708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Kariera i biznes Autor: ,

Jak przyciągnąć pieniądze? Sprawdź co możesz zrobić w październiku 2013

Rozkład planet w październiku sprzyja prawidłowemu zarządzaniu środkami finansowymi. W tym okresie wszystkie operacje pieniężne będą wpływać na nasz los.

Należy z wielką ostrożnością brać kredyty, biorąc pod uwagę różne przypadki losowe i nieprzewidziane zdarzenia, jakie mogą wystąpić. Najlepszym rozwiązaniem w tym miesiącu jest zbieranie i odkładanie pieniędzy, aby wydać je w przyszłości. Stosując się do tego zalecenia istnieje możliwość rozwoju kariery i zwiększenia kapitału.

Wizualizacja

W ciągu całego miesiąca dobrze jest codziennie odkładać banknoty, których nominał dzieli się przez dwa (10, 50, 100). To może być dowolna waluta. Na początku miesiąca samodzielnie stwórz kopertę na pieniądze z zielonej kartki papieru. Na froncie tej koperty narysuj symbol, składający się z równoramiennego trójkąta, otoczonego kołem.  Ten znak graficzny odpowiada za dynamiczny wzrost i stabilizacji tendencji wzrostowych. Zauważ, że często wielkie korporacje wykorzystują taki symbol w swoich logotypach.

Gotową kopertę chwyć obiema dłońmi i podnieś do splotu słonecznego. Wyobraź sobie, jak z Twojego serca wyłania się ciepło, rozchodzące się na całe Twoje ciało. Poczuj to ciepło, oddychaj równomiernie. Wyobraź sobie, jak to ciepło wypełnia kopertę, trzymaną w dłoniach. Kiedy koperta będzie cała wypełniona światłem, zaczyna wybuchać jaskrawym złocistym blaskiem, które spada na Ciebie niczym wodospad.

A teraz połóż kopertę przed sobą. Patrząc na narysowany na niej symbol, wyobraź sobie, jak złoty blask zamienia się w deszcz pieniędzy, który się nie kończy i wypełnia całą otaczającą Cię przestrzeń.

Energia pieniądza

Włóż do koperty pierwszy banknot. Codziennie do końca miesiąca wkładaj kolejne. Pilnuj, aby pieniądze nie były podarte lub pogniecione. Wkładając kolejny banknot przeliczaj zawartość koperty. Rób to z zadowoleniem, wyobrażając sobie jak Twój dochód się zwiększa.  Przeliczając zawartość koperty, zwracaj uwagę na kolor, zapach, wagę pieniędzy oraz na znaki i symbole. W tym czasie wizualizuj złocisty potok, zmieniający się w deszcz pieniędzy. Bądź skoncentrowany maksymalnie.

Wzmocnienie

Ostatniego dnia miesiąca wyciągnij z koperty wszystkie banknoty i dodaj tę kwotę do ważnego zakupu. Wykorzystując poniższe zalecenia, wzmocnisz pracę swojego źródła finansowego. Ważne jest, aby zakup był zaplanowany i wywoływał pozytywne emocje. Przeliczając wszystkie banknoty ostatniego dnia, zamknij oczy, maksymalnie się wycisz i wybierz jeden banknot-talizman, który zostawisz sobie w charakterze magnesu. Niech ten banknot zostanie w kopercie.

Zalecenia na październik 2013

Żywioł Ognia (Baran, Lew, Strzelec) – schowaj kopertę z banknotem – magnesem w południowej części mieszkania.

Żywioł Wody (Rak, Ryby, Skorpion) – schowaj kopertę we wschodniej części mieszkania.

Żywioł Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) – schowaj kopertę w północnej części mieszkania.

Praca z energią działa na ukryte możliwości i zdolności każdego z nas. Dlatego warto próbować wykorzystać proste praktyki energetyczne, które naprawdę mogą odmienić Twoje życie. Wszystko w Twoich rękach. Zazwyczaj najlepsze wyniki osiągają osoby, które przez dłuższy czas znajdują się w dołku finansowym. Dostrzegając zmiany na lepsze, zaczynają coraz bardziej wierzyć energii i potrafią z wdzięcznością z niej korzystać.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook