708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop miłosny tygodniowy od 7 do 13 października 2013

Wiele osób w tym tygodniu poczuje potrzebę ożywienia swojego związku, wprowadzenia do niego atmosfery tajemniczości, jak na początku relacji. Będziemy bardzo chętni do nawiązywania nowych znajomości, ale i wracania myślami do tych przeżyć, które odeszły w niepamięć. Mimo deszczu za oknem, magia jesieni sprawi, że zapragniemy miłości jak z romansu – sprawi to, że ci z nas, którzy są samotni zaczną nawiązywać nowe znajomości. Musimy jednak pamiętać, że taka gra ma sens, gdy druga strona również ją podejmuje.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Barany będą niespokojne i spragnione dużych dawek czułości, przez co zrozumieją, że aktualny związek im ich nie daje – będą pragnęły znacznie więcej. Próby przekonania partnera do urozmaicenia spędzanego wspólnie czasu mogą się wydawać beznadziejne, ale Baran wykaże się uporem, aż w końcu partner się złamie i wyzna, że od dłuższego czasu planował coś specjalnego dla Barana. Uczucia między nimi odżyją – i choć będą mieli oboje niewiele czasu w tym tygodniu, okaże się on wystarczający, aby odbudować to, co zrujnował czas. Miłość pojawi się również w życiu samotnych Baranów, choć mogą się one jej zupełnie nie spodziewać – spotkanie po latach starego przyjaciela sprawi, że zaiskrzy między Wami jak nigdy wcześniej.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Byka zapragną bliskości i równorzędnego zaangażowania w sprawy związku ze strony partnera – ten będzie starał im się dać, wszystko co najlepsze, wręcz będzie przychylał im nieba – to sprawi, że Byki poczują się kochane i docenione, a ich zaufanie do osoby ukochanej wzrośnie. Spędzajcie ze sobą dużo czasu, rozmawiajcie, bądźcie sami dla siebie filarami, na których druga strona może się wesprzeć, a ten tydzień będzie dla Was najlepszym od dawna. Byki samotne, którym jeszcze nie udało znaleźć się drugiej połówki poczują tęsknotę za więzią i bezpieczeństwem, jakie daje właśnie stały związek – będą szukały wsparcia u najbliższych, zaowocuje to propozycją randki w ciemno z osobą urodzoną pod znakiem Ryb.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt tydzień zapowiada się obiecująco – spotkanie z bardzo atrakcyjnym i przede wszystkim pewnym siebie osobnikiem urodzonym w znaku Strzelca sprawi, że noce będą spędzać na marzeniach o nim. Wiele jednak zależy od nich samych, Strzelec będzie się z nimi drażnił i nie da żadnej oczywistej odpowiedzi, przez co Bliźnięta nie będą mogły poczuć się ani przez chwilę pewnie. W końcu Bliźnięta zaczną grać tak jak i Strzelec – powłóczyste spojrzenia, niedopowiedzenia zaczną im sprawiać coraz większą przyjemność. Bliźnięta w związkach poczują potrzebę zaskoczenia partnera zmianą – może to być nowa fryzura, komplet niesamowicie zmysłowej bielizny lub po prostu wieczór spędzony we dwoje w sposób inny niż zwykle.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Romantyczne chwile zagoszczą w życiach samotnych Raków – wszystko za sprawą niezwykle pociągającej osoby urodzonej pod znakiem Lwa, która oczaruje je nie tylko swoją aparycją, ale przede wszystkim podejściem do życia. Razem będą czerpać z życia pełnymi garściami i nauczą się, że miłość potrafi przybierać różne formy – poznają się bowiem na początku tygodnia, jednak już pod koniec będą czuli się jakby znali się bardzo długo. Nie przeszkodzi im to w różnego rodzaju szaleństwach – czym bowiem jest dla Lwa nagły wypad do innego kraju lub wyciągnięcie Raka na imprezę w środku tygodnia? Raki w związkach poczują, że zakochują się na nowo w swoim partnerze – ciepłe uczucie między nimi wywoła wspólny weekendowy wyjazd, na którym nie będą musiały się martwić o nic.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą czuły się rozchwytywane – zainteresowanie, które wzbudzać będą w tym tygodniu jednak szybko zwróci się przeciwko nim, poczują się zwyczajnie zmęczone wiecznym wiszeniem na telefonie oraz zaczepkami ze strony kolegów. Lew poczuje potrzebę odizolowania się, jednak właśnie wtedy pozna osobę, która całkowicie rozbudzi ich serce – uczucie będzie odwzajemnione, będą więc spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, przyniesie im to niesamowitą radość. Lwy będące już w związkach razem z partnerem zaczną układać sobie życie – to jest świetny czas aby zacząć realizować wspólne marzenia. Jeśli w Waszych planach pojawia się duża rodzina, teraz warto zacząć się o nią starać.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Panny będące w związkach powinny przestać patrzeć krzywo na poczynania partnera – warto uwierzyć w Wasz związek, on ma przyszłość, o ile w końcu zaufasz sobie i jemu. W relacjach uczuciowych warto zadbać o to, by zawsze dochodzić wspólnymi siłami do kompromisów, które Was usatysfakcjonują – jeśli byliście skłóceni, teraz właśnie warto zadbać o to, by się pogodzić. Bycie razem to nie tylko wspólne mieszkanie, to przede wszystkim wspólne decyzje. Panny bez partnera docelowego otworzą swoje serce dla osoby urodzonej pod znakiem Wodnika – ich relacja początkowo może być trudna, jednak więcej Was łączy niźli dzieli, zatem warto cierpliwie znosić problemy, ponieważ pisane jest Wam bycie razem.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Wagi muszą sobie dużo przemyśleć odnośnie swojego obecnego związku – trudności są przejściowe, będą trwały jedynie do czwartku, jednak sprawią, że Waga zacznie się zastanawiać, czy dobrze wybrała osobę z którą będzie bądź co bądź dzielić życie. Jeśli jednak pokierują się tym, co podpowiada im serce, wszystko potoczy się dobrze, a ich związek nabierze głębi. Oboje jesteście osobami poważnymi i Wasze wspólne plany także są poważne – nawet największy kryzys nie jest w stanie sprawić, że łącząca Was więź zniknie. Wagi, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki w tym tygodniu mają okazję ją poznać – będzie to osoba, z którą kiedyś już były i choć początkowo będą sceptycznie nastawione do tej relacji, ma ona szansę wypalić.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

W życiu uczuciowym Skorpiona pojawią się komplikacje – wszystko przez to, że nagle okaże się, że dwie osoby pragną być ze Skorpionem. Wybór będzie trudny, ponieważ do jednej z osób będzie przyciągał Skorpiona jej wrodzony urok, natomiast druga w przeciwieństwie do Skorpiona będzie mocno stała na ziemi i dawała mu poczucie bezpieczeństwa oraz koiła jego nerwy. Skorpion będzie musiał wybrać, decyzja nie będzie dla niego łatwa – jednak nie powinien on z nią czekać, ponieważ czekanie sprawi, że zostanie sam. Skorpiony będące już w związkach będą rozważały wspólnie z partnerem wspólne zamieszkanie – oboje będą chcieli być już razem na poważnie. To dobry tydzień na oświadczyny.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają przed sobą tydzień spokojny – jeśli pokażą partnerowi, że interesują się jego sprawami, ten w końcu przestanie naciskać i również się wyciszy. Będą mogli pozwolić sobie oboje na wypoczynek, bez zamartwiania się o codzienne problemy. Najbardziej wskazany jest wyjazd we dwoje, wypoczynek na łonie natury z daleka od zgiełku miasta lub po prostu odizolowanie się na chwilę od znajomych i rodziny, choćby dobijali się do Waszych drzwi. Strzelce, którym nie udało się jeszcze znaleźć stałego partnera, mają okazję w tym tygodniu poznać uroczą osobę urodzoną pod znakiem Raka z którą będzie rozumiał się w pół słowa – z nią właśnie będzie miał szansę ułożyć sobie życie w przyszłości, zatem niech Strzelec tego nie zmarnuje.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Miłość w życiu Koziorożca pojawi się niespodziewanie – będzie miał on w tym tygodniu wiele zawirowań natury miłosnej za sprawą Barana, który nagle pojawi się w jego życiu. Oboje zapragną być razem, jednak problemy, które pojawią się na ich drodze skutecznie uniemożliwią im szybkie zbliżenie się do siebie. Znajomość będzie rozwijała się z pomocą długich nocnych rozmów, przez co Koziorożec w ciągu dnia nie będzie mógł należycie skupić się na swoich obowiązkach. W końcu oboje zdecydują, że to trwa zbyt długo i zaczną się oficjalnie spotykać. Koziorożce, którym udało się już znaleźć swoją drugą połówką, będą teraz cieszyły się czasem wspólnie spędzanym – nawet najprostsze codzienne czynności wykonywane we dwoje nabiorą na wartości.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Dla osób urodzonych poz znakiem Wodnika szykuje się piękny tydzień – spotkają osobę, z którą zapragną stworzyć stały związek. Spotkanie będzie niespodziewane, dlatego Wodnik powinien zadbać o to, aby wychodzić w tym tygodniu do ludzi. Nawet zwykłe wyjście na zakupy może okazać się ważne, kto wie, czy w kolejce za Tobą nie stoi właśnie osoba, która jest Ci pisana? Wodniku, ten tydzień będzie dla Ciebie przełomowy, zrozumiesz bowiem, czego tak naprawdę chcesz od życia. Wodniki w związkach nie będą narzekały na nudę, romantyczne zapędy ich partnera rozbudzą w nim pragnienie spędzania całego wolnego czasu wraz z nim. Wodnik będzie myślał od soboty o zalegalizowaniu związku, w którym jest.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Los przygotował dla Ryb tydzień pełen pozytywnych emocji – uwierzą, że ich partner rzeczywiście darzy je najprawdziwszą miłością i będą pewne, że chcą być z nim już do końca – żadna burza nie zmąci teraz ich szczęścia, bowiem będą szli do przodu ramię w ramię. W końcu zdecydują również, że chcą być ze sobą do końca, nikt teraz nie wejdzie między nich. Ryby, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku będą miały okazję odświeżyć sobie pamięć : w ich życiu pojawi się osoba urodzona pod znakiem Wagi, z którą niegdyś łączyło je uczucie. Teraz staną przed możliwością naprawienia błędów z przeszłości – mogą po raz kolejny spróbować związać się z Wagą i obdarzyć ją miłością oraz zaufaniem, oboje tego potrzebujecie i będziecie odczuwali nieziemskie przyciąganie do siebie nawzajem.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 30 lipca 2013
    Dziś z łatwością rozwiążesz problemy finansowe. Pojawią się nowe kontakty, osoby zainteresowane, dzięki którym możesz wznieść się na nowy poziom w sferze dochodów. Możesz dziś ...
  • Horoskop na 6 sierpnia 2013
    Dzisiaj mogą wyjść na jaw pewne tajne finansowe operacje, zrealizowane przez twoich konkurentów, kolegów lub partnerów. Mogą zaistnieć różnice poglądów między firmami lub praco...
  • Horoskop na 14 sierpnia 2013
    Dziś mogą się zmienić Twoje upodobania. To, co podobało Ci się wcześniej, wyda się przestarzałe i niepotrzebne. Zainteresowanie wzbudzi w Tobie coś, o czym dotąd nie miałeś zie...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook