708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 30 września 2013

Ежедневный гороскоп

Nic tak nas nie denerwuje jak nerwowe dzwonienie budzika. Szczególnie w poniedziałki. Wstań wcześniej, zrób kawę, posiedź chwilkę, dasz sobie czas na porządne rozbudzenie. Tym sposobem wyjdziesz uśmiechnięty ku swoim codziennym obowiązkom.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 30.09.2013

Dzisiejszy dzień może przynieść ci wiele niespodzianek. Nie będziesz na początku pewien, czy to, co się wokół ciebie dzieje jest dobre czy złe, ale i tak wszystko skończy się właściwie. Szczególnie jeżeli chodzi o miłość, możesz być bardzo zadowolony z niewielkiego upominku od swojego partnera.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 30.09.2013

Musisz pogodzić się ze swoimi bliskimi. W tym sporze każdy ma rację i nie będzie rozstrzygnięte żadne ostatnie słowo. Machnij na wszystko ręką, bo nie warto tracić kontaktu ani z rodziną ani ze znajomymi tylko dlatego, że na mniej poważne tematy każdy ma inne zdanie. Niepotrzebna była ta burza w szklance wody.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 30.09.2013

Czeka cię dzień pełen pracy. Faktycznie nie będziesz wiedział w co włożyć ręce. Będą piętrzyć się stare obowiązki i nowe pomysły na działania. Niestety nie jesteś w stanie stworzyć swojego klona, który przejmie tę nudną część aktywności, więc będziesz musiał po kolei radzić sobie ze wszystkim sam.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 30.09.2013

Naucz się działać samodzielnie. Cokolwiek dzisiaj komuś nie zlecisz, o cokolwiek nie poprosisz, niestety nie będzie zrobione ani dobrze, ani dokładnie. W tych sprawach tylko ty wykazujesz odpowiednią pasje i zaangażowanie. Wdrażaj innych w rzeczy mniej ważne bo i tak będziesz musiał wszystkiego dopilnować.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 30.09.2013

Jesteś jak syn marnotrawny. Dzisiaj bardzo mocno zatęsknisz za uczuciem, które już dawno jest za tobą, a które to ty sam zakończyłeś. Nie bardzo wiadomo jak do niego wrócić, pozostaje już tylko marzenie i wspominanie. Taki szykuje się dla ciebie nieco melancholijny dzień. Tylko nie popadnij w przesadnie smutny nastrój.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 30.09.2013

Dzisiaj w stanie dźwignąć takie zadania, jakich już dawno nie zrealizowałeś. Wykorzystaj więc ten dzień na wszelkie trudne rzeczy, które ominąłeś. Da ci to duże poczucie satysfakcji i zadowolenia. W miłości dość spokojnie, poukładasz drobne sprawy ze swoim partnerem, omówicie jakieś najbliższe plany.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 30.09.2013

Doskwiera ci samotność, a nic nie robisz w tym kierunku, żeby cokolwiek zmienić. Niestety siedząc w domu możesz liczyć tylko na wizytę przystojnego listonosza, a powiedzmy sobie szczerze, ze takie sytuacje zdarzają się tylko w odpowiednich filmach. Wyjdź z przyjaciółmi i baw się dobrze, a twój los może się po prostu odmienić.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 30.09.2013

Bierz się do pracy, bo masz dzisiaj sporą dawkę energii przeznaczoną przez gwiazdy do wykorzystania. Skup się jednocześnie na sprawach domowych. Przestawianie mebli, upiększanie przestrzeni nie powinno ci dzisiaj sprawiać kłopotów. Masz dobre pomysły, które bardzo szybo można wcielić w życie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 30.09.2013

Zastanów się, czy ścieżka, którą podążasz jest właściwa. A szczególnie, czy robisz pewne rzeczy dlatego, że tak wypada czy z własnej, nieprzymuszonej woli. Jeżeli jesteś w partnerstwie, które ci nie odpowiada, po prostu odejdź i nie przejmuj się, że inny znacząco będą pukać się w czoło.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 30.09.2013

Masz już serdecznie dość ludzi, którzy chcą cię wykorzystywać. Zauważasz takie rzeczy, ale jeszcze trochę czasu zajmie ci nauczenie się mówienia „nie” dzisiaj jest na to bardzo dobry czas, możesz wykrzyczeć to co cię boli. Inni będą zdziwieni, ale jednocześnie wreszcie zaczną cie nieco szanować.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 30.09.2013

Twój związek robi się bardzo niewygodny. Na początku nie przeszkadzały ci pewne zachowania partnera, teraz nie potrafisz sobie z nimi poradzić. Na dodatek jak dowiesz się, że kręci się koło niego inna osoba, to już zupełnie stracisz panowanie nad sobą. Awantura gotowa. Może i dobrze, bo albo oczyści atmosferę, albo podpowie inne rozwiązania.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 30.09.2013

Nie bardzo radzisz sobie ze swoimi obowiązkami. Trzeba będzie poprosić innych o pomoc, a to dla ciebie jakby przyznanie się do porażki. Nie traktuj tego w ten sposób. Wszystkiemu sam nie podołasz, a koledzy z pracy chętnie wesprą cię radą. Wszystko pójdzie znacznie szybciej i będziesz mógł się odwdzięczyć pyszną kawa po pracy z milej atmosferze. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Sen – Twój mały świat
      Jest spokojny, głęboki, rozluźniający. Co to? Oczywiście – sen. Co robić, jeśli dręczy Cię bezsenność? Jak z nią walczyć i czym może grozić? Poznaj odpowiedź. Odpo...
  • Jak się rozstać, by nie namącić?
    Niewielu z nas pamięta, że rozstanie z poprzednim partnerem stanowi energetyczna podstawę do przyszłych relacji. Jeśli prześladuje cię łańcuch niepowodzeń w życiu osobistym, al...
  • Żegnamy koszmary senne
    Sen jest odzwierciedleniem naszej rzeczywistości. Podczas nocnych koszmarów mózg nie udaje się na odpoczynek, w skutek czego zostaje naruszona praca wewnętrznych organów i syst...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook