708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Korzystne dni października 2013

Nie będziemy oszukiwać i wodzić za nos, specjalnie nas październik nie będzie rozpieszczał. Sukces możliwy będzie w sprawach drobnych, błahych. Sukces w jednej dziedzinie życia będzie się łączył niestety z niepowodzeniem w innej.

Jednak dla tych, kto jest gotów wykorzystać wszystkie szanse, pojawiające się na swojej drodze, przedstawiamy kalendarz najkorzystniejszych dni jesiennego miesiąca.

Pierwsza dekada – sukcesy Merkurego

Pierwsza dekada doskonale nadaje się na naukę, nowe znajomości, podróże, handel. Powinno się ten czas wykorzystać w wyżej wymienionych dziedzinach.

1-2 października – to dni, kiedy pomaga nam Neptun. Nie należy jednak bezgranicznie ufać tej planecie. Z jednej strony obdarzy weną pisarzy, mówców, zakochanych, ale owe natchnienie jak październikowe słońce może momentalnie zniknąć.

6-7 października – dni, kiedy nasze słowa zyskują na wadze. To dobry czas dla psychologów i pedagogów. Będą wyjątkowo słuchani. To też fajny czas dla podróży, ale szczególnie dla przeprowadzek i remontów.

Druga dekada października – sukcesy Wenus

Wenus symbolizuje z jednej strony pieniądze, z drugiej – miłość i sympatię. To nawet jest logiczne: pieniądze podnoszą nasz komfort zewnętrzny, natomiast miłość i relacje towarzyskie – nasz komfort wewnętrzny. Teraz nadchodzi czas na biznes, zakupy, prezenty, miłość, przyjaźń, wypoczynek.

16-17 października – sukces we wszystkich wymienionych wyżej aspektach. Powodzenie nam gwarantuje Uran, dlatego będą nasze osiągnięcia niezwykłe, inne niż dotąd, nowe, nieznane, nieoczekiwane. Na przykład: nieoczekiwany prezent, oryginalny i nieplanowany wypoczynek. Jeśli chodzi o sympatie i nowe znajomości, Uran działa jak grom z jasnego nieba – wystarczy minuta, aby się zakochać na zabój lub zaprzyjaźnić z nowo poznaną osobą.

Trzecia dekada października – sukcesy Słońca i Marsa

Ostatnia dekada miesiąca to czas dla aktywnych i przedsiębiorczych osób. Na brak  powodzenia nie będą narzekać jaskrawe osobistości. Sukces przyjdzie w postaci szansy wyjścia na prowadzenie, pokazania siebie i osiągnąć sławę. Pojawią się siły dla aktywnej i udanej pracy. Można oczekiwać rekordów sportowych.

25-26 października – dni natchnienia i twórczego samookreślenia. Doskonały czas dla osób twórczych. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, warto teraz zwrócić się po nią do instytucji charytatywnych.

30-31 października – dni zwiększonej energetyki i siły. Możemy zrobić to, co chcemy i osiągnąć dosłownie wszystko co przyjdzie nam do głowy. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że nasze działania napotkają akceptację i dobre słowo otoczenia.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook