708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 4 października 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj możesz mieć wrażenie, że wszystkie siły sprzysięgły się przeciw tobie. Wybrniesz z kłopotów obronną ręką, ale będziesz musiał nieźle się napocić. Nie przejmuj się docinkami kolegów z pracy, to może cię tylko niepotrzebnie rozproszyć.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 04.10.2013

Jeżeli jesteś osoba samotną, zaczną kręcić się wokół ciebie adoratorzy. Niestety nie będzie wśród nich nikogo, kim mógłbyś się zainteresować. Jeden za stary, drugi za młody, trzeci zajęty, a czwarty jakiś taki nie taki. Właściwie wychodzi na to, że może to ty masz problem ze zbyt wysokimi wymaganiami? Spróbuj przemyśleć swoje priorytety i dostosować je nieco do rzeczywistości.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 04.10.2013

Twoje argumenty nie porusza dzisiaj nikogo. Trafiał będziesz na apodyktyczne osoby, szczególnie jeżeli są postawione w hierarchii nad tobą, albo w ogóle ludzi, którzy zupełnie nie będą chcieli cię słuchać. Nie załatwisz niczego, więc dzisiaj lepiej zajmij się dobrze znanymi sprawami i nie wprowadzaj w życie niczego nowego, żadnych swoich radykalnych pomysłów.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 04.10.2013

Dzisiaj masz dobry czas na zakończenie wszystkich wcześniejszych zadań. Wszystko będzie szło po twojej myśli. Jeżeli chciałeś kupić cos nowego do domu, albo jakiś większy sprzęt elektroniczny, dobrze zainwestujesz pieniądze. Uważaj tylko, żeby nie wydać więcej niż zamierzałeś i to niekoniecznie na potrzebne ubrania czy kosmetyki.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 04.10.2013

Bardzo pomyślny dzień. Spray zawodowe zejdą na dalszy plan, a ty skupisz się na swoim życiu towarzyskim. Uważaj, żeby tym sposobem nie paść ofiara plotek. Przynajmniej udawaj, że coś robisz, coś działasz. Wieczorem zaszalej i daj upust swoim emocjom. Będziesz bawił się bardzo dobrze.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 04.10.2013

Masz kiepski zwyczaj lokować uczucia tam, gdzie nie można ich potem rozwijać. Uważaj dzisiaj na nowego adoratora, który faktycznie będzie człowiekiem uroczym, ale nie będzie można wejść z nim w stały związek. Będzie człowiekiem zajętym, który nie zrezygnuje ze spokojnej rodziny na rzecz szalonego romansu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 04.10.2013

W miłości dzień bardzo energiczny. Na wieczornym wyjściu ktoś po prostu przypadnie do twoich kolan i już nie będzie chciał odejść. Efekt będzie jednak inny od zamierzonego. Ty boisz się pewnego rodzaju nachalności więc zupełnie na te zaloty nie zareagujesz. Przygotuj sobie ostre riposty bo tego adoratora nie będzie łatwo się pozbyć.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 04.10.2013

Bardzo dobry dzień na zajęcie się swoja urodą. Poszperaj z Internecie i zainteresuj się naturalnymi kosmetykami. Także nowości mogą się przydać w twoich poczynaniach. Cera odpocznie, oczy staną się świetliste, a może i wciągniesz się w taka ekokosmetykę? To zawsze nowa i bardzo pożyteczna wiedza.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 04.10.2013

Twoje ostatnie nastroje miną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dzisiaj masz dobry nastrój i nawet na swoje życie spojrzysz nieco mniej krytycznie. To spowoduje, że zaczniesz przyciągać i dobrych ludzi i korzystne sytuacje. Docenisz to, co posiadasz a nie to czego nie masz. To pierwszy krok do wyzdrowienia.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 04.10.2013

Jeżeli jesteś na razie osobą samotną, możesz zacząć wypatrywać swojej drugiej połówki. Co prawda zainteresuje się tobą nieco inny człowiek, niż sobie wymarzyłeś, ale daj mu szanse. Co z tego, że nie będzie na wysokim stanowisku, jeżeli jego zainteresowania, jego umysłowość, zupełnie ci będą odpowiadały.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 04.10.2013

Dzisiaj staniesz się osoba bardzo wymagającą. Bardziej niż zwykle. Nie tylko względem siebie, ale także innych osób. Dobrze. Taka drobiazgowość jest na miejscu przy wykonywaniu trudnych zadań, a ty masz ich przed sobą bardzo wiele. Dobierzesz do wszystkiego odpowiednia i zdyscyplinowaną ekipę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 04.10.2013

Dzień, w którym będzie się liczyła współpraca. Wspólnie z koleżankami i kolegami w pracy podejmiecie takie wyzwania, które na początku nie dadzą profitów, ale będą procentowały w przyszłości. Zadania okażą się bardzo trudne, ale jednocześnie nauczycie się przy nich dokładności. Dobierzcie do tego wszystkiego odpowiednich ludzi.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 04.10.2013

Niestety musisz dzisiaj zachować rozsądek. Szczególnie w kwestii rozmów z partnerem, które będą dotyczyły tych poważnych spraw, jak dzieci i zamieszkanie razem. Nie przepychajcie się kto ma rację, tylko otwarcie opowiedzcie o swoich obawach. Może się okazać, że nie jest on niechętny stałym związkom, tylko tak naprawdę bardzo się boi. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 8 sierpnia 2013
    Tego dnia możesz robić kilka rzeczy jednocześnie. Okoliczności będą sprzyjać tym z was, kto się nie leni i nie boi się brać na siebie odpowiedzialność za wykonaną pracę. Postar...
  • Horoskop na 6 września 2013
    Energia dnia będzie stabilizować wczorajsze postanowienia. Pozwoli wejść głębiej w „siebie”. Koniunkcja Księżyca z Merkurym w znaku Panny w południe pozwoli na lepszą, wewnętrz...
  • Horoskop tygodniowy od 23 do 29 grudnia 2013
    Święta sprawią, że wielu z nas zacznie się zastanawiać nad minionym rokiem. Okaże się, że wielu z nas chciałoby się pogodzić z osobami z przeszłości, ale nie tylko - przede wszys...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook