708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 19 października 2013

Ежедневный гороскоп

Ktoś musi pierwszy wyciągnąć rękę. Dobrze, żeby była to osoba mądrzejsza, która potrafi załagodzić konflikty. W sprawach zawodowych sugerowana jest ostrożność. Postaraj się nie działać zbyt pochopnie. Tym bardziej, że druga część dnia będzie już należała tylko do ciebie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 19.10.2013

W tym dniu będziesz w ciągłym ruchu. Świat i jego możliwości staną przed tobą otworem. Może nawet zdarzyć się sytuacja, że twoje dochody wzrosną. Co prawda nie będzie to regularna podwyżka, ale premia też może cię zachwycić. Przykładaj się do swoich obowiązków, a będzie można pomyśleć o większych wydatkach.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 19.10.2013

Wszystko dzisiaj będzie szło po twojej myśli. Szczególnie to, co dotyczy spraw umysłowych. Zdasz ostatnie egzaminy, zapiszesz się na nowe kursy, które dadzą ci w późniejszym czasie rozwój zawodowy. Wszelkie działalności ukończysz z wyróżnieniem i będziesz z siebie naprawdę dumny

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 19.10.2013

Możesz w dzisiaj spodziewać się kłopotów finansowych. Nie chodzi o to, że ktoś ci coś zabierze, ale ty sam nie do końca będziesz potrafił zapanować nad wydatkami. Pilnuj lepiej portfela i nie kupuj na kredyt, bo i tak połowa z tych rzeczy na nic ci się nie przyda.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 19.10.2013

Będziesz bardzo zadowolony. Przykre wydarzenia, które miały miejsce w przyszłości, okażą się bardzo pozytywne. Ich rezultat będzie dla ciebie korzystny. Uważaj jednak na nieporozumienia w pracy. Możesz wdać się w poważny konflikt z wyżej stojącą osobą. Lepiej przeczekaj zły okres.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 19.10.2013

Poznasz bardzo interesującą osobę. Zaintrygują cię jej poglądy i charakter. Miłym dodatkiem będzie też pełna kiesa. Wiedz jednak, że jest to znajomy bardzo bogaty, ale też bardzo skąpy. Jak ma zrobić coś dla kogoś, od razu brakuje mu chęci i czasu. Nie masz co na niego liczyć. W trudniejszych sytuacjach nie stanie na wysokości zadania.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 19.10.2013

Niestety w ostatnim czasie najważniejsze stały się dla ciebie pieniądze. Nie jest to dobry objaw, bo zapominasz o innych ludziach i o ich potrzebach. Zacznij lepiej zastanawiać się nad sobą, niż szukać dziury w całym. To twoje podejście do życia powoduje, że wiele osób odwraca się od ciebie. Można temu zapobiec, ale potrzeba więcej empatii.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 19.10.2013

Czeka cię nieciekawy dzień. Nic ci się nie podoba i wszystko krytykujesz. Jeżeli nie zmienisz swojego postępowania, totalnie zrazisz do siebie wszystkich znajomych. Nawet przyjaciele mogą nie przeczekać twoich fanaberii. Weź się za siebie, załóż różowe okulary a okaże się, ze świat nie jest taki straszny, jak go wymalowano.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 19.10.2013

Okazujesz się niewątpliwym egoistą. Myślisz tylko o sobie. Uważaj też, żeby nie traktować partnera jak zło konieczne. Częstujesz go scenami zazdrości. A fakt jest taki, ze jest on bogu ducha winny. Nie warto psuć waszych relacji z tak błahych podejrzeń. Zacznij lepiej traktować otoczenie a i ono odwdzięczy ci się tym samym.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 19.10.2013

Możesz spodziewać się złych nowin. Uważaj też na swoje zdrowie, bo z pozoru błahe przeziębienie może pokrzyżować ci plany. Może nawet zdarzyć się, że będziesz musiał odłożyć długo wyczekiwany wyjazd służbowy. Nie przejmuj się, wiele nie stracisz. Nauka tam będzie żadna a i towarzystwo niekoniecznie konkretne.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 19.10.2013

Musisz przemyśleć wiele spraw. Wdałeś się w konflikt z bliską ci osobą i wcale nie jest ci z tym dobrze. Nie jest tutaj ważne kto tak naprawdę ma racje, no jest ona po obu stronach. Ważne, żeby nie zacietrzewić się w swoim zdaniu i nie stracić prawdziwej przyjaźni.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 19.10.2013

Możesz pokłócić się z przyjaciółką. Poróżnią was kwestie finansowe. Nie martw się tym jednak. Wkrótce wszystko się ułoży. Tym bardziej, że już leci do ciebie obiecana premia. Będzie można zorganizować wspólne wyjście na zakupy i załagodzić sytuację. Dostaniesz więcej niż sądzisz.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 19.10.2013

W twoim bliskim otoczeniu szykuje się wielka uroczystość. Ty dostaniesz na nią zaproszenie. Da ci to dużo zadowolenia i już zaczniesz się do wszystkiego przygotowywać. Uważaj na złodzieja, bo co prawda jesteś osoba ostrożną, ale teraz możesz bardzo się rozkojarzyć. Nie znajdziesz też czasu na oddech, tyle będzie zajęć, ale z wszystkiego wyjdziesz obronną ręką. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak kłamią znaki Zodiaku?
      Chyba każdy z nas wie spod jakiego jest znaku Zodiaku. Czytane charakterystyki znaków i horoskopy opisują zazwyczaj pozytywne aspekty charakterologiczne. Rzadko kiedy...
  • Jak mieć zawsze dobry humor?
     Samopoczucie jest jak pogoda w Londynie: może skakać, zmieniać się, chmurzyć i rozchmurzać. Dobrze by było więcej się cieszyć z życia, choć oczywiście smutek również jest przyda...
  • Kompleks poczucia winy
    Pewnie wiele pań wie, jakimi doskonałymi manipulantami są mężczyźni. Doskonałym narzędziem jest wzbudzanie w żonach poczucia winy. Psychologowie doszli do wniosku, że tak ro...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook