708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 10 października 2013

Ежедневный гороскоп

Będziesz mógł wiele zdziałać, jeżeli tylko potrafisz zachować wewnętrzną równowagę. Dzisiaj nie będzie to łatwe, ale z drugiej strony możesz przez ten moment po prostu bardziej się postarać. Tym bardziej, że znajdzie się wiele osób, które będą chciały ci po prostu pomagać, czy to w domu czy w pracy.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 10.10.2013

Jeżeli wciąż czekasz na swojego księcia z bajki wiedz, że dzisiejszy dzień sprzyja delikatnym posunięciom. Nie rzucaj się nikomu otwarcie na szyje, tylko flirtuj i daj się poznać z tej uroczej i tajemniczej strony. To powinno przyciągnąć do ciebie konkretnych adoratorów.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 10.10.2013

To ty dzisiaj rozdajesz karty i wymyślasz scenariusze. Jeżeli będziesz postępował umiejętnie, ludzie będą chodzić tak, jak im zagrasz. Tym sposobem będziesz mógł w sprawach zawodowych zrobić wszystko, co sobie zaplanujesz, niekoniecznie wielkim nakładem pracy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 10.10.2013

Dzień szykuje się szary i nieprzyjazny. Nie masz dobrego nastroju, a z takim nastawieniem często niewiele uda się zdziałać uśmiechnij się nieco, chociażby do lustra, żeby pozbyć się tych negatywnych energii. Może spotkać cię pod koniec dnia miła niespodzianka, warto więc będzie na nią poczekać

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 10.10.2013

Dzisiaj będziesz stał na rozdrożu. Nie będziesz wiedział, czy ważniejsza jest dla ciebie stabilizacja zawodowa, czy sprawy uczuciowe. A na jedno i drugie stanowczo nie znajdziesz czasu. Wybierz dobrze, bo w pracy dasz sobie radę, a zaniedbywany partner nie będzie czekał wiecznie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 10.10.2013

Jeżeli jesteś w związku od niedawna, możesz mieć kryzys. Dla ciebie ta znajomość, na początku tak intensywna, teraz przestała się rozwijać. Pamiętaj, że nie zawsze w życiu można pędzić w prędkością ponad świetlną. Czasem po prostu proza życia powoduje, że coś staje się mniej intensywne, co nie oznacza, że mniej głębokie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 10.10.2013

Jeżeli jesteś w stałym związku, nie będziesz przeżywał wielkich wahań. Wszystko stanie się jasne i poukładane. Z kolei w pracy będziesz musiał uważać na ludzi, którzy zechcą o tobie niewybrednie plotkować. Dementuj wszystko głośno i nie daj się rozwinąć pomówieniom. Potem już nie będzie z nimi jak walczyć.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 10.10.2013

Jeżeli jesteś osoba samotną, zacznij rozglądać się wokół siebie. Szczególnie w miejscu pracy. Ktoś, kogo mijasz codziennie na korytarzu jest warty twojej uwagi. Może i nie rzuca się w oczy urodą, ale ma bardzo ciekawy charakter i zainteresowania. Pamiętaj, że z ładnej miski się nie najesz. A samotność naprawdę zaczyna ci już doskwierać.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 10.10.2013

Masz już dość samotności. Postanowisz dzisiaj działać radykalnie i często wbrew swoim regułom. Może zalogujesz się na odpowiednim portalu, albo dasz ogłoszenie w gazecie. Podejdź do tego zabawnie, bo spotkasz wielu ludzi, którym w głowie tylko fizyczność a nie prawdziwe związki. Jednak z tej masy uda się wyłowić kogoś, kto będzie bardzo bliski twemu sercu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 10.10.2013

Dzisiejszy dzień niesie zmianę w twoim nastawieniu. Najważniejsze staną się sprawy rodziny i domu a nie sprawy zawodowe. Czekają cię wyjścia z przyjaciółmi, spotkania z dawni niewidzianymi krewnymi. Będzie bardzo wesoło. Zobaczysz, co jest w życiu ważne i gdzie musisz kierować swoją energię. Sprawy zawodowe są bezpieczne a więzi z bliskimi nic nie odnowi.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 10.10.2013

Dzisiaj intensywnie rozglądaj się za swoją drugą połówką. Pamiętaj, że nie ma złych miejsc na spotkanie miłości swojego życia, czy to będzie korytarz w pracy, czy market za rogiem. Poznanie może być w dziwnych okolicznościach takich jak rozerwane siatki, które ktoś pomoże ci pozbierać. Możesz liczyć dzisiaj na wspaniały przypadek.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 10.10.2013

Dzisiaj może paść propozycja bardzo ciekawego wyjazdu. Czy będzie to podróż służbowa czy prywatna, nie opieraj się i nie wymawiaj od niej. Będziesz bardzo zadowolony i z towarzystwa i z tego, co uda się w międzyczasie załatwić. Oczywiście nie wspominając o odpoczynku. Zapisuj się więc na listę i nie marudź.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 10.10.2013

Spędzisz dzisiaj wspaniałe chwile ze swoim partnerem. Kolacja przy świecach, wypad do kina, bardzo was do siebie zbliżą. Jeżeli jesteś osobą samotną spodziewaj się miłych chwil w przyjacielskim gronie. Do waszej roześmianej grupy może dołączyć ktoś, kto zawładnie na dłuższy czas twoim sercem. Zadbaj więc o swoje ubranie i makijaż, warto będzie się pokazać z tej dobrej strony. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 19 października 2013
    Ktoś musi pierwszy wyciągnąć rękę. Dobrze, żeby była to osoba mądrzejsza, która potrafi załagodzić konflikty. W sprawach zawodowych sugerowana jest ostrożność. Postaraj się nie...
  • Horoskop na 11 listopada 2013
    Nie opieraj się wszelkim wyjściom albo niespodziewanym podróżom. Pewnie, ze człowiek czasem ma ochotę po prostu posiedzieć w domu, ale taka okazja może nie nadarzyć się bardzo ...
  • Horoskop na 28 grudnia 2013
    Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał sprawom osobistym. Tym bardziej, że intuicyjnie będziesz wyczuwał potrzeby innych. Nauczysz się czytać wypowiedzi między wierszami i będziesz m...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook