietność czy brak dzieci? Zrób test i sprawdź co cię czeka!
    Dla wielu kobiet szczęście to nie tylko idealny partner, ale również, a może przede wszystkim posiadanie dziecka. Macierzyństwo jest niebywałym przeżyciem, niestety nie wszystk...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook