708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 15 października 2013

Ежедневный гороскоп

Może być ci bardzo trudno wykrzesać z siebie energię. Jesień przychodzi do nas pełną parą i czasem po prostu osłabia organizm. Dzisiaj szczególnie uważaj na wszelkiego rodzaju przeziębienia. Szczególnie, że możesz mieć wiele do załatwienia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 15.10.2013

Mimo, że mamy już czwartek, bardzo trudno będzie ci się zmobilizować do pracy. Masz wrażenie, że ten tydzień nigdy się nie skończy. A tutaj jeszcze możesz dostać dodatkowe obowiązki. Spróbuj ominąć to swojej wewnętrzne lenistwo, wstań nieco wcześniej wypij kawę w rodziną i nie zaczynaj dnia od biegu z kanapkami dla dzieci, ręcznikami, myciem, praniem i wyjazdem. Niech to się dzieje znacznie spokojniej.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 15.10.2013

Skłonny będziesz zdawać się na zdanie innych ludzi. Wiadomo, człowiek nie może znać się na wszystkich sprawach, więc czasem trzeba zwrócić się do innych o pomoc. Masz tendencje do zamykania się w sobie, ale pomyśl że wspólnie, w łatwy sposób możecie rozwiązać zaistniałe sytuacje. Tym bardziej, że są wokół ciebie osoby naprawdę życzliwe.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 15.10.2013

Dzisiaj będziesz miał dzień bardzo introwertyczny. Będziesz zainteresowany swoimi emocjami, tym co przeżywasz i co się dzieje a nie tym kto gdzie poszedł i co zrobił. Dobrze, czasem jest potrzeba przemyślenia swoich działań i uczuć związanych z pewnymi faktami w życiu. Postaraj się być uczciwym o ocenach i siebie i innych ludzi.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 15.10.2013

Możesz dzisiaj popełniać błędy. Będziesz miał tendencje od bujania w obłokach. Musisz niestety postarać się chociaż nieco skupić na byciu tu i teraz. W innym przypadku będziesz musiał wracać do starych projektów i robić wszystko od początku. Możesz również zgubić coś bardzo istotnego i pół dnia upłynie ci na szukaniu tez rzeczy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 15.10.2013

Dzisiejszy dzień będzie dla ciebie dniem telefonu i Internetu. Wszystkie rzeczy, które masz do załatwienia, załatwisz w ten sposób. Nie będziesz musiał nigdzie iść, niczego podpisywać. To rzecz bardzo wygodna, chociaż nie będzie działała zawsze. Wieczorem przygotuj ciepłą kolację dla swojego partnera. Przyda się wam obojgu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 15.10.2013

Możesz skupić się dzisiaj bardziej na sprzątaniu niż na pracy zawodowej. Twoim zdaniem dom woła o pomstę do nieba i trzeba podoczyszczać wszystko i wszystkich. Drobne zmiany wystroju wpłyną na ciebie bardzo pozytywnie. Może rodzina będzie troszkę zdenerwowana, ale widząc twój uśmiech na twarzy wybaczą ci to drobne poganianie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 15.10.2013

Możesz dzisiaj spodziewać się gości. Co prawda niekoniecznie będzie to wizyta zapowiedziana, ale ty nie daj się zaskoczyć. Przygotuj jakieś pyszne danie, przecież znasz całe mnóstwo takich, które nie wymagają wielkiego wysiłku, a są przez twoich znajomych rozchwytywane. Nie przemęczysz się, a wszyscy otworzą oczy ze zdumienia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 15.10.2013

Możesz dzisiaj całkowicie stracić motywację. Nic nie jest w stanie cię pogonić albo ruszyć z miejsca. Masz swojego lenia i koniec. Może nawet lepiej będzie jeżeli weźmiesz dzień dzień wolny, bo i tak niczego konstruktywnego nie zdziałasz. Zajmij się lepiej sprawami uczyć i emocji. Możesz porozumieć się ze swoimi bliskimi znacznie łatwiej niż zazwyczaj i warto to wykorzystać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 15.10.2013

Może być dzisiaj bardzo nerwowy dzień. Sporo czasu spędzisz na mieście, w autobusie, w drodze. Pozałatwiasz wszystko co sobie zaplanowałeś, ale z drugiej strony będzie cię to nieco kosztowało wysiłku. Nie licz dzisiaj na innych, bo oni po prostu nie będą za tobą nadążali. Przebiegniesz, rzucisz cześć i będziesz robił swoje. Taki z ciebie dzisiaj struś pędziwiatr.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 15.10.2013

Musisz uważać na swoje towarzystwo. Nie każdy jest tutaj godny zaufania. Spróbuj wybrać osoby właściwe i niewłaściwe. Inaczej możesz znów zawieść się w momencie, kiedy będzie potrzebna tobie jakaś pomoc. Osoba, na którą możesz liczyć jest bardzo blisko, ale zastanów się, czy jest odpowiednio doceniana? Może trzeba kogoś jeszcze podrapać za uszkiem?

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 15.10.2013

Świata dzisiaj nie zwojujesz. Postaraj się jednak utrzymać swoją pozycję tak długo, jak długo się da. Nie wkraczaj do dyskusji o rzeczach na których się nie znasz, omijaj kłótnie i przepychanki. Nie okazuj znudzenia, kiedy temat będzie dotyczył jakiś totalnie abstrakcyjnych rzeczy. Po prostu postaraj się przeżyć ten dzień na tyle, na ile się da. Wieczorem odpoczniesz.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 15.10.2013

Musisz dzisiaj zachować rozsądek w sprawach finansowych. Będziesz miał tendencje do niepotrzebne do wydawania pieniędzy, a potem i tak nie będziesz z tego zadowolony. Będzie cię kusić, żeby poprawić sobie nastrój zakupami, ale sama, droga Rybo, wiesz, jakie się te zakupy robi w momencie, kiedy człowiek na nic nie ma ochoty. Daruj sobie i przełóż to na inny dzień. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 11 listopada 2013
    Nie opieraj się wszelkim wyjściom albo niespodziewanym podróżom. Pewnie, ze człowiek czasem ma ochotę po prostu posiedzieć w domu, ale taka okazja może nie nadarzyć się bardzo ...
  • Horoskop na 3 stycznia 2013
    To będzie dzień dość ciekawy i pełen szans do wykorzystania. Musisz tylko pamiętać, że niektóre jego części będą nieco wyboiste. Szczególnie do godzin południowych rób to, co d...
  • Cała prawda na temat idealnego mężczyzny
    Od dzieciństwa przesiąkamy obrazkami i schematami, którymi karmi nas świat, a wg których próbujemy konstruować siebie i napotykanych ludzi. Szukamy ideału, a czym że jest ten i...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook