708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop miłosny tygodniowy od 21 do 27 października

Choć coraz mroźniej na dworze, nasze serca wciąż będą spragnione gorących uczuć – większość z nas przygotowuje się już na listopadowe Święto Zmarłych, jednak w gonitwie za zniczami i wiązankami znajdziemy czas na to, aby zadbać o wzajemne relacje w związkach. Szybsze bicie serca zapewni nam wprowadzenie romantyzmu do naszego życia. Czasami jedna malutka różyczka potrafi wywołać w kobiecie najczulsze uczucia – dlatego warto zadbać o panie. Miłość jest właśnie kwiatem – jeśli o niego dbamy, wtedy możemy cieszyć się nim długo. Zadbajmy również o atmosferę – zapach wanilii jest w końcu doskonałym afrodyzjakiem.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Barana mają przed sobą tydzień ciepłych relacji – przede wszystkim będą czuły się szczęśliwe i spełnione w swoich związkach, ale będą jednocześnie stanowiły solidne oparcie dla swoich przyjaciół i osób im bliskich. Ich problemem w tym tygodniu może być natomiast brak cierpliwości – Baran nie lubi czekać, a w tym tygodniu będzie oczekiwał natychmiastowych działań, więc zamiast mówić «Jutro», powiedz mu «Już idę». Tak będzie Wam się dużo łatwiej egzystowało. Barany, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki, mogą się spodziewać, że najpóźniej do środy poznają wspaniałą osobę spod znaku Wagi z którą mimo różnic ich dzielących szybko nawiążą nić porozumienia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Dla Byków tydzień zapowiada się ciekawie – przede wszystkim mają szansę bardzo energiczną osobę urodzoną pod znakiem Wodnika, która sprawi, że ich dni będą wypełnione uśmiechem i dobrą zabawą. Oboje będzie łączyła silna więź, która prędzej czy później zwycięży i połączy ich na dobre. Byki, które są już w stałym związku nie będą miały czasu aby narzekać na nudę – cały czas będą w biegu, przez co będą miały bardzo mało czasu. Będą w natłoku zadań pragnęły choć chwili z osobą ukochaną i każda minuta z nią spędzona będzie dla nich na wagę złota. Nawet wspólnie zjedzone śniadanie będzie dla Was w tym tygodniu bardzo ważne, zwłaszcza, gdy oboje pracujecie i po prostu się mijacie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Cisza zapanuje między Bliźniętami, a ich partnerami – Bliźnięta będą stały teraz przed wyborem : albo wezmą się do roboty i zaangażują w związek, albo w niedługim czasie ten po prostu się rozpadnie. Teraz nie ma czasu na słodkie słówka, bo i one na dłuższą metę nie zdają egzaminu. Bliźnięta muszą się nauczyć, że najlepszym dowodem uczuć jest wsparcie oraz wspólne działanie – to właśnie ma siłę sprawić, że zbliżycie się do siebie na nowo. Zadbanie o poprawienie relacji będzie również istotne dla samotnych Bliźniaków – ich przyjaciele czują, że Bliźnięta zaczęły się zamykać w sobie i oddalać. Warto poświęcić jeden wieczór w tym tygodniu, by się z nimi spotkać, porozmawiać… może właśnie tego wieczoru poznasz sympatycznego Koziorożca?

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Zodiakalne Raki mają przed sobą niezwykle ważny tydzień – te w związku będą chciały się w końcu zdeklarować, wyznać swoje uczucia osobie, z którą od dłuższego czasu się spotykają. Będą planowały romantyczny wieczór i włożą w niego bardzo dużo serca – dzięki temu ich partner zrozumie, że ich zainteresowanie jest szczere. Wspólnie podejmą teraz decyzje dotyczące dalszej przyszłości. Rak nie powinien teraz dawać się ponieść emocjom – niech będzie szczery, ale nie naciska – jego partner może to źle odebrać. Dużo lepsze wrażenie zrobi, gdy spokojnie powie o swoim uczuciu i zaczeka na reakcję z jego strony. Raki będące w związkach będą teraz mogły swobodnie cieszyć się czasem spędzanym z osobą im najdroższą, czyli partnerem z którym są od dłuższego czasu.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa w tym tygodniu będą miały dużo czasu wolnego, przez co w końcu będą mogły skupić się tylko i wyłącznie na swoim związku. Ty i Twój partner potrzebujecie teraz przede wszystkim siebie, spędzania razem czasu – ułóżcie sobie plan na ten tydzień, wyjdźcie gdzieś razem, cieszcie się po prostu swoim towarzystwem. Teraz nie musicie się nigdzie spieszyć, możecie być razem. Jeśli chcecie gdzieś razem wyjechać – również jest to dobry czas. Zrelaksujcie się. Lwy, którym nie udało się jeszcze znaleźć stałego partnera, będą miały teraz okazję poznać sympatycznego Strzelca z którym połączy je wspólne hobby oraz długie spacery po parku – wiele będziecie rozmawiać.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Dla Panien ten tydzień będzie owocny – w końcu podejmą bowiem decyzję odnośnie swoich relacji z miłą, aczkolwiek nieco roztargnioną Wagą. Jeśli zdecydują się na ten związek, muszą być świadome, że Waga często buja w obłokach, przez co Panna będzie musiała stać twardo na ziemi i nie ukrywajmy – wziąć na siebie większą odpowiedzialność. Natomiast oboje mogą odnaleźć się w tym związku, ponieważ łączy je umiłowanie rzeczy pięknych. Razem mogą być bardzo szczęśliwi. Panny, które jeszcze nie znalazły swojego docelowego partnera zrozumieją, że zagiął na nie parol uroczy Rak, który zrobi wszystko, aby Panna otworzyła przed nim swoje serce.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Zodiakalne Wagi mają przed sobą tydzień pełen pełen emocji – przede wszystkim będzie im się zdawało, że ich partner coś knuje, przez co będą czuły się załamane i odrzucone, jednak nie powinny się obawiać – ich partner po prostu planuje zaskoczyć je. Waga nie powinna się stresować, naprawdę to, co łączy je z partnerem jest silne i warte zachodu. Nie rób Wago awantur – poczekaj cierpliwie, on Ci wszystko wyjaśni. Pośpiech jest niewskazany, a decyzje podejmowane na gorąco mogą się obrócić przeciwko Wadze. Wagi, którym nie udało się teraz znaleźć partnera będą potrzebowały dużej dawki czułości i zrozumienia – jeśli takową im ktoś okaże, Waga mocno się przywiąże do tej osoby.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona będą teraz skupione przede wszystkim na pracy, co odbije się na ich życiu uczuciowym – ich partner będzie rozczarowany postawą Skorpiona oraz tym, że nie ma on czasu nawet na spokojnie porozmawiać. Przez to wszystko Skorpion nie będzie sobie zdawał sprawy, ze pod koniec tygodnia jego związek zawiśnie na włosku. Jeśli nie zatroszczy się o potrzeby partnera, będzie coraz więcej kłótni między nimi. Skorpiony, którym nie udało się znaleźć jeszcze stałego partnera rzucą się w wir flirtów, które mimo iż z założenia miały być jedynie przelotne, przyniosą prawdziwe uczucie – pewien Byk poczuje, że Skorpion jest mu pisany i zacznie się starać o to, by poświęcał mu więcej uwagi.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca szykuje się tydzień pełen zmian – przede wszystkim Strzelec powinien przemyśleć sobie całe swoje dotychczasowe życie uczuciowe i postarać się wyciągnąć wnioski. Nie będzie to dla niego łatwe, ale zdecydowanie poprawi sytuację między nim, a jego partnerem – błędów się nie cofnie, ale wspólnymi siłami można postarać się je naprawić. Wsparcie będziesz miał, Strzelcu, o ile postarasz się nieco zmienić swoje podejście do związku. Strzelce, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku, będą miały okazję teraz poznać ciepłą osobę urodzoną pod znakiem Wodnika z którą od razu zapragną spędzać jak najwięcej wolnego czasu.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Koziorożce nie będą miały czasu aby narzekać na nudę – szczególnie te samotne będą teraz bardzo rozrywkowe, przez co poznają bardzo dużą ilość osób. Wpłynie to pozytywnie na ich samopoczucie, będą czuły się dowartościowane, lecz nie zaspokoi to ich potrzeby miłości – będą więc szukać dalej osoby, która sprawi, że ich serce zabije mocniej – przypadkowo spotkają Pannę, która swoim rozsądnym podejściem do życia oraz ciepłem sprawi, że nie będą w stanie o niej zapomnieć. Koziorożce w stałych związkach zapragną odmiany – razem z partnerem zechcą więcej czasu spędzać z rodziną, w tym tygodniu może zapaść również decyzja o wspólnym zamieszkaniu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika będą teraz roztargnione – wszystko przez to, że strzała Amora dosięgnęła w końcu także Wodnika. Nie będzie on w stanie przestać myśleć o osobie spod znaku Bliźniąt, która, mówiąc wprost – oczarowała go. Będą randki, wspólne spacery, oglądanie komedii romantycznych, małe i duże gesty świadczące o zaangażowaniu w relację. Kiedy Bliźnięta zaufają w pełni Wodnikowi, zaczną spędzać z nim więcej czasu, jednak początkowo mogą być nastawione sceptycznie do tego związku. Wodniki, którym już udało się stworzyć związek, teraz będą nastawione na pogłębianie relacji – będą chciały poznać rodzinę partnera i zrobić na niej jak najlepsze wrażenie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 21 do 27 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą teraz nadzwyczajnie aktywne – gwiazdy szykują dla nich niespodziankę, dzięki której właśnie teraz, właśnie w tym tygodniu będą miały okazję poznać miłość swojego życia. Ryby powinny pamiętać, że najważniejsze w takim przypadku jest pierwsze wrażenie, dlatego warto udać się do kosmetyczki bądź zainwestować w stonowany, aczkolwiek elegancki strój. Nie powinny się obawiać pierwszej rozmowy, ponieważ będzie szła gładko. Ryby w związkach zaangażują się mocniej w pracę partnera, będą starały się go odciążyć na każdym kroku, aby mniej odczuwał on zmęczenie – będzie to dobry krok z ich strony, ponieważ ich partner doceni to i w weekend znajdzie czas, byście razem mogli się odprężyć.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 21 września 2013
    Dzisiejszy dzień może charakteryzować się huśtawką nastrojów dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, spotkają...
  • Horoskop tygodniowy od 7 do 13 października
    W tym tygodniu możemy pozwolić sobie na odpoczynek, jednak zdecydowanie lepiej wyjdziemy na tym, jeśli na laurach nie spoczniemy, a wręcz przeciwnie - będziemy działać, poniewa...
  • Horoskop na 13 grudnia 2013
    Relacje z bliskimi mogą być narażone dzisiaj na nerwy i niepotrzebne słowa. Postaraj się zachować umiar w swoim zachowaniu. Tym bardziej, że masz do wykonania zadania, które wy...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook