708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 11 października 2013

Ежедневный гороскоп

Pamiętaj, że może być to nieco nerwowy dzień. Jednak gdy popełnisz jakieś głupstwo nie tłumacz się z niego, bo jeszcze bardziej się pogrążysz. Postaraj się po prostu przeprosić i naprawić szkodę. To będzie bardzo dobrze odebrane. I działaj prostolinijnie. Każde kłamstwo może wyjść na jaw.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 11.10.2013

Musisz dzisiaj bardzo się postarać. Łatwo będzie ci przypiąć łatkę osoby niestabilnej i niesolidnej. Wytęż więc siły, żeby nikt do ciebie i do twojej pracy przyczepić się nie mógł. Warto czasem dać z siebie wszystko, żeby potem móc pojechać na opinii. Dotyczy to zarówno pracy jak i spraw zawodowych, ta prawda wszędzie sprawdza się podobnie.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 11.10.2013

Z trudem będziesz mógł odnaleźć się w rzeczywistości. Na nic nie masz ochoty i nic ci się nie podoba. Tak się czasem zdarza. Postaraj się jednak nie zamęczyć swojego otoczenia niepotrzebnymi fochami. Tobie zły nastrój przejdzie, a zła opinia może pozostać. Jeżeli ktoś poprosi cię o pomoc, przenieść działania na jutro. To lepszy pomysł niż marudzenie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 11.10.2013

Możesz działać dzisiaj bardzo szybko. Pamiętaj jednak, żeby co krok sprawdzać czy wszystko idzie tak jak iść powinno. Możesz bowiem dzisiaj popełniać pomyłki albo po prostu o czymś ważnym zapomnieć. Jesteś w stanie tego uniknąć, tylko potrzebujesz większego skupienia niż zazwyczaj. A to raczej nie przyjdzie ci dzisiaj łatwo

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 11.10.2013

Może dzisiaj nie wymyślisz patentu na szczepionkę, ale interesując się czyimś pomysłem jesteś w stanie do naprawdę udoskonalić. Taka współpraca przyniesie efekty i będziecie bardzo zadowoleni ze swojej pracy. Tym bardziej, że może być to kolega z biura, który od dawna ci się podoba. Zobaczysz, czy również jest tobą zainteresowany.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 11.10.2013

Ten dzień może ci przynieść wiele niespodzianek. Współpracuj ze znakami powietrznymi czyli Bliźniętami, Wagą i Wodnikiem. Raczej unikaj Lwów, bo mogą oni mieć na ciebie bardzo nerwowy wpływ. A dzisiaj musisz zachować spokój, żeby wszystko szło po twojej myśli. Działaj na poziomie planów, a realizację zostaw na najbliższy czas.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 11.10.2013

Wszystkie sprawy, które masz do załatwienia w ruchu, lepiej ci dzisiaj pójdą niż zazwyczaj. Nabiegasz się, nazałatwiasz, ale będziesz z siebie bardzo zadowolony. Nie będzie ci dzisiaj brakowało ani pewności siebie ani argumentów, żeby do swoich poglądów przekonać otoczenie. Wykorzystuj wszystko tam, gdzie widzisz możliwości zysku, uważaj tylko, żeby przy tym wszystkim nie poranić innych ludzi.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 11.10.2013

Dzisiaj musisz być bardzo ostrożna. Podchodź do swojego ukochanego jak do jajka, bo może on stać się bardzo nerwowy. Łatwo go będzie urazić i niestety przeprosić bardzo trudno. A nie do końca chce ci się szarpać z emocjami. Lepiej przytakuj i machaj na wszystko ręką. Kiedy indziej wyjaśnisz nieporozumienia, kiedy już nie będzie taki drażliwy.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 11.10.2013

Niestety musisz uważać na swoje działania. Nie jest tak, że cały świat jest przeciw tobie. Stanowczo jest tak, że niektóre przykre sytuacje sam spowodujesz. Uważaj, żeby nigdzie się nie spóźniać, szczególnie do pracy, tym bardziej, że nie byłoby to pierwsze spóźnienie w tym miesiącu. Jeżeli masz gdzieś zaproszenie nie pojawiaj się za wcześnie. Możesz zastać gospodarzy w krępującej sytuacji. Jeżeli chcesz natomiast sprawdzić swoją ukochaną osobę, to może ci się doskonale udać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 11.10.2013

Niestety nie jest to najlepszy dzień na działanie. Większość ważnych rzeczy będzie działo się w twojej głowie niż w realnym życiu. I dotyczy to tak samo spraw zawodowych jak i uczuciowych. Jeżeli chcesz być ze swoim ukochanym, powiedz mu to, on niczego się nie domyśli sam, a po waszej ostatniej kłótni już zupełnie nie wie, jak postrzegać twoją osobę. Czasem wystarczą tylko delikatne przeprosiny.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 11.10.2013

Niestety trudno będzie ci się skupić na przyziemnych sprawach. Zaczniesz bujać w obłokach i fantazjować. Dobrze, że już koniec tygodnia, to może w pracy nikt nie zauważy tego twojego rozmarzonego stanu. Postaraj się chociaż udawać, ze robisz coś konstruktywnego. Potem może być problem, że będziesz już postrzegany jako osoba leniwa, chociaż wcale tak nie jest.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 11.10.2013

Możesz stracić umiar w wydatkach i popełnić jakieś zakupowe szaleństwo. Będzie to tym milsze, że może być to niespodzianka i dla ciebie i dla twojego partnera. Wytęż wyobraźnię i pomyśl, co to może być, by wzmocniło twoją, waszą namiętność. A wszyscy będą bardzo zadowoleni. Szczególnie, że wieczór zapowiada się niezwykle romantycznie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 11.10.2013

Dzisiaj możesz stać się osobą zupełnie nieprzewidywalną. Fakt, czasem takie zachowania przynoszą zamierzone efekty, gdyż szalone czasy wymagają szalonych czynów. Nie przesadź tylko i uważaj, czy nie krzywdzisz w tym wszystkim innych osób. W ważniejszych sprawach zastanów się dwa razy i zrób to, na czym nikt nie straci. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 14 października 2013
    Układ planet sprzyja rozmowom i wymianie informacji. Jeżeli masz cokolwiek załatwić, to po prostu mów, a zostaniesz zrozumiany. Nawet nostalgiczne panie urzędniczki zza biurka ...
  • Czy można odzyskać miłość?
    W tym artykule powiemy, kiedy jest możliwość odzyskania ukochanego. A także o tym, że Los będzie Ci w tym sprzyjał. Bo doskonale wiemy, że prawdziwa miłość zasługuje na drugą s...
  • Horoskop na grudzień 2013
    Grudniem zawsze dzieli się Strzelec z Koziorożcem jest to 12 miesiąc roku i dla każdego jest to oczywiste. Według Tarota symbolem grudnia jest Wisielec 12 karta Arkanów Wielkic...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook