708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 6 października 2013

Ежедневный гороскоп

Twoje działania mogą być nieco niemrawe na początku dnia, ale cóż, szykuje się leniwa niedziela. Potem wstąpią w ciebie ożywcze siły i będziesz pracował na pełnych obrotach. Czy to w domu czy wykańczając projekty w pracy. Skup się a wyniki mogą być zaskakujące.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 06.10.2013

Szykuje się dobra zabawa. Owszem, najpierw jak kopciuszek, musisz poradzić sobie ze swoimi obowiązkami, a potem będzie już tylko wesoło. Wykorzystaj wyjście do tego, żeby zauważyć kogoś, kto od dawna już patrzy za tobą rozmarzonym wzrokiem. Jest to ciekawa osoba, może trochę wycofana, ale bardzo interesująca.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 06.10.2013

Uważaj na złodzieja. Szczególnie, jeżeli masz wyjść gdzieś lub wyjechać, całkiem w bardzo prozaiczne miejsce takie jak sklep czy większy market. Lepiej nie bierz ze sobą dużej sumy pieniędzy a kartę schowaj tak, żeby nikt nie wzbudzając emocji nie mógł się do niej dostać. Kobiety wiedzą, gdzie jest najbezpieczniej.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 06.10.2013

Może warto nieco postarać się o to, żeby w związku, w którym wieje już trochę nudą zrobiło się miło i sympatycznie. Śniadanie do łóżka będzie ciekawym pomysłem, a może się skończyć nie tylko na konsumpcji chlebka. właśnie takie małe gesty mogą was bardzo do siebie zbliżyć.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 06.10.2013

Jeżeli jesteś pracoholikiem, będziesz dzisiaj osobą przeszczęśliwą. Dzień, który miał być w zasadzie nudny i wolny możesz spędzić do późnych godzin wieczornych nad papierami. Osoby, które jednak wolą odpoczynek, mogą naprawdę mieć zły nastrój. Ale chciał czy nie chciał, praca zaległa czeka.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 06.10.2013

Dzisiejszy dzień jest dobrym dniem na zakupy. Nie przesadzisz z wydatkami, a możesz trafić naprawdę dobre promocje. Pamiętaj tylko, żeby nie wybierać się na zakupy z innymi osobami. Dzisiaj to ty jesteś myśliwym a towarzystwo będzie tylko zbędnym balastem. Idź na łowy a przyniesiesz do domy bardzo dobrą zdobycz.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 06.10.2013

Dzisiaj jesteś w stanie przekonać inne osoby do swoich racji. Jeżeli wcześniej nie rozumiały one twoich intencji, teraz zaczną dostrzegać, ze w tym szaleństwie jest metoda. Może nawet ktoś, od kogo wiele zależy ułatwi ci start w tych nowych działaniach. Tym samym nawiążesz liczne kontakty z ludźmi o dużych możliwościach.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 06.10.2013

Masz w sobie wiele, głęboko ukrytych emocji. Dzisiaj może znajdziesz formę ekspresji, byle tylko nie były to niepotrzebne krzyki. Tym bardziej, że dzisiaj w partnerstwie jesteś w stanie stworzyć w bliską ci osobą głęboką więź i porozumienie. Szkoda byłoby zaprzepaścić taką szansę.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 06.10.2013

Dzisiaj jesteś w stanie skupić energię na konkretnych problemach. Jednocześnie otworzą ci się nowe horyzonty, które będziesz mógł wykorzystać. Postaraj się również dostrzec duchową stronę życia. W miłości dostaniesz dużo ciepła i nawet jeżeli jesteś osobą samotną, poczujesz, że możesz być osobą także kochaną.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 06.10.2013

Pamiętaj, że człowiek potyka się nie o góry, a o kretowiska. Zajmij się dzisiaj małymi sprawami, bo o dużych wiesz i dużych pilnujesz. A takie drobiazgi mogą naprawdę zmienić bieg historii, a z najlepszym przypadku strasznie cię zirytować. Działaj systematycznie a unikniesz kłopotów i problemów.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 06.10.2013

Nie szafuj obietnicami, których nie jesteś w stanie dotrzymać. Przemyśl lepiej, co zrobić, żeby pomoc komuś nie marnując przy tym czasu na gadanie. Możesz również zrobić więcej niż obiecałeś, a będzie to naprawdę docenione. Dzisiaj każda działalność charytatywna przyniesie i zadowolenie i rozwój twoich możliwości w przyszłości.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 06.10.2013

To jest bardzo dobry dzień do zrobienia czegoś naprawdę wartościowego. Część spraw może dotyczyć twojej osoby, część innych ludzi. I nie mówimy tutaj o pomocy, ale raczej o zaangażowaniu w pewne projekty, które są bardzo nowatorskie i bardzo rozwojowe. Dzisiaj nastąpi planowanie, w którym ty wykażesz wybitną aktywność.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 06.10.2013

Pamiętaj, że lepiej nie zacząć działać w ogóle, niż zacząć i tego działania nie dokończyć. A będziesz miał tendencje do tego, żeby rzucać dzisiaj robotę w połowie. Jeżeli natomiast skupisz się na mniejszych wyzwaniach, będziesz mógł spojrzeć wieczorem w lustro i pogratulować efektów. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na listopad 2013
    To oczywiste,że listopad to 11 miesiąc w naszym kalendarzu, rządzą w nim głównie dwa znaki zodiaku Skorpion i Strzelec. Liście opadły, sterczą gołe kikuty drzew tak jakby wszystk...
  • Jak dobrze wychować dziecko?
    Pytanie o wychowanie dzieci prędzej czy później dotyka każdego z nas. Wychowanie – trudna sztuka, co i jak robić, aby wyszło na dobre? Poznaj kilka prostych sekretów. Większość ...
  • Jak szybko i bezboleśnie wyjść z zakończonego związku
    Bardzo często po rozstaniu ludzie rozchodzą się w różne strony, ale relacje nadal ciągną się za nami. Taki to paradoks. Dzieje się tak, że z przeszłości mentalnie lub astralnie...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook