708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 2 października 2013

Ежедневный гороскоп

Oprócz innych działań możesz zająć się swoją urodą. Dzień sprzyja wszelkim zabiegom upiększającym, szczególnie, jeżeli będą dotyczyły skóry. Odpocznij wieczorem i nie przejmuj się kłopotami. Teraz nic na nie nie poradzisz a wiele z nich może w przyszłości nie okazać się wcale groźnymi.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 02.10.2013

Nie licz dzisiaj na to, że ktoś wykona dla siebie swoje obowiązki. Niestety wszystkich spraw będziesz musiał dopilnować sam. Tym bardziej, że jak nawet namówisz kogoś do pomocy, to twój szef nie przyjmie takiej zamiany z otwartymi ramionami. Może uznać, ze na niewiele się w firmie zdajesz, a to już pierwszy krok do sporządzenia wymówienia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 02.10.2013

Możesz najeść się wstydu. Uważaj więc na swoje słowa, na to co robisz. Najpierw przyjrzyj się, jak zachowuje się towarzystwo a potem działaj. Nie licz, że pewne niedociągnięcia zostaną ci przypisane jako urocze. Ważne, żeby nie wystawić się na pośmiewisko i jakoś przeżyć ten dzień.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 02.10.2013

Twoja obowiązkowość i odpowiedzialność doczeka się dzisiaj odpowiedniej nagrody. Szybko uporasz się z obowiązkami i będziesz mógł wreszcie wyjść wcześniej z pracy. Tym samym pozałatwiasz wiele rzeczy, które leżały odłogiem. To ważne, bo już zaczynało się wszystko niezwykle nawarstwiać.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 02.10.2013

Masz poczucie, ze nie znajdujesz oparcia w swoim związku. Niby wszystko jest w porządku i wszystko gra, ale jednocześnie odczucie niedosytu rośnie. Szczególnie dzisiaj, kiedy trzeba będzie poważnej męskiej decyzji a ty nie będziesz miała do kogo zwrócić się po radę. To da ci do myślenia o waszej przyszłości.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 02.10.2013

Dzisiaj nastąpi dzień bardzo sentymentalny. Będziesz wspominała, tęskniła za minionymi czasami. Może nawet przypadkiem spotkasz kogoś, kto lata temu poruszył twoje serce. Ważne, żebyś podeszła do tego jak do miłych wydarzeń. Nie jak do niespełnienia. Inaczej faktycznie możesz popaść dzisiaj w niezwykłą nostalgię.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 02.10.2013

Dzisiaj będziesz zajęta praca i realizowaniem niezwykle ambitnych planów czasu na pewno zabraknie ci dla siebie i dla bliskich osób. Pamiętaj, że nie zawsze jutro będzie czas na tworzenie więzi. Musisz nieco zatrzymać się w biegu i zająć tym, co jest dla ciebie ważniejsze.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 02.10.2013

Możesz dzisiaj dostąpić prawdziwego olśnienia. Zobaczysz, że kolega z pracy, który, owszem, ostatnimi czasy był bardzo miły, nie tylko chce się z tobą przyjaźnić, ale marzy o czymś więcej. Czy zgodzisz się na biurowy romans, to zależy tylko od ciebie. Pamiętaj, żeby przy okazji nikogo nie skrzywdzić.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 02.10.2013

Dzisiaj postaraj się wykazać energią i porządną organizacją. Sporo będzie do zrobienia. Nie bój się ani ciężkiej pracy ani rzeczy, które trzeba będzie zaryzykować i poświęcić, żeby osiągnąć jeszcze większe cele. Planuj, ale nie wyrzekaj się fantazji. Działając zdecydowanie osiągniesz zamierzone cele.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 02.10.2013

Dzisiaj czekają cię zdecydowane posunięcia finansowe. Ile będzie przy tym strachu, będziesz wiedział tylko ty. Na szczęście okaże się, ze było to wszystko rozegrane bardzo strategicznie i nie poniesiesz żadnych strat. Licząc zyski pamiętaj o swoich bliskich, którzy może też czekają na upominki.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 02.10.2013

Ktoś może zaproponować ci współpracę. przyjrzyj się dobrze warunkom, dlatego, że może być tam coś, czego nie chcesz zrealizować. Umowa musi być dla ciebie bezpieczna. Nie wchodź w nic, co twoja intuicja sklasyfikuje jako mało rozsądne.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 02.10.2013

Dzisiaj dzień może być trudny, pełen niesnasek, nieporozumień z otoczeniem. Jeżeli nie da się go przeczekać jakoś w domu, to nie komentuj, nie rozmawiaj, rób swoje i nie ingeruj w żadne kłótnie. To ważne, żebyś nie zwracał dzisiaj na siebie uwagi innych. Łatwiej przetrwasz dzień.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 02.10.2013

Twój szef cały czas cię krytykuje. Masz już tego dość. Dzisiaj możesz postawić wszystko na jedną kartę. Albo faktycznie będzie tak, że wyrzucisz z siebie swoje frustracje nie zważając na to, czy stracisz pracę czy nie, albo trzaśniesz drzwiami. To da ci poczucie siły i satysfakcji. Pracy w rezultacie nie stracisz. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 20 lipca 2013
    Na prowadzenie wyjdą wydarzenia z przeszłości, bynajmniej nie same wspomnienia. Masz szansę na odnalezienie zagubionego przedmiotu, odnaleźć kontakt do osoby z przeszłości, z k...
  • Magiczna siła włosów
    Już w starożytności wierzono, że włosy zawierają źródło życiodajnej siły i energii człowieka. Zdrowe i zadbane włosy to nie tylko piękno, ale i konieczność. Zdarzało się, że...
  • Horoskop na 30 listopada 2013
    W ciągu tygodnia miałeś za dużo na swojej głowie. Teraz odpadną ci sprawy zawodowe a ty w rozpędzie będziesz chciał robić wszystko dla wszystkich. Przystopuj trochę, żeby nie n...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook