708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Pięć zasad szczęśliwego życia

Podstawą szczęścia można nazwać równowagę duchową. Człowiek szczęśliwy z satysfakcją idzie do pracy i z radością wraca do domu. Są pewne zasady, które pomogą osiągnąć taką harmonię.

Szczęście nie powinno być naszym celem, ale drogą, której każdy etap należy cenić i dostrzegać w nim pozytywne momenty. Jeżeli coś nie wychodzi, należy się zastanowić nad tym, co ma nam do powiedzenia nasze życie i dlaczego daje nam lekcje. Należy zrozumieć i uwierzyć, że wszystko będzie dobrze, bo po każdej nocy nastaje dzień…

Są zasady, które zbliżają nas do szczęśliwego życia.

Zdrowie fizyczne

Jak dobrze wiesz, zdrowia nie kupisz za żadne pieniądze. Jednak nie wiadomo dlaczego, człowiek zastanawia się nad tym dopiero wówczas, kiedy dotknie go jakaś choroba. Żeby tego uniknąć wystarczy naprawdę niewiele wysiłku: siłownia albo jakaś inna rekreacyjna dziedzina sportowa oraz naprzemienny prysznic. Warto odwiedzić psychologa lub parapsychologa, gdyż choroby duszy również bardzo wpływają na nasze fizyczne dolegliwości i obniżają diametralnie komfort życia. Doskonałym sposobem na życie może być joga.

Zdrowa dusza

O duchowej harmonii można by mówić i mówić. Brak spokoju wewnętrznego w życiu każdego z nas może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych skutków. Często nie rozumiemy, że to nie za sprawą „złych” osób nie potrafimy nawiązać dobrych relacji z płcią przeciwną lub kolegami z pracy. Wibracje, które wychodzą z każdej istoty żywej są odczytywane przez drugą istotę na poziomie intuicji.

Sami przyciągamy do swojego życia „złe” lub „dobre” osoby. Wychodzące promienie dobroci znajdują oddźwięk w duszach innych osób. Złość w naszej duszy przyciąga złość w duszy osoby z naszego otoczenia.

Powiedzenie kobiety: „Kocham go, a siebie nie” mówi o tym, że brakuje w tej relacji prawdziwej miłości. Przywiązanie, obawa przed samotnością, brakiem stabilności finansowej owszem, ale miłość nie.

Wdzięczność

Bardzo często nie doceniamy tego, co mamy. Całe dobro, wychodzące od innych w takiej sytuacji przyjmujemy jak coś, co nam się należy. Przez to nie dość, że nie dziękujemy otoczeniu za ich przysługi, ale w ogóle nie zauważamy tego, co otrzymujemy od innych. Jeżeli jednak dostrzeżemy te dobre uczynki, których doświadczamy ze strony kolegów, znajomych czy zupełnie nieznanych nam osób i zaczniemy być za nie wdzięczni, odbije się to niczym w lustrze i wróci do Ciebie w postaci rozmaitych darów od losu.

Marzenia

Marzenia prowadzą do rozwoju. Realizacja marzeń to również droga do szczęścia. Napisz kilka marzeń, których realizacja by cię bardzo ucieszyła. Co chcesz osiągnąć w sprawach zawodowych i prywatnych? Pamiętaj, to, co zostanie napisane zacznie „pracować” jeśli to są faktycznie twoje marzenia, a nie oczekiwania twojej rodziny czy znajomych. Marzenia można zrealizować. Trzeba jednak oprócz marzeń mieć mocne postanowienie dążenia do celu. Dlatego piątym punktem szczęśliwego życia dotyczy właśnie tego.

Wyznacz cele

Kiedy wyznaczasz sobie cele, kierujesz myśli w odpowiednią stronę. Torujesz w ten sposób sobie drogę, którą wyruszy Twoje marzenie. Jeśli sformułujesz na papierze efekt swoich działań i jasno określisz to, co chcesz osiągnąć, twoje marzenie nie będzie miało innego wyjścia, jak tylko się spełnić. Подумайте об этих золотых правилах счастливой жизни и попробуйте начать внедрять их прямо сейчас!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook