708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Wróżenie z kart do gry

Gra w karty wiąże się z licznymi wierzeniami. Mówi się komu nie wiedzie się w kartach, wiedzie się w miłości. Czy karty do gry mogą nam pomóc?

Podobno, jeśli komuś nie idzie w grze, wystarczy odejść od stołu, trzykrotnie obrócić się wraz z krzesłem, na którym siedzi. Wówczas dobra passa w grze gwarantowana. Karty do gry bardzo często są również wykorzystywane do stawiania pasjansów. Jest to podstawowe dostępne i jednocześnie dokładne źródło informacji. Prostota kart do gry czyni je idealnym narzędziem do odzwierciedlenia naszych myśli.

Talia kart do gry, przeznaczona do wróżenia nie może być wykorzystywana do grania. Należy taką wróżebna talię kart trzymać zawiniętą w czarny atłasowy materiał. Karty mogą określić konkretną sytuację albo dać odpowiedź na pytanie.

Jak wiadomo, talia kart do gry składa się z czterech kolorów. Każdy z nich posiada dziesięć kart od dwójki do dziewiątki oraz asa, a także trzy karty królewskie: waleta, damę i króla. Cztery kolory kart odpowiadają czterem kolorom kart Tarota.

Niektórzy uważają, że istnieje związek między kartami do gry a porami roku, a nawet astrologią. Na przykład 52 karty w talii odpowiadają 252 tygodniom w roku. Czterem porom roku odpowiadają cztery kolory kart. Karo astrologicznie są przedstawiane za pomocą znaków ziemi: Panny, Byka i Koziorożca. Pik z kolei to przedstawiciele Powietrza: Wodnik, Waga i Bliźnięta. Kolor kier jest związany z żywiołem wodnym: Rakiem, Skorpionem, Rybami, natomiast trefl to przedstawiciele żywiołu Ognia: Strzelec, Lew i Baran.

Często mówi się, że karty do gry wykorzystywane do wróżb nie powinny służyć do grania i na odwrót. Energia, którą są naładowane karty do gry może niestety zniknąć, jeśli zaczniemy tymi kartami grać. Talia, wykorzystywane wyłącznie do wróżb, pomoże się nastroić na cały proces przepowiadania przyszłości i dokładnie odpowie na nasze pytania.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook