708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 1 października 2013

Ежедневный гороскоп

Już rozkręciłeś się na tyle, żeby móc działać na pełnych obrotach. Nawet wtedy, gdy hamują cię inne osoby nie daj sobie wmówić, że stojąc w miejscu samo coś się zrobi. W twoim tempie znajdziesz jeszcze czas na mnóstwo dodatkowych działań, nieprzewidzianych w notatniku.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 01.10.2013

Nie będzie ci się chciało dzisiaj trzymać reguł i działać konsekwentnie. Nie zaszkodzi, jeżeli faktycznie wpuścisz w swoje życie nieco szaleństwa. Tym bardziej, że u ciebie ostatnio i nuda i stagnacja. Można będzie coś zmienić w taki właśnie sposób. A działając niezgodnie ze schematami okaże się, że za rogiem są i ciekawe okoliczności i bardzo ciekawe osoby.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 01.10.2013

Nie chcesz zwierzać się swoim bliskim ze swoich problemu. A przecież wyraźnie widać, ze coś cię trapi. Prawda jest też taka, że sama sobie raczej nie poradzisz z problemami, do których nie masz dystansu. Porozmawiaj z przyjacielem, on znajdzie rozwiązanie, którego ty na dzisiaj nie dostrzegasz. Sprawy okażą się naprawdę proste do załatwienia.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 01.10.2013

Nie daj się zwieść pozorom. Osoba, która darzy się sympatią, cały czas przebywa gdzieś w twoim otoczeniu, tak naprawdę chce ugrać dla siebie jakieś korzyści. Jesteś w lepszej od niej zawodowej sytuacji. Jej intencje nie są szczere tylko egoistyczne. jeżeli coś pójdzie nie po myśli, zobaczysz, jak może zmienić się w prawdziwego, plotkarskiego potwora.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 01.10.2013

Dzień, który będziesz chciał poświęcić swoim bliskim. Czy to jest rodzina, czy przyjaciele, czy ta jedna jedyna osoba bliska sercu, chcesz wreszcie odbudować łączące was więzi. Jest na to bardzo dobry czas, szczególnie wieczorem, gdzie możesz spotkać się w pozytywnym gronie. Miło spędzone chwile bardzo was do siebie zbliżą.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 01.10.2013

Uważaj na wszystko co związane jest z grami i zakładami. Może tak się zdarzyć ze przegrasz wszystko co postawisz. Nie jest to dobry dzień na wypełnianie kuponów, ani na żadne hazardowe aktywności. Lepiej pilnuj swojego portfela, bo możesz naprawdę narozrabiać. A potem już czeka tylko woda i czerstwy chleb, nie mówiąc o niezapłaconych rachunkach.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 01.10.2013

Pilnuj swoich wydatków. Może zrobić cię całkiem pusto na twoim koncie. Lepiej wydawaj gotówkę którą masz w ręku a nie tą, która ma do ciebie dopiero przyjść. Wskazany jest umiar we wszystkim. Również w uczuciach lepiej nie reaguj nerwowo. Lepiej przemilczeć drobnostki niż wywołać burzę w szklance wody.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 01.10.2013

Jeżeli ktoś poprosi cię o pożyczkę, musisz zareagować stanowczo i po prostu odmówić. Pamiętaj, że mimo najszczerszych chęci, większej sumy pieniędzy po prostu ta osoba ci nie odda. To tak jakby wlewać wodę do garnka bez dna. Możesz zaproponować pomoc w znalezieniu pracy, ale nie w dawaniu gotówki.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 01.10.2013

Dobry dzień na kupno wszelkiego rodzaju rzeczy związanych z elektroniką. Jeżeli masz w planach taką działalność, ruszaj na sklepy, a złapiesz bardzo fajne okazje. Możesz wziąć ze sobą najlepszą przyjaciółkę. Może nie pomoże w doborze rzeczy, ale umili czas spędzony w sklepie. A może to zająć bardzo długi okres czasu, faktycznie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 01.10.2013

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, zajrzyj do Internetu. Tam znajdziesz wszystko, czego ci potrzeba, co dotyczy zakupów, specyfikacji. Nie zdawaj się na wątpliwych ekspertów, tylko rozejrzyj się sam. Tym sposobem uda ci się uniknąć błędów. A planujesz przecież zaangażować swoją energię.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 01.10.2013

Nie daj się zwieść pozorom. Czytaj dobrze umowy, które masz podpisać i analizuj dwa razy współprace, które mogą się nadarzać. Nie rób niczego na łapu capu, bo możesz wpaść jak śliwka w kompot. Jeżeli na czymś się nie znasz, zapytaj specjalisty. A przede wszystkim daj sobie więcej czasu na przeanalizowanie sprawy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 01.10.2013

Możesz zaufać komuś, kto do tej pory nie rzucał się w oczy. Dzisiaj, w momencie, kiedy przytłoczą cię obowiązki, po prostu stanie po twojej stronie i bez słowa zacznie pomagać. Z tego wspólnego działania może wyniknąć naprawdę bardzo fajna przyjaźń. Osoba ta da się poznać z zupełnie innej, ciekawszej strony.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 01.10.2013

Jesteś w stanie góry przenosić, więc wykorzystaj tę energię do tego, żeby faktycznie zrobić wszystko, co na dzień dzisiejszy było zaplanowane. A jest tego sporo. Dzieci do szkoły, śniadanie do łóżka, bo partner właśnie choruje, własna praca, jeszcze fryzjer i szybkie zakupy. Pod koniec dnia, padniesz i uśniesz. Ale bardzo z siebie zadowolona. Wszystko zostało ogarnięte. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 22 sierpnia 2013
    Dzisiejszy dzień przyniesie możliwość rozmów z rodziną, spędzenie czasu z dziećmi. Będzie okazja na finalizację ciągnących się spraw. Dzisiaj zawarte znajomości będą trwałe. Bę...
  • Pięć zasad szczęśliwego życia
    Podstawą szczęścia można nazwać równowagę duchową. Człowiek szczęśliwy z satysfakcją idzie do pracy i z radością wraca do domu. Są pewne zasady, które pomogą osiągnąć taką harm...
  • Nawyki, na co zwracać uwagę pod czas zawierania znajomości?
      Bardzo często już na pierwszym spotkaniu z nowo poznaną osobą, zadajemy sobie pytanie, czego się spodziewać po tej znajomości, jaki to jest człowiek, jakie są cechy j...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook