708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Jak się rozstać, by nie namącić?

Niewielu z nas pamięta, że rozstanie z poprzednim partnerem stanowi energetyczna podstawę do przyszłych relacji. Jeśli prześladuje cię łańcuch niepowodzeń w życiu osobistym, albo czeka cię rozstanie, przeczytaj ten artykuł.

Pierwsza miłość

Przede wszystkim przypomnij sobie, jak się układały twoje relacje z twoją pierwszą miłością. Nie ma znaczenia, czy miało to miejsce w przedszkolu, czy w wieku nastoletnim. Jeśli teraz masz problemy w związku, najprawdopodobniej historia pierwszego rozstania była dość smutna. Powinieneś na nowo przepracować to wspomnienie, ale tym razem nasycić go zrozumieniem i miłością. Podziękuj w myślach swojej pierwszej miłości za to, że pozwoliła ci się otworzyć, nawet jeśli zakończenie tego związku było tragiczne.

Pierwsza miłość zawsze pokazuje, jaki stosunek do płci przeciwnej wynosimy z poprzedniego wcielenia. Na jakim poziomie startujemy w życiu ówczesnym. Często boimy się relacji, bo w życiu poprzednim skrzywdziliśmy kogoś i w głębi duszy możemy mieć obawy, że tak samo postąpią teraz z nami. Takie są zasady karmy. Zasady karmy jednak polegają na tym, że kiedy mamy świadomość tego, co się wydarzyło i wyciągamy stosowne wnioski, życie przestaje nas „męczyć”.

Pierwszy małżonek

Jeśli masz za sobą rozwód lub rozstanie z małżonkiem, powinnaś ponownie przeanalizować cały ten związek. Przypomnij sobie, dlaczego tak się stało, jakie emocje towarzyszyły ci kiedy wchodziłaś do związku i kiedy nastąpił jego kres. Dlaczego w ogóle stanęłaś na ślubnym kobiercu? Być może chciałaś uciec z domu rodziców, a może od siebie samej? Wtedy z pewnością trafiłaś tam, skąd chciałaś uciec, tylko że do sytuacji nieco bardziej zagmatwanej.

Nie wolno rozstawać się obarczając całą winą za to, co się wydarzyło swojego partnera. Jeżeli rozstać się trzeba, miej świadomość tego, że często wina leży po dwóch stronach. Uświadomienie tego jest lepsze, niż ucieczka.

Jak się rozstać i zbudować dobre relacje?

Pewnie już zrozumiałaś, że ważne jest uświadomienie pewnych spraw i rozstanie w zgodzie. Rozstanie z osobami, z którymi już nie jesteś w związku. Musisz to zrobić ponownie, aby uwolnić się od powtarzalności tej sytuacji. Porozmawiaj z pierwszą miłością lub były mężem wg poniższego schematu:

1) Wybaczam ci, że…
2) Wybacz mi, że…
3) Dziękuję ci za tę lekcję. Rozumiem, że opiera się on na…
4) Uwalniam cię…

Co z dziećmi?

Mając dzieci nie należy nigdy zapominać, że dzieci są wasze wspólne. Twoje i tego „drania”, z którym się rozwiodłaś. Dzieci powstały z was obojga. Jeśli odrzucasz swojego byłego małżonka, odrzucasz też połówkę własnego dziecka.  Jak to działa? Już tłumaczę: jeśli nie akceptujemy swoją druga połówkę (nawet byłą), wówczas wszystkie jej cechy, które odrzucamy, przechodzą na osobę nam najbliższą, którego odrzucić nie możemy (czyli na nasze dziecko). Świadomość przede wszystkim, wybaczania i pozytywne nastawienie, czego wam serdecznie życzę!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook