708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 7 października 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj będzie ci towarzyszyć zmienne szczęście. Z jednej strony możesz pokonać takie rzeczy, o których ci się nie śniło, z drugiej nad drobiazgami siedzieć godzinę i nie znaleźć możliwych rozwiązań. Będziesz też bardziej emocjonalny, więc nie rozsyp się na drobne kawałki.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 07.10.2013

Dzisiaj rób tylko to, na czym naprawdę się znasz. Jeżeli ktoś, nawet za duże pieniądze poprosi cię o jakąś rzecz, z którą nie miałeś do czynienia, odmów. Możesz narobić sobie więcej kłopotów niż to wszystko będzie warte. I padnie mit dobrego fachowca.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 07.10.2013

Dzisiaj będzie bardzo trudno porozumieć się z twoim szefem. Co prawda nie tylko ty będziesz miał taki problem, ale najbardziej to może odbić się właśnie na tobie. Nie wychylaj się przed szereg, rób to, co masz zlecone i nawet jeżeli są to czynności bardzo niepotrzebne i bardzo głupie, działaj tak, jakby to była najważniejsza praca w twoim życiu.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 07.10.2013

Możesz mieć dzisiaj problemy z koncentracją. Nie bierz się więc za rzeczy wielkie, tylko wykańczaj to wszystko, co wymaga jedynie minimalnej uwagi. Jesteś w stanie przetrwać ten dzień. Wieczorem nie spotykaj się z nikim, bo możesz narobić sobie kłopotów niepotrzebnymi wybuchami złości.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 07.10.2013

Może właśnie dzisiaj uda się rozwiązać pewien osobisty, miłosny problem. Awantura nie była warta zachodu, ale oboje zacięliście się w swojej złości. To oznacza, że ktoś musi pierwszy wyciągnąć rękę. Tym razem będzie to twój partner. Pamiętaj jednak, że nie zawsze będzie tak ustępliwy, a prawda i tak leży pośrodku.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 07.10.2013

Dzisiejszy dzień sprzyja wszelkiej działalności twórczej i intelektualnej. Nawet jeżeli twoja praca jest wybitnie nudna, dzisiaj zabłyśniesz pomysłami. Jeżeli masz jakąś szczególną pasję, zajmij się nią wieczorem, a efekty przerosną twoje oczekiwania. Nawet, jeżeli jest to klejenie modeli statków, stworzysz coś godnego uwagi.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 07.10.2013

Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał spotkaniom ze starymi przyjaciółmi. Mogą umocnić się wasze więzy, które przecież i tak już przetrwały różne wichry i nawałnice. Jeżeli twój partner nieszczególnie lubi twoje koleżanki, nie ciągnij go na siłę na zakupy w ich towarzystwie. Same poradzicie sobie znakomicie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 07.10.2013

Trzymaj się kurczowo swoich wszelkich postanowień i planów. Jeżeli odstąpisz od tego, co masz zapisane w punktach, cały dzień przeleci ci przez palce, a na końcu okaże się, ze w zasadzie nic nie zostało zrobione. Dokładność powinna być dzisiaj twoim mottem przewodnim. Ominiesz wtedy wszelkie pokusy zejścia na manowce.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 07.10.2013

Możesz dzisiaj liczyć na poprawę relacji w związku. Szczególnie romantyczne podróże będą sprzyjały umacnianiu więzi między wami. Nie kłóć się o rzeczy, które za moment wydadzą ci się drobiazgami. Czasem nie warto kruszyć kopii o coś, co i tak jest tylko mówieniem teoretycznym i nigdy nie będzie miało miejsca.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 07.10.2013

Możesz dzisiaj zdobyć nowe doświadczenia. Szczególnie, że padnie bardzo ciekawe zaproszenie od osoby, której już dawno nie widziałeś. Nie zaszyj się w domu i ulegnij, a nie będziesz żałował. Co z tego, że nigdy nie wspinałeś się po skałkach? Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 07.10.2013

Bliskie ci osoby mogą skutecznie wspierać twoje plany. Zaufaj im, nie musisz przecież zostać z problemami zupełnie sam. Tym bardziej, że jak już ty sam nie widzisz rozwiązania, ktoś stojąc zupełnie z boku może dostrzec inną drogę. Powiedz o swoich kłopotach i wysłuchaj rad.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 07.10.2013

Dzisiaj gwiazdy nie są po twojej stronie. Nie przejmuj się jednak tym bardzo i tym rzetelniej wykonuj swoje obowiązki. To jedyna szansa, żeby przetrwać ten dzień bez wielkich strat. Tym bardziej, że musisz zająć się sprawami, o których nie masz dużego pojęcia. Warto będzie popatrzeć na ekspertów w danych dziedzinach i czegoś się od nich nauczyć.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 07.10.2013

Dzień będzie bardzo pracowity. Ale ty nie będziesz jak mróweczka. Postarasz się ukryć i uchronić przed obowiązkami. Nie zdarza ci się to często, więc uda się jakoś uchować przed karcącym wzrokiem szefa. Ważne, żebyś wyglądał na osobę niezwykle zapracowaną. W miłości zapanuje względny spokój. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak portale społecznościowe wpływają na nasze życie?
    Rozwój Internetu, portale społecznościowe, na których pojawiamy się coraz częściej niewątpliwie wpłyną na całą ludzkość. Przez relacje online tworzymy sobie nowy wizerunek, któ...
  • Astrologia karmy – droga do szczęścia
    Co robić, kiedy pech prześladuje cię na każdym kroku? Nie czujesz się szczęśliwy? To znaczy, że nadszedł czas naprawić twój horoskop karmiczny. Czym jest horoskop karmy i kie...
  • Co zdradzają jego ciuchy?
    To, że kobiety uwielbiają shopping wiedzą wszyscy, ale mężczyźni przecież również noszą ubrania… sprawdźmy, co wybierają panowie do swojej garderoby i o czym ten wybór może świ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook