708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 13 października 2013

Ежедневный гороскоп

To jest dzień rodzinnych spotkań i obiadków u teściów. Nie nastrajaj się bardzo źle do wszystkiego i wszystkich, bo możesz niestety niekoniecznie trafić na osoby, które na takie traktowanie zasługują. Lepiej podejdź przyjaźnie do wszystkich i wszystkiego. Nie urazisz przy tym bogu ducha winnych osób.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 13.10.2013

W dzisiejszym dniu twoje postępowanie zupełnie nie będzie konkretne. Będziesz coś tam planować, układać pod nosem a na koniec dnia obudzisz się z rozpoczętymi sprawami a żadną realizacją. Nie bierz się za wszystko na raz, bo dzisiaj jest przy tobie bardzo rozlazła energia. Lepiej po prostu zajmij się oglądaniem telewizji i może jakimiś innymi drobiazgami.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 13.10.2013

Dzisiejsze spotkania z przyjaciółmi bardzo przypadną ci do gustu. Szczególnie, jeżeli to będą spotkania w wąskim gronie, albo po prostu randki we dwoje. Nabiorą one szczególnego znaczenia i szczególnej oprawy. Wszystko będzie piękne, dopracowane i poczujesz się jak prawdziwy książę, albo prawdziwa księżniczka z bajki. Muzyka, wnętrza, a nawet nie ma specjalnej okazji, żeby cię tak rozpieszczać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 13.10.2013

Ważne sprawy pójdą po twojej myśli. Dzisiaj, mimo dnia wolnego, możesz dostać właśnie tę dobrą wiadomość. To właśnie twój genialny pomysł owocuje takim genialnym zakończeniem. Teraz nadszedł czas, by zrobić coś dobrego dla siebie, nie tylko dla ogółu. Musi być w tym względzie równowaga, szczególnie, że zasłużyłeś na nagrodę.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 13.10.2013

Nagła zmiana planów poskutkuje wielką niewiadomą. Będzie zabawnie, ale do końca nie będziesz wiedział czy ten niedzielny wypad z przyjaciółmi to była dobra decyzja. Ważne, żebyś nie analizował, co się stanie dalej, tylko po prostu dobrze się bawił i działał w myśl zasady Carpe Diem. Inaczej będziesz poczytywany za lękliwego głupca. Baw się i nie myśl dzisiaj o konsekwencjach.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 13.10.2013

Dzisiaj odpoczniesz po królewsku. Bardzo dobry obiad, którzy zostanie ci podany już rozgrzeje twoje podniebienie. Potem chwila z dobrym filmem, potem z dawno nieczytana książką. Będziesz wypoczęty i zadowolony. Postaraj się tylko nie czepiać drobiazgów, bo tak naprawdę bliska ci osoba robi wszystko, żebyś dobrze się poczuł.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 13.10.2013

Jesteś osobą układną i rzetelną. Masz dobrą rękę do zwierząt i roślin. A dzisiaj też masz aktualnie nieco czasu więc będzie trzeba zając się tym całym gospodarstwem. Zaległości zostaną nadrobione a żywy i nieco mniej żywy inwentarz będzie bardzo zadowolony. Ty z siebie również, chociaż pod koniec dnia może dopaść cię zmęczenie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 13.10.2013

Lepiej nie puszczaj spraw na żywioł. Już niewiele trzeba, by ktoś o kim marzysz wpadł w całą sprytnie zastawianą przez ciebie sieć. Pewnie również nie ma śmiałości zrobić pierwszego kroku. Warto będzie wysłać dzisiaj miłą wiadomość, zaczepić niby to niezobowiązująco. Jest to dość ważne szczególnie, że jego myśli też krążą przy tobie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 13.10.2013

Jesteś w stanie usunąć węża z kieszeni i wydać sporą sumę na sprawy związane z emocjami, rodziną, miłością. Może wejdziecie do wielkiego sklepu i zrobicie naprawdę gigantyczne zakupy? To by było coś. Przecież możesz wydać to, co zarobiłeś na boku, a wszyscy będą bardzo zadowoleni. Takie niespodzianki i tobie dadzą dużo satysfakcji.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 13.10.2013

Będziesz mocno podekscytowany i odważniejszy niż zwykle. Może wreszcie uda się zaczepić tego przystojnego sąsiada. Wasze spojrzenia krzyżują się już od dawna, a ciągle nie możecie jakoś się do siebie odezwać. Tym razem będzie łatwiej i postawisz wszystko na jedną kartę. Może być warto, bo on również jest tobą zainteresowany.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 13.10.2013

Chowasz swoje wiersze do szuflady, dłubiesz coś po cichu, piszesz, rysujesz, rzeźbisz? Nie mój się dzisiaj pokazać swojej twórczości. Zostanie ona doceniona. Co z tego, ze nie będzie to wielkie grono krytyków, i nie będzie to wielka publiczność. Ale będą to osoby, które docenią i kunszt i innowacje. Jeżeli krępujesz się swoich bliskich wyjdź do obcych. W tych czasach są już takie możliwości.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 13.10.2013

Wyrwij się z domowych pieleszy i wyjdź na miasto. Leżąc w łóżku tak naprawdę nie odpoczniesz. Umęczysz się a głowa i tak będzie krążyła wokół spraw zawodowych. Lepiej podejmij się dzisiaj aktywnego odpoczynku. Zmęczysz mięśnie, ale za to dasz odpocząć myślom. Wyjdź w miasto, zainteresuj się spacerem po lesie. Może jeszcze przyniesiesz jakieś łupy.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 13.10.2013

Możesz dzisiaj zrobić coś dla siebie i swojego rozwoju duchowego. Poczytaj, zainteresuj się głębiej tematem przez których trochę się prześlizgnąłeś. Dzisiaj odpoczniesz ale bardzo aktywnie, szczególnie umysłowo. Dla osób, które są samotne przydadzą się medytacje i afirmację przyciągające w ich życie miłość. Warto będzie je zastosować, bo mogą wiele zmienić. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Tygodniowy horoskop miłosny od 5 do 11 sierpnia 2013
    W miłości są cały czas niezmiennie istotne nieśpieszne decyzje, przyglądanie się partnerowi, analiza jego charakteru, krytyczny stosunek do nowych znajomości. To czas, w którym...
  • Horoskop na 7 listopada 2013
    Możesz wstać rano już nieco nerwowa i niespokojna. Nic konkretnie złego się nie wydarzy, a ty jednak będziesz oczekiwać, gdzie i w którym momencie dnia spadnie ci na głowę ta c...
  • Horoskop na 17 listopada 2013
    Nie przeceń swoich możliwości. Działaj tylko w takich sprawach, gdzie masz pewność, że uda ci się zwyciężyć. Nie przemęczaj się fizycznie, chyba, ze będzie to długi spacer albo...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook