708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 12 października 2013

Ежедневный гороскоп

W dniu dzisiejszym zrobisz najlepiej jeżeli nigdzie nie będziesz się spieszył… zapomnij o obowiązkach i o tym, że istnieje czas. Będziesz miał wrażenie, że inni również o tym zapomnieli. Dostosuj się więc do towarzystwa i po prostu odpocznij.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 12.10.2013

Co z tego, że będą goniły cię obowiązki. Postaraj się wziąć głęboki oddech i pomyśleć trochę o sobie. To, co masz zrobić dzisiaj możesz zrobić jutro, nic ci nie ucieknie. Konieczne sprawy rozdaj nieco swoim bliskim. Jak to zrobią to zrobią, ale dla ciebie zostanie więcej czasu. Nie staraj się, żeby wszystko było idealnie, bo nie zawsze jest na to miejsce i czas.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 12.10.2013

Możesz dzisiaj odnieść sukcesy w drobnych sprawach. Wiadomo, że trochę wolnego czasu powoduje, że mamy dziwne pomysły, ale u ciebie zaowocuje to nowym hobby, postaraj się zaangażować we wszystko rodzinę. Razem może być bardzo miło spędzać czas nie tylko tym razem. To was do siebie bardzo zbliży.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 12.10.2013

Czeka cię dość duży zawód. Ukochana osoba przez cały tydzień powtarzała, że to właśnie dzisiejsza sobota będzie dla was. Niestety, już na samym początku okazało się, że wzywają go pilne obowiązki i nici ze wspólnego wypadu na miasto. Musisz zastanowić się, czy ta sytuacja nie powtarza się zbyt często. To by oznaczało, że nie jesteś ważna osobą w jego życiu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 12.10.2013

Rozsądek nie będzie dzisiaj twoją nocną stroną. Jeżeli masz udany związek nie spotykaj się z kolegą z pracy na kawę, bo trudno ci będzie dzisiaj dochować wierności. Niech lepiej będzie w życiu nieco nudno, niż ma się wszystko rozsypać na twoich oczach. Takie układy mogą ci w przyszłości bardzo skomplikować życie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 12.10.2013

Postaraj się w dzisiejszym dniu nie myśleć o pracy. Kiedy się bawisz, baw się a nie błądź myślami gdzieś obok. Jesteś człowiekiem odpowiedzialnym, ale twoja głowa w chmurach nie pomoże innym, którzy właśnie wykonują swoje obowiązki. Ciesz się swoim zasłużonym wypoczynkiem bo może się okazać, że następny tydzień będzie dość ciężki.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 12.10.2013

Ważne domowe sprawy pójdą po twojej myśli. Tym bardziej, że będziesz miał licznych i chętnych pomocników w rzeczach mniejszych, będziesz mógł się skupić nad tym, co jest naprawdę istotne. Pomyśl też o swoich bliskich, może ktoś potrzebuje karnetu na siłownię, albo po prostu wsparcia. Będziesz miał wiele sposobów na to, żeby się odwdzięczyć.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 12.10.2013

Możesz liczyć na swoją kreatywność. Już było ustalone, jak spędzisz sobotę, ale w ostatniej chwili pozmieniasz wszystkie plany. Dobrze na tym wyjdziesz, słuchaj swojej intuicji, i nie upieraj się przy starych nawykach. Tym sposobem możesz spotkać bardzo ciekawe osoby. Jest to ważne szczególnie wtedy, gdy poszukujesz miłości. Kto wie, co dzisiaj może się zdarzyć.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 12.10.2013

Dzisiejszy dzień nie będzie łatwy. Trzeba będzie podjąć jakieś ważne, życiowe decyzje. może okazać się, że trzeba będzie zrezygnować z czegoś, co jest dla ciebie niewygodne. Może to być związek, który nie daje się ulepszyć, a nie spełnia twoich oczekiwań, może to być praca, w której już nie da się awansować. Postaraj się nie wycofywać już z tego, co może trudne, ale może okazać się dla ciebie dobre.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 12.10.2013

Dzisiejsze emocje będą się w tobie kumulowały, aż do momentu potężnego wybuchu. Musisz przemyśleć, gdzie posłać swoje emocjonalne rykoszety. Jest parę spraw do zakończenia, więc można by przy okazji upiec dwie pieczenie przy jednym ruszcie. Po ciężkim dniu odpocznij oglądając film, którzy zawsze cię wzrusza. Wypłacz wszystkie smutki i po prostu spokojnie zaśnij.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 12.10.2013

Niestety dzisiaj nie jesteś w stanie działać w myśl zasady najpierw myśleć potem robić. Zawsze taki logiczny i zrównoważony, dzisiaj po prostu zaszalejesz. Zmęczysz się takim działaniem, napracujesz, możesz stracić wszelkie nerwy i chęci do działań. Niestety i tak niewiele uda się ugrać. Lepiej, jak od początku dnia zajmiesz się mniej ważnymi sprawami. Wyjdziesz na tym korzystniej a nie stracisz opanowania.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 12.10.2013

Tutaj trzeba coś załatwić, tam trzeba komuś pomóc. Cały czas będziesz zalatany. Zaabsorbują się sprawy własne i twoich znajomych. Pod koniec dnia może skończyć się takie działanie dobrą acz niespodziewaną imprezą, oczywiście wszystko w ramach wdzięczności. To dobry dzień na to, żeby spotkać się ze starymi przyjaciółmi.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 12.10.2013

Nie bardzo wiesz, co masz ze sobą zrobić. Po tak intensywnym tygodniu można tylko odpocząć, ale z rozpędu aż ci się garną ręce do pacy. Z braku zawodowego zajęcia zacznie się wielkie sprzątanie i zmiana wystroju wnętrza twojego mieszkania. Takie zmiany dobrze działają na nasza psychikę. Niemniej pod koniec dnia padniesz wprost do łóżka. Dobrze, że jutro niedziela, przynajmniej odpoczniesz. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 13 listopada 2013
    Zrób dziś co do ciebie należy i postaraj się tak ułożyć czas, żeby można było spotkać się w miłym gronie. Nawet jeżeli niczego nie planujesz, może okazać się, ze ktoś już o tob...
  • Horoskop na 16 grudnia 2013
    Nadchodzący tydzień będzie wymagał dużego skupienia i umiejętności lawirowania w gąszczu codziennych obowiązków. Przy dobrych chęciach z pewnością ze wszystkim dasz sobie radę....
  • Horoskop na 30 grudnia 2013
    Masz wiele w sobie energii i motywacji do działania. Jeżeli musisz iść do pracy, nie będzie ci to zbytnio przeszkadzało, jeżeli masz wolne i tak wykorzystasz je na załatwianie ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook