708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 14 do 20 października 2013

W wielu sercach w tym tygodniu pojawi się nadzieja na pozytywne zakończenie niesnasek – miłość, która jest między nami a osobami, które nią obdarzyliśmy będzie teraz prowadziła do zwycięstwa na tym polu. Musimy uzbroić się wszyscy w cierpliwość, ten tydzień będzie nam się znacząco dłużył, przez co wielu z nas znajdzie się na granicy wytrzymałości. Musimy być świadomi, że wszystko co złe może minąć, jeśli dobrze rozegramy rozmowy z partnerem w tym tygodniu. Jeśli jesteś osobą samotną – licz się z tym, że teraz masz szansę poznać wartościową, ciepłą osobę. Nie obawiaj się tej znajomości.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana szykuje się tydzień pełen pozytywnych niespodzianek – przede wszystkim za pośrednictwem strony internetowej uda im się odzyskać kontakt z osobą, której bardzo długo nie widziały. Do spotkania w najbliższym czasie nie dojdzie, jednak odnowienie znajomości zasieje w sercu Barana nadzieję na to, że uda im się wrócić do emocji, które im towarzyszyły nim urwał się kontakt. Będziecie spędzali dużo czasu rozmawiając, ale i planując… Uważajcie, by Wasze oczekiwania nie przyćmiły Wam rzeczywistości – oboje bowiem bardzo się zmieniliście od ostatniego spotkania. Dla Baranów, którym udało już się znaleźć drugą połówkę gwiazdy szykują tydzień spokojny, przesycony czułością i obopólnym zrozumieniem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Zodiakalne Byki doczekają się w końcu spokoju – ich nadzieje zostaną spełnione, wraz ze swoim partnerem będą czerpały całymi garściami z życia. Szczęście jednak potrwa jedynie do środy – Byk powinien mieć się na baczności i nie flirtować, nawet całkiem niewinnie z innymi osobami. Twój partner jest osobą porywczą i jeśli do jego uszu doleci informacja o Twoich flirtach, wtedy będziesz miał Byku awanturę nie z tej ziemi i osoba, która kochasz po prostu się zacznie od Ciebie odsuwać. Postaraj się tego uniknąć, nawet gdyby mocno Cię korciło. Byki samotne poczują potrzebę bliskości, przez co będą zastanawiały się nad nawiązaniem romansu, by choćby na chwilę uciec od samotności – będzie to dobry krok, ponieważ choć znajomość Wasza zacznie się nietypowo, ma szansę przerodzić się w coś więcej.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Bliźnięta będą w tym tygodniu poszukiwały odmiany – zarówno te w stałych związkach, jak i samotne. Będą bardzo niespokojne, a ukojeniem okaże się właśnie miłość. Wpuść ją, Bliźniaku, do swego serca, dopuść do głosu – a wszystko stanie się jaśniejsze, a Ty bardziej wyciszony. Twój partner ucieszy się, że znalazłeś czas na więcej wspólnych zajęć, a i Ty na tym skorzystasz. Bliźnięta, którym jeszcze nie udało się znaleźć partnera docelowego, teraz mają na to szansę – poznają ciepłą, bardzo wyrozumiałą osobę, przed którą otworzysz się i będziesz mógł jej zaufać w stu procentach, bowiem Cię nie rozczaruje, a Twoje tajemnice będą u niej bezpieczne. Zaufanie jest podstawą związku – który z czasem stworzycie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Raka mają przed sobą trudne dni – będą miały teraz problem ze znalezieniem wspólnego języka z partnerem, przez co oboje się od siebie oddalą. Rakowi będzie to sprawiało dużą przykrość, będzie zastanawiał się, jak naprawić ich relację – zamknie się w sobie, będzie dużo myślał… jego partner w końcu zauważy jego smutek i postanowi coś na to zaradzić. Pogodzicie się maksymalnie do piątku i wszystko między Wami wróci do normy – nie obawiaj się więc Raku, Wasza miłość zwycięży problemy. Raki, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku, w tym tyhodniu zrozumieją, że muszą zmienić swoje nastawienie, zacząć podchodzić bardziej na luzie do nowych znajomości – a wtedy być może uda im się zdobyć adoratora.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Lwa tydzień będzie zbyt spokojny, wręcz nie do zniesienia, przez co i one będą swoim nadmiarem energii będą męczyły otoczenie – ich partner będzie po prostu wykończony, dla niego będzie lepiej, jeśli na tydzień się przeniesie, albo po prostu będzie spędzał większość czasu poza Waszym mieszkaniem. Poświęć teraz więcej czasu dla siebie, ale postaraj się również odciążyć partnera – zaproponuj wspólny wyjazd we dwoje czy choćby odpoczynek w weekend. Nie ciągnij partnera na siłę na imprezy, to nie wyjdzie Wam na dobre. Lwy, którym nie udało się jeszcze znaleźć partnera, będą teraz czuły się jak w niebie – otoczone adoratorami, którzy nie mogą od nich oczu oderwać.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Zodiakalne Panny w tym tygodniu będą potrzebowały przede wszystkim solidnego wsparcia ze strony partnera, ponieważ będzie to dla nich czas podejmowania ciężkich decyzji, związanych z uczuciami. Jedną ze znajomości będą musiały, niestety, zakończyć, ze względu na dobro znajomego i swoje własne. Panny, którym nie udało się jeszcze znaleźć partnera na dłużej, do czwartku poznają oryginalną osobę urodzoną pod znakiem Skorpiona, z którą połączy je hobby, choć będą się różnić charakterami i temperamentami. Wspólne zainteresowania sprawią, że będą spędzali ze sobą dużo czasu i rozkwitnie pomiędzy nimi gorący romans, który choć związkiem się nie stanie, sprawi, że będą przez chwilę szczęśliwi.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Specjalnymi względami będą cieszyły się teraz Wagi, ponieważ swoim urokiem będą olśniewać otoczenie, a przez to zainteresowanie ich osobą wzrośnie znacząco. Możliwe nawiązanie nowych, interesujących znajomości, które będą miały szansę przerodzić się w coś więcej, o ile Waga pozwoli zbliżyć się odpowiedniej osobie do siebie. Waga powinna podchodzić krytycznie do osób, które zasypują ją komplementami. Wagi, które są w związkach, mają przed sobą cudowny czas, w którym oboje z partnerem będą czuli się spełnieni – możliwe, że już zaczniecie planować wspólną przyszłość, jeśli jeszcze tego nie robiliście. Dobry moment, aby zacząć realizować plany, a także starać się o powiększenie rodziny.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona nie będą narzekały na niedostatek atrakcji – o ile pozwolą się sprawom sercowym toczyć swoim rytmem, zyskają miłość nie z tej ziemi. Skorpiony od dłuższego czasu wodzą oczami za pewną niezwykle atrakcyjną osobą urodzoną pod znakiem Barana, przez co tracą w oczach osoby spod znaku Lwa, która zagięła na Skorpiona parol. Skorpionie, pozwól zbliżyć się Lwu, a zrozumiesz, że właśnie takiej osoby szukałeś – oboje jesteście energiczni i choć usposobienia Was różnią jesteście w stanie znaleźć wspólny język. Skorpiony w związkach będą chciały ożywić zainteresowanie partnera – co bardzo skutecznie się im uda i zapewni im cudownie spędzone wieczory.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca szykuje się tydzień pełen ekscytujących zdarzeń – przede wszystkim jednak dla osób samotnych, które właśnie w tym tygodniu maksymalnie do soboty będą miały okazję poznać miłość swojego życia. W tym tygodniu Strzelce powinny wychodzić do ludzi, wskazane odwiedziny u przyjaciół, bo właśnie wtedy jest największa szansa na spotkanie osoby, która sprawi, że staniesz się szczęśliwy. Dopuść do siebie tą osobę – nie odpychaj jej, a w końcu poczujesz, że jest tak, jak być powinno. Dla Strzelców w związkach czas jest jak najbardziej odpowiedni na podejmowanie decyzji dotyczących w przyszłości – teraz nie ma już możliwości cofnięcia się.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Zodiakalne Koziorożce mają przed sobą ciężki orzech do zgryzienia – przede wszystkim ich partner będzie teraz wyraźnie zafrapowany, przez co Koziorożec będzie czuł, że coś się święci – i jak się okaże, miałeś rację! Natomiast Twoja podejrzliwość w stosunku do Twojego partnera jest całkowicie nieuzasadniona, ponieważ szykuje on niespodziankę dla Ciebie. Nie obawiaj się więc i odpręż – nie musisz się bać, że ma kogoś na boku, po prostu chce Cię zaskoczyć i okazać swoją miłość. Dla Koziorożców, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku – teraz jest świetny czas na nawiązywanie znajomości, zwłaszcza, że wiele z nich ma szansę przerodzić się w coś więcej, o ile się zaangażujesz.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Los przygotował dla Wodnika wspaniałą wiadomość – w najbliższym czasie znajdzie czas na wszystko i zacznie planować ślub wraz ze swoim partnerem. Cudownym trafem w tym tygodniu okaże się, że macie możliwość zarezerwowania sali wcześniej niż mówiono, co skutecznie poprawi Wam nastrój. Wasze plany przyspieszą, będziecie mogli w końcu nacieszyć się sobą i być razem na dobre i na złe. Dla Wodników, którym nie udało się jeszcze znaleźć stałego związku szykuje się poznanie ciepłej osoby urodzonej pod znakiem Raka, z którą zapragną połączyć swoje życie. Będzie między nimi wzajemne przyciąganie i fascynacja, uczucie pojawi się jak grom z jasnego nieba.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą chciały nawiązać niezobowiązujący flirt, który upewni je, że nadal są atrakcyjne dla płci przeciwnej, jednak nie wyjdzie im to na dobre – przelotny flirt sprawi, że zatęsknią za czułością i zaufaniem charakterystycznym dla stałego związku, nie będą mogły także się opędzić od wspomnień. W końcu, wiedzione impulsem zadzwonią do osoby, o której śniły – efekt będzie dobry, ponieważ osoba ta zdecyduje się odnowić znajomość z nimi, co sprawi, że serca Ryb zabiją szybciej. Dla Ryb, które są już w stałym związku szykuje się tydzień przede wszystkim wspólnego spędzania czasu – będziecie szukali okazji, aby nawet w biegu ukradkiem się dotknąć.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 24 września 2013
    Jeszcze dzisiaj może dać ci się we znaki plotka, która wczoraj została rzucona na twoją osobę. Nie próbuj jej dementować, bo i tak nie dasz sobie z tym rady. Nie walcz z wiatra...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 28 października do 3 listopada
    Deszczowe dni sprawią, że odezwie się w nas nostalgia, tęsknota. Zapragniemy spędzać jak najwięcej wolnego czasu z osobami, które kochamy - nie powinniśmy jednak zaniedbywać takż...
  • Horoskop tygodniowy od 16 do 22 grudnia 2013
    Zbliżający się tydzień sprawi, że nabierzemy chęci do życia, mimo mrozów za oknem. W najbliższym czasie powinniśmy otworzyć się na naszych najbliższych i jeśli potrzebujemy pomoc...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook