708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Jennifer Aniston: jak zdobyć rolę życia – matki i żony?

Gwiazda jest w dołku, gdyż od dłuższego czasu nie może zajść w ciążę, przez co jej życie osobiste nieco się zachwiało. Astrolog Astrostar analizuje tę sytuację.

Macierzyństwo to bardzo ważny i newralgiczny temat Dla Jennifer. Już kilka lat temu, kiedy Brad Pitt odszedł do Angeliny Jolie media rozpisywały się, że przyczyna leżała w braku dziecka. Czy sytuacja się może powtórzyć? Ostatnio pojawiły się doniesienia, jakoby ślub z ukochanym Jennifer Justinem Theroux odkłada się na późniejszy termin. Oficjalny powód – plan zdjęciowy. Czy jest to powód prawdziwy, czy tylko wymówka?

Sprawdźmy, co tak naprawdę dzieje się w związku hollywoodzkiej aktorki.

Ślub Aniston i Theroux – być albo nie być?

Ciągle przekładany ślub Jennifer z hollywoodzkim scenarzystą Justinem Theroux nie powinien być powodem do zmartwień. Patrząc na horoskop aktorki, można śmiało powiedzieć, że 45 rok jej życia przyniesie nareszcie długo oczekiwane wydarzenie. Połączenie Słońca z Wenus w  jej karcie oznacza właśnie ślub. Kiedy to się stanie? Horoskop odsyła nas do drugiej połowy 2014 roku, najprawdopodobniej do ostatniego miesiąca roku – grudnia.

Problem rodzenia dzieci w karcie Jennifer

Sferą dzieci w horoskopie Jennifer zarządza planeta Saturn. Właściwością tej planety jest niestety spowalnianie. Nic więc dziwnego, że w wieku 44 lat aktorka nie jest mamą. Jednak wszystkie jej działania w tej sferze mogą zakończyć się sukcesem w wieku 46 lat. Księżyc osiągnie znacząca pozycję, co korzystnie wpłynie na zapłodnienie i urodzenie dziecka. Tak więc prognozy są bardzo optymistyczne.  

Horoskop zgodności Jennifer i Justina

Jennifer – jest lubiącą wolność Wodnikiem. W jej kartach wyrażony jest żywioł powietrza i ognia, co czyni ją bardzo interesującą osobą, którą stać na nieoczekiwane decyzje i najśmielsze postępki. Justin to słoneczny Lew, ceniący luksus i kobiecą urodę. Niewątpliwie, wrodzona kobiecość Jennifer bardzo mu schlebia, podnosząc jego status w swoim własnym mniemaniu. Jednak znaki Wodnika i Lwa na osi zodiakalnej znajdują się na dwóch przeciwległych biegunach. Wszyscy jednak wiemy, że przeciwieństwa bardzo często się przyciągają, ta para nie stanowi tu wyjątku.

Justinowi może brakować niezależności Jennifer, natomiast ona potrzebuje stabilności i pewności siebie Justina. Zaglądając do ich horoskopów, można stwierdzić, że całkiem nieźle dopełniają siebie nawzajem. Słońce Justina znajduje się w przychylnym aspekcie do Księżyca Jennifer, co z punktu widzenia astrologii stanowi podstawową oznakę zgodności. Wenus zakochanych są również w harmonijnym aspekcie, a Księżyc Justina znajduje się obok Wenus Jennifer. To wszystko wpływa na podobieństwo gustów, poglądów, oczekiwań, dlatego przed nimi wielka szansa na długie wspólne życie w zgodzie.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook