708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 5 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień, który możesz poświęcić swoim bliskim. Pewnie, że dopadną cię rzeczy zawodowe, które trzeba będzie przeorganizować, ale jak tylko będziesz mógł skup się na uczuciach i na tym, żeby dać innym coś od siebie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 05.10.2013

Możesz być nieco trudna dla otoczenia, chociaż tobie będzie się wydawało, ze jest zupełnie inaczej. Jeżeli nawet nie uda się znaleźć w tej sprawie porozumienia będziesz na tyle ustępliwy, że wyciągniesz pierwszy rękę do zgody. Takie kompromisy są bardzo korzystne dla twoich dalszych spraw zawodowych.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 05.10.2013

Dzisiaj jesteś w bardzo dobrym nastroju. Możesz rozszerzyć grono swoich znajomych, szczególnie takich, które przydadzą się w relacjach zawodowych. W miłości niestety okres stagnacji. Nie uda się zaplanowana randka, ze względu na brak czasu partnera. Nie przejmuj się, to nie ostatnia ciekawa propozycja.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 05.10.2013

Spróbuj nie narażać się szefostwu. Dzisiaj nie jest w zbyt dobrym nastroju, a ty jako pracownik możesz wykazać się zbytnią samodzielnością w decyzjach. Ważne, żeby pytać ich o zdanie i nie zrobić nic wbrew regułom. Działaj jak działasz, ale bierz pod uwagę to, jak pracuje się w tej firmie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 05.10.2013

Zaczniesz wydawać pieniądze znacznie śmielej niż zazwyczaj. To dobry czas na poważniejsze zakupy do domu. Możesz trafić na dobre promocje. Takich inwestycji na pewno nie będziesz żałować. Tym bardziej, że wydatki odrobisz bardzo szybko uzyskując dość wysoką premię.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 05.10.2013

Dzisiaj twoim poczynaniom towarzyszy szczęście. Uda ci się załatwić sprawy, które wcześniej nie mogły znaleźć swojego rozwiązania. Zajmij się nimi, bo dzisiaj ludzie będą ci pomagać a urzędy nie będą stały na przeszkodzie. Pod koniec dnia usłyszysz bardzo miły komplement od osoby, na której ci zależy.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 05.10.2013

Nie wszystko będzie ise układało po twojej myśli. Współpracownik w pracy od dłuższego czasu nieprzyzwoicie się obija i nie wykonuje swoich obowiązków, będzie trzeba mu dzisiaj pokazać te błędy. Takie kilka słów prawdy nie popsuje waszych relacji a może podnieść jego szanse na pozostanie w tej pracy.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 05.10.2013

Zostaniesz zasypany obowiązkami. Stare rzeczy, którymi się zajmowałeś przejmie jakaś inna osoba, a ty dostaniesz spis nowych obowiązków. Nie przejmuj się, dasz sobie ze wszystkim radę. Po pracy spotkasz się z przyjaciółmi. Czekają cię miłe chwile w doborowym towarzystwie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 05.10.2013

Dzisiaj znajdziesz czas dla siebie. Mimo tego, że jak co dzień masz nawał obowiązków, taka chwila dla siebie będzie czymś wprost uroczym. Przeczytasz zaległe artykuły, może wybierzesz się do kina. Zajmiesz się też upiększaniem domu. Będziesz mogła wykorzystać swoje talenty dekoratorskie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 05.10.2013

Nie będziesz musiał sam radzić sobie z obowiązkami. Poprosisz przyjaciół o pomoc, a oni staną przy tobie w jednym szeregu. Również jeżeli chodzi o partnera, to jego wprawne oko może zauważyć takie drobiazgi, które potem dawałyby zły obraz całości pracy. Uda się wszystko tak, jak sobie zaplanowałeś.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 05.10.2013

Dzisiaj nastąpi ożywienie w życiu towarzyskim. Spędzisz wspólnie czas z osobami bliskimi twojemu sercu, ale nie będzie to nudny wypoczynek. Macie w sobie tyle energii, ze wspólne bieganie czy wyjście na basen będzie czymś, co was dzisiaj usatysfakcjonuje. Czasem możesz pozwolić sobie na takie przyjemności.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 05.10.2013

Musisz bardzo uważać. nie planuj za wiele, bo i tak trzeba będzie te plany weryfikować. Przyczyną będą czyjeś niespodziewane decyzje. Ustawisz się do tych nowych okoliczności z wiatrem, ale będziesz bardzo zły, ze musisz zmieniać wszystko na co wcześniej miałeś ochotę.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 05.10.2013

Dzisiaj przydadzą ci się twoje umiejętności organizacyjne. Fakt jest taki, że sporo spraw zwali ci się na głowę i tylko dzięki szybkiemu myśleniu uda się to wszystko poukładać. Pewnie, że nic nie będzie proste i łatwe, ale pod koniec dnia atmosfera jakoś się uspokoi. Można będzie po prostu odpocząć. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook