708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 18 października 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj musisz uważać na swoje zmienne nastroje. Niestety, może okazać się, że dzień wypoczynku nie będzie taki spokojny. Możesz dostać nieciekawą wiadomość od kogoś z pracy, a to spowoduje, że twoje myśli będą krążyły wokół tego tematu. Postaraj się jednak jakoś zrelaksować, chociażby przy dobrej muzyce.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 18.10.2013

Możesz spodziewać się dzisiaj niespodzianek. W zasadzie ta niedziela zupełnie nie była przez ciebie zaplanowana i chciałeś po prostu odpocząć i nabrać sił, a tutaj okaże się, że zaproszenia posypią się z każdej strony. Wybierz coś dla siebie, coś na co długo już miałeś ochotę. Może to być np. koncert twojego ulubionego wykonawcy. Będziesz bardzo dobrze się bawił.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 18.10.2013

Możesz spodziewać się dzisiaj niespodzianek. W zasadzie ta niedziela zupełnie nie była przez ciebie zaplanowana i chciałeś po prostu odpocząć i nabrać sił, a tutaj okaże się, że zaproszenia posypią się z każdej strony. Wybierz coś dla siebie, coś na co długo już miałeś ochotę. Może to być np. koncert twojego ulubionego wykonawcy. Będziesz bardzo dobrze się bawił?

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 18.10.2013

To będzie bardzo nostalgiczny dzień. Nie masz ochoty na to, żeby wychodzić z domu, sprawy które krążą wokół ciebie możesz kończyć za jakiś moment. Ty teraz powrócisz do starych sentymentów. Powyciągasz z szuflad wszystkie stare zdjęcia, pamiętniki, kartki z życzeniami i zanurzysz się w nich na długie godziny. Taki powrót do przeszłości da ci poczucie, że wiele dobrego działo się w twoim życiu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 18.10.2013

Będziesz dzisiaj trochę rozbity. Za konkretną pracę nie ma co się brać. Postaraj się zająć czas drobnymi zajęciami. Uda ci się trochę posprzątać, może zrobić porządek w papierach. Wieczorem możesz szykować się na niewielkie wyjście w gronie znajomych. Będzie całkiem wesoło. Nie przesadź tylko z alkoholem, bo trzeba jutro iść do pracy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 18.10.2013

Czas na poważną rozmowę ze swoimi bliskimi. Może po dobrze przyrządzonym obiedzie, kiedy każdy będzie skłonny do ustępstw, powiesz o tym wszystkim, co leży ci na sercu. Zrób to spokojnie i z konkretnymi argumentami. Uda się ustalić najważniejsze rzeczy. Każdy pozna swoje nowe obowiązki a ty poczujesz ulgę, że nie będziesz wreszcie ze wszystkim sam.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 18.10.2013

Nadszedł czas na to, żeby poukładać priorytety w twoim związku. To, że się kochacie, to jedna strona medalu, to że nie możecie dojść do porozumienia sprawia, że strasznie się w tym wszystkim szarpiecie. Przygotuj romantyczną kolację i porusz dręczące cię kwestie. Możesz wpłynąć na swoją druga połówkę, możesz uzyskać więcej zrozumienia.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 18.10.2013

Dzisiaj mogą niestety zawalić się niektóre z twoich planów. Nie przejmuj się jednak, że długo szykowane wyjście czy wyjazd zostało odwołane. Widocznie tak miało być i i tak nie byłaby to aktywność bardzo zadowalająca. Postaraj się zająć czas czymś innym. Twoja głowa jest pełna pomysłów, jak tylko trochę się uspokoisz, wpadniesz na genialny plan spędzenia dzisiejszego dnia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 18.10.2013

Dzisiaj nie masz ochoty na nic. Raczej jest to dzień głębokiej refleksji. Ani praca ani zabawa nie da ci satysfakcji. Lepiej zaszyj się w łóżku z dobrą książką, puść dobry film. Nie dręcz swoich bliskich tym, że ci nudno. Pamiętaj, że tylko nudni ludzie nie wytrzymują w swoim własnym towarzystwie. A wieczór spędzisz naprawdę zaskakująco rozrywkowo.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 18.10.2013

Musisz dzisiaj zachować bezwzględny spokój. Będziesz miał tendencje do gwałtownych i nieprzemyślanych reakcji. Czasem błaha sprawa może wyprowadzić cię z równowagi. Zupełnie niepotrzebnie. Postaraj się nie reagować zbyt emocjonalnie tylko zanim wybuchniesz, przemyśl sprawę dwa razy. Warto będzie wykazać odrobinę zrozumienia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 18.10.2013

Postaraj się unikać ryzyka. Szczególnie, jeżeli masz ochotę poruszyć trudne tematy, postaraj się zrobić to bardzo łagodnie. Możesz być nerwowy i wybuchowy. Jeżeli masz komuś pomóc, zrób to od razu. Nie przekładaj tego na jutro, na za tydzień. Ty zajmiesz swoje myśli a ktoś będzie ci naprawdę wdzięczny. Sprawa nie będzie wymagała wielkiego wysiłku.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 18.10.2013

Aura dnia nie jest zła, tobie jednak niekoniecznie sprzyja. Wszystko to, co masz zrobić dzisiaj, nawet jeżeli są to sprawy dość pilne, przełóż spokojnie na jutro. A ty sam postaraj się po prostu odpocząć. Dzisiaj raczej nie jesteś w stanie zdziałać niczego konstruktywnego, a ze świeżą głową będziesz mógł jutro pracować ze zdwojonym wysiłkiem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 18.10.2013

Dzisiaj może nie masz dnia, w którym napracujesz się bardzo, ale wiele spraw możesz poukładać w swojej głowie. Wszystkie plany które dzisiaj stworzysz będą dobre. Jeżeli podejmiesz jakieś decyzje, mogą się one okazać wiążące na przyszłość. Warto więc skupić się nad swoim życiem i poukładać jego kilka aspektów. To dzisiaj wyjdzie ci doskonale. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 26 lipca 2013
    Żarty, aktywne relacje, humor, rozrywka – to najważniejsze składowe dzisiejszego dnia. Okoliczności sprawią, że wiele czasu poświęcisz na rozmowy z przyjaciółmi na tematy zawod...
  • Horoskop na 15 sierpnia 2013
    Trzeba będzie dużo popracować, naprawiać błędy, przeanalizować harmonogramy pracy, poprawiać niedoróbki. Ostrożnie z liczbami. Nawet najmniejszy błąd może mieć duże konsekwencj...
  • Feng-Shui w negocjacjach biznesowych
    Nie każdy musi znać się doskonale na Feng-shui, aby móc wykorzystywać w codziennym życiu dobroczynną energię. Istnieją proste podstawowe zasady, postępując wg których z pewnośc...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook