708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Samotna matka – zły los czy pozycja życiowa?

W tym artykule omówimy trzy najbardziej powszechne przyczyny bycia samotna matką. W każdym z przypadków sprawdzimy czy da się zmienić tę sytuację i w jaki sposób.

Na końcu opowiem historię mojej klientki, która nie znając się na psychologii, znalazła idealne wyjście ze swojej sytuacji. Jak to zrobiła? Idąc za głosem serca. Ale zacznijmy od początku.

 

Mama – perfekcjonistka

Bardzo często spotykają się kobiety idealistki, perfekcjonistki, którym wciąż wydaje się, że dookoła nich panuje bałagan i harmider, że one same są dalekie od ideału. Taka pani spogląda na cudze rodziny i wówczas jej własny mężczyzna, a nawet dziecko wydaje jej się nie tak fajne jak u innych. W takim przypadku należy pamiętać, że dobrze tam, gdzie nas nie ma. Nigdy nie wiadomo, co się kryje za pięknym obrazkiem. Nie wszystko złoto co się świeci, być może przy bliższym poznaniu okaże się, że to właśnie Twój mężczyzna jest bliski ideałowi.

Z pokolenia na pokolenie

Często samotność jest przekazywana pokoleniowo. Z pokolenia na okolenie kobiety przekazują sobie „opowieść” o tym, że z mężczyzną trzeba wytrzymać, nawet jeśli nic dobrego nie wynika z waszego związku. W związku z tym, że z latami pogląd ten tylko się pogłębia, prędzej czy później prowadzi do tego, że urodzi się dziewczynka, która zdecyduje się na samotne życie i samotne wychowywanie dzieci.

Drogie mamy i babcie, jeśli wasza córka (wnuczka) podjęła właśnie taką decyzję, musicie wiedzieć, że macie w tym swoja „zasługę”.  Może dobrze by było przestać rozpowiadać bez ustanku „jaki to on zły”?

Rodzę dla siebie

Częstym przykładem są kobiety, które osiągając w życiu pewien pułap, „pozbywają się” męża i wszystkich jego pretensji. Jednym to wychodzi lepiej, innym gorzej, aczkolwiek świat idąc do przodu daje kobietom możliwość zdalnej pracy, dzięki czemu panie nie są ograniczane i doskonale łączą obowiązki domowe i zawodowe. Poza tym istnieją przecież instytucje opiekunek i dziadków, którzy są skorzy do pomocy. Jakie są powody, dla których kobieta decyduje się odejść od swojego partnera? Są one często sfabrykowane przez sama zainteresowaną i jej otoczenie.  To najcięższy przypadek, dlatego że kobieta często twierdzi, że rodzi dla siebie, zapominając, że tatuś nie tylko przyczynia się do zapłodnienia, ale również jest niezbędny dziecku na równi z mamą. Никогда, ни в коем случае, не приукрашивайте, и не очерняете отца ребёнка. Расскажите всё как есть. Иначе ребёнку придётся на собственном опыте заново проходить всё то, что он не смог узнать о своём родителе.

Jeśli masz dziecko, nie możesz być sama

Są kobiety, które z różnych powodów zostają porzucone po pojawieniu się dziecka. Co mają zrobić samotne matki, które często nie mają żadnego wsparcia ani alimentów? Przede wszystkim nie należy się obwiniać i uważać się za gorszy gatunek kobiet. Nie, jest wręcz przeciwnie. Należysz do lepszego gatunku. Przyznawaj się otwarcie do swojej sytuacji życiowej. Zwłaszcza, jeśli masz problemy i potrzebujesz pomocy otoczenia. Jak to zrobić? Niech za odpowiedź posłuży historia Anny, mojej klientki, która przyjechała ze wsi do dużego miasta z trojką małych dzieci. Dlaczego to zrobiła? Otóż mąż Anny był chorobliwie zazdrosny, prześladował żonę, nawet targnął się na jej życie. Dzieciom Anna tłumaczyła, że rozstała się z tatusiem, bo im się po prostu nie układało. Swoim sąsiadom i otoczeniu opowiadała spokojnie i zachowując godność o tym, że została sama. Dzięki temu, za sprawą pomocy nowych znajomych, jej życie diametralnie się zmieniło. Na lepsze. Znalazła pracę w domu, a sąsiedzi brali na spacery jej dzieci, żeby bawiły się z kolegami i koleżankami z podwórka.

I pewnego dnia nasza Anna wyszła za mąż, z miłości. Co prawda po pięciu latach samotności. Jednak te pięć lat były po to, aby jej rodzina – ona i jej trójka dzieci zżyła się ze sobą i nauczyła radzić sobie z wszelkimi problemami.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook