708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 7 do 13 października

Tygodniowy horoskop
W tym tygodniu możemy pozwolić sobie na odpoczynek, jednak zdecydowanie lepiej wyjdziemy na tym, jeśli na laurach nie spoczniemy, a wręcz przeciwnie – będziemy działać, ponieważ wszystkie działania podjęte teraz, w przyszłości zaowocują polepszeniem naszej formy, zarówno psychicznej jak i fizycznej. Warto zadbać o siebie, swoje zdrowie – to jest teraz najważniejsze, ponieważ z każdym dniem bliżej do zimy, a jesienna plucha daje się we znaki nawet znakom ognistym, sprawiając, że mogą czuć się osowiałe i przygaszone. Czas zainwestować w ciepły płaszcz i dużą dawkę optymizmu – to właśnie pomoże nam przetrwać jesienne przejście.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana szykuje się lekki spadek nastroju na początku tygodnia spowodowany nieporozumieniem na gruncie zawodowym, nie powinien się jednak przejmować, ponieważ wszystko rozwiąże się już do środy na korzyść Barana. Praca nie powinna stać się dla Barana celem – teraz najważniejszym dla nich powinno być zadbanie o siebie, ale również swoją najbliższą rodzinę. Wsparcie jest bardzo istotne, szczególnie z Twojej strony, Baranie – zadbaj o dobre samopoczucie partnera oraz swoje, zaplanuj sobie wolny weekend. Czasami warto na chwilę zwolnić, by później móc ze zdwojonymi siłami zacząć działać, odpoczynek dobrze zrobi wszystkim Baranom, szczególnie tym mającym skłonność do przepracowywania się.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Byka na początku tygodnia poczują przypływ sił do działania – będą wyjątkowo chętne do podejmowania ryzykownych przedsięwzięć, powinny jednak zwrócić uwagę na osoby z którymi przystają oraz szczerość ich intencji, ponieważ mogą być one nie do końca uczciwe w stosunku do Byków z którymi to współpracują. Byk ma okazję w czwartek otrzymać możliwość współpracy z większą firmą, a przez to zadbać również o swój rozwój zawodowy – wyjdzie mu to na dobre, ponieważ zarówno jego sytuacja finansowa, jak i perspektywy znacznie się poprawią. Byk powinien zadbać o swoje zdrowie, szczególnie ważna jest pielęgnacja skóry dłoni oraz stóp, aby przygotować je na zimę.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Zodiakalne Bliźnięta będą w tym tygodniu dobrej myśli, ich optymizm okaże się zaraźliwy dla otoczenia, przez co najbliższe dni będą wypełnione ciepłem i wesołością. Bliźnięta mają przed sobą dobre dni, nie będzie ich bowiem opuszczała dobra passa – jeśli do tej pory tylko rozważały choćby założenie własnej działalności gospodarczej, to właśnie teraz przyjdą im do głowy w związku z nią świetne pomysły. Warto wykorzystać ten czas i przygotować się do rozważnych posunięć biznesowych – teraz jest czas Bliźniąt, a więc powinny pójść do przodu. Przemyślane inwestycje opłacą im się w niedługim czasie, a czas spędzony na pracy okaże się satysfakcjonujący. Niech Bliźnięta nie obawiają się wyzwań – teraz mogą podołać nawet temu, co wcześniej wydawało im się niemożliwe.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Spodziewając się najgorszego, można przeoczyć dobrą okazję – o tym powinien pamiętać Rak w tym tygodniu i absolutnie się nie poddawać, ponieważ w tym tygodniu spotkać ich może wielkie szczęście. Najważniejszą kwestią dla Raka w tym tygodniu będzie utrzymanie harmonii w rodzinie, ponieważ może dojść do kłótni. Do piątku sytuacja zostanie załagodzona, Rak w roli mediatora spisze się na medal. Będzie miał okazję w tym tygodniu znaleźć czas dla siebie, na rozwijanie swoich artystycznych pasji – jeśli będzie pielęgnował swoje talenty z czasem mogą stać się dla niego źródłem nie tylko przyjemności, ale również możliwością do wyrażania samego siebie. Raku, odwagę masz w sobie – wykorzystaj ją i z uśmiechem krocz przed siebie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą miały przed sobą tydzień pełen wyzwań – tylko dzięki wrodzonemu intelektowi podołają im. W tym tygodniu będą musiały spojrzeć na siebie trzeźwym okiem i dokonać podsumowania przeszłości, aby śmiało móc wejść w swoją przyszłość. Lwy odczują, że otoczenie ich potrzebuje, ich wsparcia oraz dobrego słowa – początkowo ta sytuacja może je bawić, jednak gdy nacisk nie stanie się lżejszy będą chodziły zdenerwowane. Pod koniec tygodnia na szczęście sytuacja nieco się obróci, a Lew znajdzie czas dla siebie – czy to wyjście na imprezę, czy błogie lenistwo w gronie przyjaciół poprawią mu skutecznie nastrój. Lew powinien postarać się naprawić relacje, lecz nie tylko rodzinne.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Zapracowane Panny w końcu docenią urok wypoczynku, jednak będą miały skłonności do izolowania się, nawet od osób bliskich – powinny zrozumieć, że na niektóre rzeczy nie mają wpływu, jednak utrzymywanie dobrych stosunków rodzinnych powinno stać się dla Panien priorytetem, szczególnie gdy chodzi o rodzinę Twojego partnera. Uczucia są piękne, jednak nieporozumienia z przyszłymi teściami mogą skutecznie popsuć Wam nastrój, a nawet sprawić, że się od siebie oddalicie – starajcie się tego unikać. Gdy będziecie pokazywać się im z dobrej strony, ich nastawienie ulegnie z czasem zmianie. Panny powinny w tym tygodniu unikać ciężkich potraw, ponieważ mogą się poczuć się zmęczone, a w najgorszym wypadku przyprawić się o niestrawność.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Wagi będą miały w tym tygodniu października wyjątkową szansę – zdobędą bowiem coś, o czym marzyły od dawna. Nie będzie to rzecz materialna, jednak wzbogacą się duchowo lub emocjonalnie. Szczęście będzie im sprzyjać, szczególnie w relacjach międzyludzkich, dzięki którym będą miały z kolei szansę nawiązać lukratywną współpracę – jeśli natomiast Waga ma pracę, może spodziewać się, że kierownictwo doceni jej wysiłki i zostaną one nagrodzone. Wagi powinny w tym tygodniu zastanowić się, czego oczekują od życia i skrupulatnie zacząć to realizować – nawet duże ryzyko podjęte w tym momencie opłaci im się na dłuższą metę, zatem nie powinny się obawiać. Ich sytuacja jest stabilna, będzie dążyła do poprawy we wszystkich aspektach.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Skorpion po raz kolejny zacznie wracać myślami do przeszłości za sprawą spotkania osoby, z którą łączyły go silne więzi w przeszłości, sprawi to, że poczuje się rozdrażniony i niezadowolony przez swoją aktualną sytuację. Skorpion powinien zrozumieć, że czasami nawet nasze intensywne działanie to jednak zbyt mało, aby poprawić sytuację – najlepiej odpuścić na chwilę i przemyśleć, czy naprawdę chcemy, by było tak, jak planowaliśmy. Coś może przeszkadzać Ci w osiągnięciu celu, może być to choćby Twoja nadmierna duma. Nie pozwól, aby niektóre cechy Twojego charakteru zdominowały Twoje dążenia do szczęścia. Skorpion powinien pomyśleć o poprawieniu swojego stanu – dużą dawkę endorfin zapewnią mu ćwiczenia fizyczne, taniec lub choćby zwykły spacer z ukochaną osobą u boku.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Strzelec powinien wystrzegać się słomianego zapału, bowiem ten najbardziej może wpłynąć na jego przedsięwzięcia. Osoby urodzone pod tym znakiem powinny wystrzegać się w tym tygodniu ryzykownych działań oraz inwestycji, ponieważ mogą one zadziałać na niekorzyść Strzelców – teraz najważniejszym jest aby działać ostrożnie i po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji. Strzelcom może sprawiać to trudności, ponieważ w tym tygodniu będą czuły się wręcz naładowane energią. Strzelec powinien wykazać się zrozumieniem dla problemów bliźnich, bowiem wiele osób będzie teraz potrzebowało pomocy z jego strony – chodzi tu przede wszystkim o wsparcie z jego strony i zwykłą obecność.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Zodiakalne Koziorożce mają przed sobą czas obfitujący w pozytywne wydarzenia – przede wszystkim powinny zrozumieć, że bardzo wiele zależy od nich samych – jeśli nie będą próbowały, nie uda im się zrealizować śmiałych zamierzeń. Koziorożce muszą zadbać o swoją popularność, choć mogą uważać, że jest im to całkowicie zbędne. Warto zadbać również o samego siebie oraz swoje dobre samopoczucie, jednak nie rezygnować z tym tygodniu całkowicie z pracy. Koziorożec musi nauczyć się zachowywać równowagę pomiędzy swoim życiem prywatnym a zawodowym, to dla niego stanowi najprostszą drogę do szczęścia i spokoju. Relacje międzyludzkie, które w tej chwili mogą być w zaniku warto podnieść do pionu – ponieważ w niedługim czasie Koziorożce mogą potrzebować wsparcia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą czuć się osłabione, będą czuć niechęć do działania i podejmowania wszelkich zobowiązań, dlatego też nie warto ich naciskać – pod koniec tygodnia zrozumieją, że tak dłużej być nie może i chociaż niezbyt będzie im to odpowiadało, zajmą się sprawami papierkowymi. Wodniki powinny szczególnie uważać w tym tygodniu na klucze oraz inne niezbędne drobiazgi – ponieważ grozi im niespodziewana zguba. Warto wyposażyć się w breloczek lub nosić klucze w portfelu. Wodniki uporają się ze swoimi tygodniami do weekendu, co z kolei pozwoli im w końcu prawdziwie wypocząć – zalecana duża dawka ruchu, ponieważ w przeciwieństwie biernego siedzenia przed telewizorem zapewni Ci rozrywkę oraz możliwość poznania kilku sympatycznych osób.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 7 do 13 października 2013 roku

Wszelkie rozpoczęte projekty Ryby muszą doprowadzić do końca, aby móc zająć się tym, co najważniejsze – rodziną. Właśnie ona będzie dla nich najważniejsza w tym tygodniu, szczególnie osoby z którymi Ryby są od dłuższego czasu zwaśnione. Jest to dobry czas na naprawianie błędów z przeszłości, więc Ryby powinny w końcu zrozumieć również punkt widzenia innych, by śmiało podjąć się rozwiązywania konfliktów. Ryby powinny w tym tygodniu unikać nadmiernego wysiłku fizycznego oraz zadbać o zdrową, zbilansowaną dietę bogatą w witaminy, by jesienne osłabienie ich nie dopadło. Ryby nie powinny za bardzo oglądać się za siebie, analizować przeszłości – teraz niech najważniejsza stanie się dla nich rodzina oraz osiągnięcie równowagi emocjonalnej w ich aktualnym związku uczuciowym.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 19 sierpnia 2013
    Dla wielu osób dzisiejszy dzień będzie trudny. Po weekendzie ciężko będzie wrócić do pracy i pozostawionych obowiązków. Będziemy potrzebowali więcej swobody, a energia tego dni...
  • Horoskop na 22 października 2013
    Możesz dzisiaj rozprostować skrzydła i dogonić swoje marzenia. Uważaj tylko na nieprzewidziane przypadki, które troszkę mogą pokrzyżować ci plany. Raczej zdaj się na żywioł i n...
  • Horoskop na 8 listopada 2013
    Ostatni dzień pracujący będzie dość uciążliwy. Mogą zwalić się na głowę rzeczy, których nie do końca się spodziewałeś. Postaraj się nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć, jeżel...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook