708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 8 października 2013

Ежедневный гороскоп

Uważaj, żeby nie działać w bardzo emocjonalny sposób. Możesz reagować łzami z byle powodu. Niestety radością niekoniecznie. Warto byłoby nie zrazić do siebie swojego otoczenia, żely ludzie nie zaczęli omijać cię z daleka.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 08.10.2013

Nie musisz dorabiać żadnej ideologii do swojego postępowania. Pamiętaj, że możesz myśleć o ludziach to co chcesz, że pewne zachowania mogą ci się podobać inne niekoniecznie. Możesz mieć potrzebę posiadania a mało tego, to, ze tak postępujesz to nie jest egoizm tylko działanie asekuracyjne. Ostatecznie jak pomocy, to każdy, jak pomóc to nie ma nikogo.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 08.10.2013

Dzisiaj czas przejść do działania. Dość już przymierzania się do pewnych projektów. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik i jedyne, co się powstrzymuje, to strach. Nie warto więcej czekać, bo można faktycznie przeoczyć ten najlepszy moment, który długo się nie powtórzy. A to wielka szansa na rozwój.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 08.10.2013

Nareszcie zabierzesz się do nadrobienia zaległości. Trochę się tego już naskładało. Pewnie, że część z papierów walających się po twoim biurku zostało po poprzedniku, ale teraz musisz wszystko poprzeglądać i ocenić, co jest ważne a co niekoniecznie. To praca żmudna, ale dzisiaj dasz sobie z nią radę.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 08.10.2013

Twoje życie nabierze tempa. Pojawią się w pracy szczególnie, nowe sprawy, wymagające od ciebie zaangażowania nie tylko głowy i myślenia, ale także czasu. Warto od początku wszystko dobrze planować, by potem nie wracać się do tego, co już uważa się za zrobione. W miłości bardzo spokojnie, możesz liczyć na zaangażowanie swojego partnera.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 08.10.2013

Dzięki twojej delikatności w załatwianiu poważnych spraw, coś wreszcie zmieni się na lepsze. To dzisiaj właśnie możesz podpisać umowę, dostać pracę, zabłysnąć wszędzie tam, gdzie jest potrzebna współpraca z ludźmi i zrozumienie. mogą wystąpić drobne problemy z organizacją, ale tylko dlatego, że możesz zatrzymać się przy jakiś drobiazgach na nieco dłużej.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 08.10.2013

Spróbuj przekonać innych do swoich planów. Nie poddawaj się i nie rezygnuj. Może jesteś po prostu sprawdzany, na ile jesteś wytrzymały. Na pewno okażesz się skutecznością i mocą. Możesz liczyć także na dobre rady kogoś bliskiego. Nie rezygnuj, a dopniesz wszystko na ostatni guzik, będzie warto działać dla dobrych efektów.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 08.10.2013

Dzień będzie dość intensywny. Uda się wiele załatwić, ale będziesz krążył między telefonem a Internetem. Krótkie rozmowy ze znajomymi, telefony od rodziny, wszystko będzie działo się szybko ale w bardzo dobrym kierunku. Będziesz też dość emocjonalny. Jeżeli do niektórych spraw podchodziłeś z dystansem, teraz ten dystans zostanie utracony.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 08.10.2013

Dzień, który sprzyja leniuchowaniu nie może być dniem złym. Ważne, żebyś nie miał wyrzutów sumienia, jeżeli faktycznie jest coś do zrobienia, a ty nie chcesz się za to zabrać. Ważne, żeby leniuchować ze spokojną głową. Dogadzaj sobie, ale też i swoim bliskim. Szczególnie mogą udać ci się rozkosze kulinarne.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 08.10.2013

Jeżeli jesteś w związku ten dzień będzie pełen namiętności. Ważne, żeby faktycznie nie dać się na początku dnia zdenerwować przez towarzystwo w pracy. Jak przejdą te trudniejsze momenty, to możesz już oddać się miłości. Nawet jeżeli wcześniej było między wami coś niedopowiedziane, to teraz już nie będzie z tym więcej problemów. Będziecie wymieniać poglądy bez słów. I nie mówię tutaj o przenośni.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 08.10.2013

W twojej rodzinie może nastąpić zmiana sił. Osoby, którym do tej pory ustępowano jak przysłowiowym świętym krowom nareszcie zostaną zepchnięte na miejsce, gdzie już dawno powinny się znaleźć. Ty w tych porządkach będziesz miał swój udział. Nie bój się wziąć za sprawy majątkowe i inne ustalenia. Dzisiaj uda się wszystko uporządkować.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 08.10.2013

Dzisiaj rozstrzygną się wszelkie spory. Kwestie i problemy znajdą swoje wyjaśnienie. Niejasności staną się bardziej przejrzyste. Te energie będą ci towarzyszyły i w pracy i w domu co oznacza, że naprawdę twoje życie zostanie popchnięte do przodu. Szczególnie, że ostatnio wiele spraw między wami należało wyjaśnić, a nie było na to wystarczającej odwagi.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 08.10.2013

To może być naprawdę najlepszy dla ciebie dzień tego tygodnia. Nie dość, że jesteś pełen energii to jeszcze twoje czyny są bardzo skuteczne. Warto działać nawet jeżeli nie bardzo masz wszystko poukładane w głowie jako konkretne plany. Po prostu licz na fuksa i dobre zrządzenia losu. W miłości dobre energie przejdą również na twojego partnera i zrobi się naprawdę przyjemnie. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 25 października 2013
    Możesz dzisiaj nieciekawie lokować swoje uczucia i źle oceniać sytuacje. Nad wszystkim musisz się dobrze zastanowić, a najlepiej w ogóle omijaj decyzje. Na dodatek słowo „nie” ...
  • Horoskop na 6 grudnia 2013
    W dniu dzisiejszym ruchu ci nie zabraknie. Jeżeli nawet nie będzie wielu zajęć w pracy, to po godzinach nowe obowiązki na twoją głowę spadną. Będziesz musiał wybrać między zaba...
  • Horoskop na 10 grudnia 2013
    Dzień pełen możliwości. Ale trzeba będzie podjąć odpowiednie decyzje, żeby nie zmarnować szans podsuwanych przez los. Nie bój się zaryzykować. Wszystko, co zrobisz w przyszłośc...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook