708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 października 2013

Tygodniowy horoskop
Tydzień, który się zbliża uderzy w nas natłokiem zdarzeń – i choć będziemy czuć się w pewnym momencie zmęczeni, nie powinniśmy odpuszczać, ponieważ ciężka praca będzie gwarantem udanej przyszłości oraz zachowania pozycji, tak teraz, jak i w przyszłości. Może się nam wydawać, że zbierają się nad nami czarne chmury i że te decyzje, które będziemy musieli podjąć, będą dla nas za ciężkie – nic bardziej mylnego! Bądźmy osobami czynu i zamiast siedzieć i płakać nad rozlanym mlekiem, weźmy swój los w nasze ręce – od nas zależy, czy ten tydzień będzie dobry, czy też się poddamy.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Osoby, które urodziły się pod znakiem Barana będą w tym tygodniu miały okazję, że wykonują pracę na medal – jeśli tylko się pośpieszą, już w środę ich przełożony doceni ich wysiłek, co zaowocuje awansem lub premią. Warto w tym tygodniu zadbać również o prezentację, ponieważ niespodziewana wizyta osób Tobie drogich zaskoczy Cię – uporządkuj więc zarówno swój wygląd, jak i mieszkanie. Ważnym jest również, abyś w tym tygodniu, Baranie zadbał o swój wypoczynek – jeśli tego nie zrobisz, pod koniec tygodnia będziesz czuł się zmęczony i siły Cię opuszczą, a weekend zapowiada się obiecująco – istnieje możliwość wyjazdu lub wypoczynku u rodziny, którą zapragniesz odwiedzić, a rozmowy telefoniczne przestaną Ci wystarczać.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Zodiakalne Byki będą podejrzewały, że spotka je coś dobrego w tym tygodniu – ich intuicja ich nie zawiedzie, bowiem już w czwartek odzyskają rzecz, którą pożyczyli znajomemu jakiś czas temu, a która, zdawałoby się, zapadła się pod ziemię. W pracy będą odczuwały spokój i wypełniały powierzone przez zwierzchników zadania z należytą pieczołowitością, będą im się jednak zdarzały momenty zamyślenia, melancholii – jesień, deszczowa pora będzie wpływała znacząco na ich samopoczucie, przez co poczują potrzebę «doładowania się» – zapragną odpocząć. Kubek gorącej czekolady, ciepły koc i dobry film będą im towarzyszyły w tym tygodniu, skutecznie poprawiając im nastrój.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Dla osób, urodzonych pod znakiem Bliźniat ten tydzień zapowiada się obiecująco – cele, które sobie postawiły, właśnie teraz zostaną zrealizowane : nie ważne, czy tym celem było załatwienie spraw administracyjnych, czy zadbanie o aktywność fizyczną – własnie teraz Bliźnięta będą miały w sobie siłę i energię, której pozazdroszczą im inne znaki zodiaku. W tym tygodniu czeka je też nie lada wyzwanie – będą miały okazję pogodzić dwie osoby, które od dłuższego czasu nie mogą znaleźć wspólnego języka, przez co obie cierpią. Nie powinny się przejmować także tym, że będą miały czasu jak na lekarstwo – bardzo szybko przystosują się do nowego trybu życia i znajdą chwile na swobodne zaczerpnięcie tchu oraz zwykły relaks.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Zodiakalne Raki odkryją, że mogą wiele osiągnąć – i to bez działania. Okazja do zdobycia wspaniałej posady pojawi się nagle – jeśli wysłałeś kiedyś CV i pozostało ono bez odpowiedzi, właśnie teraz możesz się jej spodziewać. Początkowo będziesz sceptycznie nastawiony, jednak już po rozmowie kwalifikacyjnej zrozumiesz, że trafiła Ci się niesamowita szansa – od Ciebie jednak zależy, czy ją wykorzystasz, czy też zostaniesz przy swoim obecnym zajęciu. Nie obawiaj się i śmiało zadziałaj, a bardzo szybko zaczniesz wspinać się po szczeblach kariery. Szanse masz duże, a Twoje zaangażowanie i empatia sprawią, że zawsze będziesz na wygranej pozycji. Dbaj w tym tygodniu jednak o zdrowie, szczególnie zatroszcz się o gardło.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Siła tkwi w Tobie, Lwie. Teraz masz szansę ją wykorzystać – w tym tygodniu sprzyjają Ci gwiazdy oraz Twój zapał do działania. Pełen pozytywnej energii będziesz starał się ją spożytkować w jak najlepszy sposób – jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wolontariatem, teraz jest dobry czas aby się go podjąć, ponieważ podołasz. Twoja pomoc okaże się nieoceniona, a Twoje dobro sprawi, że zyskasz jeszcze większą niż do tej pory przychylność ze strony ludzi. Zadbaj jednak przede wszystkim o więzi rodzinne, ponieważ osoby Ci bliskie będą potrzebowały w tym tygodniu kontaktu, rozmowy z Tobą – bliskość jest ważna, zwłaszcza z rodzicami i rodzeństwem, jeśli takie posiadasz.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Panny ten tydzień będzie doskonałą okazją, aby się zregenerować i wypocząć – wszelkie plany teraz możesz odłożyć na później i po prostu się zrelaksować. Zadbaj o swój komfort – poświęcaj się zajęciom, które sprawiają Ci przyjemność. Otaczaj się rzeczami, które lubisz. W codziennej gonitwie za sukcesem i szczęściem często zapominasz, że najmniejsze rzeczy potrafią cieszyć do granic – właśnie teraz możesz sobie to przypomnij. Dobrym gadżetem na ten tydzień z pewnością będzie świeca pachnąca wanilią czy kąpiel z dodatkiem płatków kwiatów. Rozpieszczaj się do granic – masz czas, zadbaj o swój nastrój.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Zodiakalne Wagi odkryją, że urok tkwi w prostocie – co stanie się ich mottem na nadchodzące dni. Przede wszystkim zrobią w swoim życiu duże porządki – zacznie się od niepotrzebnych, zachomikowanych lata wcześniej rzeczy, a skończy na… odświeżeniu mieszkania. Waga będzie bardzo krytyczna w tym tygodniu, czym może niechcący spowodować napiętą sytuację w domu. Wyjściem z problemu okaże się rozmowa – Wagi nie mają trudności ze zrozumieniem odczuć osób im bliskich i natychmiast spuszczą z tonu. W pracy tydzień minie im spokojnie, bez wzlotów, ale i bez upadków – jeśli Waga zadba o dobre kontakty ze współpracownikami, atmosfera ulegnie polepszeniu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona dopiero teraz poczują, że żyją – choć pogoda nie będzie ich do tego zachęcała, będą odbywały teraz bardzo dużo spacerów. Staną się bardzo towarzyskie, co oznacza dla nich masę nowych znajomości, z czego jedna jedyna przetrwa próbę czasu, okaże się przyjaźnią na lata. Skorpion będzie sobie łamać głowę w tym tygodniu, jak poprawić swoją sytuację finansową – zrozumie, że najlepszym wyjściem będzie…zaciśnięcie pasa. Żadna dodatkowa praca nie będzie wchodziła w grę, gdyż Skorpion ma zbyt wiele zobowiązań – zarówno związanych z pracą zawodową, jak i tych towarzyskich. Ten tydzień będzie oszczędzał.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca będzie to odpowiedni tydzień na inwestowanie – szczególnie w nieruchomości. Jeśli do tej pory wynajmowałeś mieszkanie, teraz jest dobry czas, aby rozejrzeć się za czymś własnym – będziesz miał duże szczęście, ponieważ znajdziesz stosunkowo tanie mieszkanie z odpowiednim dla Ciebie metrażem, dodatkowo jeśli się postarasz, wynegocjujesz jeszcze niższą cenę. Nie powinieneś zaniedbywać jednak swojego zdrowia, szczególnie w tym tygodniu będziesz podatny na wszelkiego rodzaju osłabienia – zrób kompleksowe badania, może się okazać, że należy zmienić dietę i ustawić ją pod kątem wzbogacenia organizmu w witaminy oraz składniki mineralne.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Koziorożce będą czuły się zmęczone i osowiałe – jesienna aura nie będzie pomagała im w poprawieniu nastroju, jedynym wyjściem będzie znalezienie w tym tygodniu chwili na wyjazd, choćby na weekend, by Koziorożec mógł się zrelaksować daleko od problemów dnia codziennego. To rozwiązanie sprawdzi się, o ile Koziorożec wyłączy na czas wyjazdu telefon – w przeciwnym razie co chwilę będzie miał telefony z pracy bądź od znajomych, co sprawi, że będzie myślał ciągle… i w efekcie wróci bardziej zmęczony niż kiedy wyjeżdżał. Niech odetnie się od wpływów zewnętrznych, a skupi wyłącznie na sobie – wtedy jego wyjazd będzie udany, a on sam wróci odprężony i pełen energii.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mają przed sobą tydzień pełen wyzwań – przede wszystkim to jest doskonały czas, aby wziąć w końcu życie w swoje ręce i ruszyć do przodu. Teraz jest dobry moment, by się zastanowić, czego tak naprawdę oczekuje się od życia i skrupulatnie podjąć drogę do wyznaczonych celów. Jeśli Wodnik wykaże się uporem, będzie w stanie osiągnąć wszystko, o czym do tej pory tylko marzył. Nie czas na oddawanie się rozmyślaniom, nie trać czasu Wodniku – tylko ten tydzień będzie dla Ciebie aż tak korzystny. Podejmij decyzję. Będziesz teraz przyciągał ludzi, Twoje horyzonty się poszerzą, a niejedna z tych znajomości okaże się tą, która ułatwi Ci start.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 14 do 20 października 2013 roku

Zodiakalne Ryby mają przed sobie czas, kiedy to najważniejsza okaże się rodzina, ale i ich zaangażowania w rodzinne sprawy – własnie teraz Ryby będą musiały działać, a ich działanie będzie ważne. Rodzina i najbliższe Tobie osoby będą Cię potrzebowały, sprawa będzie poważna i tylko Ty będziesz w stanie zaradzić kłopotom. Uzbrój się w siłę, Rybo, śmiało i zdecydowanie zaoferuj swą pomoc, a Twoje działania zostaną docenione. Ryby przede wszystkim w tym tygodniu powinny unikać angażowania się w sprawy prawne, ponieważ może to przynieść im więcej problemów, niż korzyści. Najważniejsze, aby zatroszczyły się o swoje najbliższe otoczenie oraz samopoczucie osób im bliskich, zaoferowały im wsparcie.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 3 sierpnia 2013
    Dzień nadaje się do wprowadzania zmian w mieszkaniu. Dobrze zrobić przegląd wszystkich możliwych nagromadzonych rzeczy i powyrzucać wszystko to, z czego nie korzystamy. To samo...
  • Horoskop tygodniowy miłosny od 16 do 22 września 2013
    W ciągu najbliższego tygodnia szykuje się wiele zmian, głównie pozytywnych. Nabierzemy w tym tygodniu odwagi do podejmowania wyzwań – czy to w związku, czy to poza nim. Jednak p...
  • Relacje z „ciężkimi” kolegami
    Nawet na najbardziej zgranym zespole pracowników, znajdzie się ktoś, kto będzie próbował napsuć dużo krwi. Co robić? Przecież nie będziemy zmieniać pracy przez jakiegoś „ciężkiego ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook