708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 9 października 2013

Ежедневный гороскоп

Energie dzisiejszego dnia nie pozwolą ci na radykalne zmiany. Raczej kontynuuj to, co jest do zrealizowania w planów wcześniejszych. Lepiej na tym wyjdziesz. Zaczynając nowe rzeczy zwalisz sobie na głowę niepotrzebne problemy.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 09.10.2013

Twoje działania mogą przynieść korzystne rezultaty. Musisz tylko skupić się na pewnych drobiazgach, których do tej pory nie zauważałeś. To pozwoli ci nie wracać do pozornie już zakończonych rzeczy. W miłości uważaj na kogoś, kto będzie chciał działać przeciw tobie. Nie ufaj złośliwym plotkom.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 09.10.2013

Jesteś na dobrej drodze do sukcesu. Pewnie, że musi być on okupiony trudem, ale działania będą się kalkulowały w przyszłości. Teraz przyszykuj się na ciężką pracę, tym bardziej dzisiaj, kiedy trzeba będzie doszlifować wszystkie spotkania i projekty. W miłości spokój, nie będziesz miał czasu rozwodzić się nad drobnymi problemami.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 09.10.2013

Będziesz borykał się z niewielkimi problemami dnia codziennego. Nic poważnego się nie stanie, a i tak będziesz wyprowadzony z równowagi. Spodziewaj się wiadomości z daleka, która pod koniec dnia może polepszyć ci humor. Może to będzie drobny liścik od ukochanego?

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 09.10.2013

Uważaj na planowanie. Duże projekty nie są dla ciebie bardzo sprzyjające. Lepiej zajmij się małymi rzeczami. Z drobiazgów składa się dzień a ty możesz być bardzo zadowolony z dzisiejszego. Ważne, żebyś nie zakopał się po uszy w robocie, tylko zadysponował niewielką chwilę dla siebie. Odpocznij przy dobrym filmie albo książce.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 09.10.2013

Nie stroń dzisiaj od towarzystwa. Możesz mieć ochotę zamknąć się w pokoju i nie wychylać nosa, ale ważne, żebyś pracę i zabawę planował z ludźmi a nie samodzielnie. Możesz zaskarbić sobie uznanie otoczenia, pomagając komuś, kto sam sobie z pewnymi sprawami nie radzi. To bardzo podniesie twoje samopoczucie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 09.10.2013

Dzisiaj możesz błyszczeć i olśniewać otoczenie. Jesteś w stanie wysunąć się przed szereg i zadziwić swoją pomysłowością. Wykorzystaj nadmiar energii do pracy nad zaległościami. Nowe rzeczy zostaw sobie na deser. W miłości bardzo dobrze będzie się działo, szczególnie, jeżeli jesteś osobą samotną.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 09.10.2013

Czeka cię bardzo intensywny dzień. Będziesz pracował na wielu etatach, bo i domu i w pracy. Nie odczujesz jednak totalnego przygniecenia obowiązkami z tego względu, że zawsze znajdą się do pomocy jakieś ręce. Wieczorem możesz okazać wdzięczność swoim bliskim, przygotowując smaczną kolację.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 09.10.2013

Nie bój się tych osób, które będą ci zazdrościły. Pewnie, że jak człowiek wyjdzie przed szereg i zacznie prowadzić, zawsze znajdą się tacy, którzy będą obgadywać za plecami. Pamiętaj jednak, że to ty teraz prowadzisz ten peleton i nie ma co się cofać. Tym bardziej, że plotki na twój temat bardzo szybko umilkną.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 09.10.2013

Dzisiaj musisz zastanowić się, czy masz motywację do dalszego działania. Nie daj się dłużej wykorzystywać. Tym bardziej, że praca pracą, ale dla własnej satysfakcji wszystkiego nie ogarniesz. Musisz mieć coś, co będzie cię pchało do przodu. A najlepiej, jak będą to po prostu pieniądze.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 09.10.2013

Dzień nie będzie taki łatwy, jak się na początku wydawało. Możesz mieć trudności z dojściem do ładu z ludźmi, ale także z samym sobą. Wszystko, co będziesz robił z poziomu emocji przyniesie niedobry efekt. Lepiej zatrzymaj się na chwilkę i zastanów. To da ci większe pole do manewrów.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 09.10.2013

Dzisiaj nie możesz liczyć na to, że ktokolwiek wyręczy cię w obowiązkach. Niestety wszystko na raz zwali się na twoją głowę. I będziesz musiał radzić sobie zupełnie sam. Pod koniec dnia możesz już tylko marzyć o ciepłej kąpieli i odpoczynku w łóżku. Zmęczenia da o sobie znać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 09.10.2013

Możesz dzisiaj polegać na swojej pomysłowości. Nie rób niczego sztampowo i tak jak zwykle. To spowoduje, ze ludzie zaczną cię naśladować, a wydajność twojej pracy bardzo wzrośnie. Tak będziesz z siebie zadowolony, ze wieczorem będziesz jeszcze w stanie skoczyć na kawę ze znajomymi do pobliskiego pubu. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Wsteczna Wenus – szansa odzyskać uczucia
    Wsteczny ruch Wenus zdarza się raz na 19 miesięcy, a czas tego ruchu trwa około 40 dni. W tym roku przypada na okres między 22 grudnia a 2 lutego 2014. Przez cały ten czas plan...
  • Horoskop na 5 stycznia 2014
    Twoje kontakty z bliskimi przyjaciółmi i rodziną będą dzisiaj bardzo udane. Stanie się to dla ciebie źródłem radości tym bardziej, że może uda się zażegnać jakieś stare i zupeł...
  • Szczęśliwy portfel
    Zauważyłeś kiedyś, że nawet przy dość dobrych zarobkach, pieniądze rozchodzą się w mgnieniu oka? Możliwe, że winny jest temu… twój portfel. Pieniądze są bardzo marudne, w j...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook