708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 3 października 2013

Ежедневный гороскоп

W działaniach musisz wykazać szczególną delikatność. Każdy problem rozważ dwa razy. Wszystkie sprawy uda się rozwiązać pozytywnie, ale tylko wtedy, kiedy będziesz mógł ocenić je z niewielkiego dystansu. Spytaj o radę swoich znajomych.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 03.10.2013

Dzisiaj masz bardzo wiele możliwości do działania. Niezwykła siła przebicia pozwoli ci pozałatwiać sprawy, które wymagają ingerencji innych osób i tego, żeby też poświęciły swój czas. Szczególnie płeć męska będzie ochoczo reagować na twoje pomysły i spełniać wszystkie twoje zachcianki.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 03.10.2013

Dzisiaj masz okazję do zarobienia jakiejś dodatkowej gotówki. Nie opieraj się, nawet jeżeli będzie się to wiązało z brakiem wolnego czasu. Potem będzie można poszaleć na zakupach, a już dawno nie miałeś na to okazji. Warto czasem poświęcić nieco siły i starań, żeby potem móc korzystać z dodatkowych finansów.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 03.10.2013

W twoim otoczeniu jest ktoś, kto od dawna wypatruje za tobą oczy. Problem jest taki, że ty tego nie dostrzegasz albo nie chcesz dostrzec. Człowiek warty jest zainteresowania, może więc nie przebieraj w adoratorach jak w ulęgałkach, tylko skup się na konkretnie zainteresowanej osobie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 03.10.2013

Dzisiaj musisz uważać na wszelkiego rodzaju genialne propozycje. Podpisując umowy dobrze sprawdzaj ich treść. Nie wchodź też w szemrane interesy albo niby to rokujące spółki. Może to przynieść więcej problemów niż zysków. Szczególnie urzędowych albo prawnych.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 03.10.2013

Dzisiaj będziesz miała z jednej trony bardzo dobry dzień z drugiej bardzo trudny. Wiele spraw uda się doprowadzić do końca, ale tylko dzięki twojemu działaniu. Będziesz musiał czasem sporo zaryzykować i balansować na granicy opłacalności. Warto będzie jednak działać, by osiągnąć zamierzony cel.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 03.10.2013

Czeka cię trochę szaleństw w emocjach. Stały partner jakoś nie ma ochoty na wspólne przebywanie i nieco się od ciebie odsuwa, postanowisz więc rozerwać się w damskim gronie. Ach, co się będzie działo. Tańce, hulanki i swawole. Wrócisz do domu bardzo zmęczona ale i bardzo zadowolona z mile spędzonego czasu w bardzo ciekawym towarzystwie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 03.10.2013

Dzisiaj będziesz potrzebowała bardzo dużego skupienia. Wszystkie zajęcia będą bardzo monotonne i szczegółowe, także trzeba będzie wykazać się dobra organizacją i cierpliwością. Liczenie pięć razy tego samego, ustawianie, ustalanie, możesz pod koniec dnia mieć całkowicie dość tej żmudnej pracy.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 03.10.2013

Musisz dzisiaj wykazać się w pracy. Szef będzie patrzył ci na ręce, a nie jest on w doskonałym humorze. Jeżeli prowadzisz własną działalność zaryzykuj wyjścia na szersze wody. Może zyski nie przyjdą od razu, ale baza w innym mieście w pewnym momencie pozwoli naprawdę więcej zarobić.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 03.10.2013

Niestety twój związek nie jest taki, jak oczekiwałeś. Ciągłe napięcia i nieporozumienia nie służą wam jako parze. Dzisiaj możecie usiąść i spokojnie porozmawiać o przyszłości. To ważne, żeby wiedzieć czego oczekujecie od siebie samych i od was jako od pary. Inaczej niewiele zmieni się na lepsze.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 03.10.2013

Dzień, który sprzyja wypoczynkowi. Uporasz się z obowiązkami, które będziesz traktował dzisiaj jak nudną rutynę, a potem postanowisz zająć się sobą. Kąpiel z bąbelkami powinna być dobra na początek. Następne kroki wymyślaj już sama, dogadzaj sobie i odpoczywaj, do samego wieczora.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 03.10.2013

Dzisiejszy dzień jest bardzo dobry na zawieranie nowych przyjaźni. Ludzie będą podchodzić do ciebie i z sercem i z otwartym umysłem. Wymiana zdań powinna być bardzo miła i kulturalna. Wiele rzeczy dowiesz się mimochodem. Te znajomości zawarte dzisiaj, mogą zostać przy tobie na dłużej.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 03.10.2013

Niestety dziś dzień bardzo pracowity. Będziesz przypominał aktywną pszczółkę, która uwija się między obowiązkami swoimi a cudzymi. Przyda się też umiejętność pracy zespołowej a nawet kierowania tym zespołem. Wszystkie zaległości zostaną pokonane, sprawy sumiennie przerobione i zamknięte. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Wróżenie ze stóp
    Czy wiesz, wygląd może dużo zdradzić o danej osobie? Już nasi przodkowie zwrócili uwagę na związek pomiędzy wyglądem zewnętrznym a charakterem i Losem człowieka. Dziś opowiemy ...
  • Horoskop tygodniowy od 12 do 18 sierpnia 2013
    Słońce w znaku Lwa czyni ten tydzień jak i poprzedni odpowiednim do odpoczynku, rozrywki, oddaniu się pasji i hobby. Poniedziałek nie będzie zbyt dobrym dniem. Istnieje ryzyko ro...
  • Jak radzić sobie z krytyką?
    Z pewnością przekonałeś się nie raz jak krytyka potrafi zaboleć. Jednak kiedy nauczysz się traktować ją jako wskazówkę i pomoc do dalszych działań, zobaczysz, że zacznie działa...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook