708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Rozłąka – jak sobie z nią poradzić

Związek na odległość? Nie dla wszystkich jest to dobre rozwiązanie, wiele par rezygnuje z uczucia w obawie przed rozczarowaniem, strachem i nie podejmuje próby utrzymania takiego związku.

Rozłąka może dopaść każdego, czy to za sprawą delegacji służbowej, wyjazdu na stypendium, wyruszenia w podróż marzeń… Wszystkie wyjazdy sprowadzają się do jednego: rozstanie z ukochaną osobą. To nie tragedia! Nie jest to, aż takie straszne, jakby się mogło wydawać. Poznaj kilka tajników, które pomogą Ci wytrwać w osamotnieniu, czekając na powrót wybranka.

Strategiczne podejście

Stojąc przed nieuchronnym rozstaniem upewnij się, czy twój partner ma takie samo podejście do waszego związku, aby uniknąć przykrej sytuacji, gdy Ty będziesz na niego czekać z myślą, jak to wróci i Ci się oświadczy, a twoja druga połówka liczy na super odskocznię na wyjeździe i nie wiąże z Tobą żadnych planów na przyszłość. Rozczarowaniom mówimy nie i zawczasu wykładamy kawę na ławę. Oczywiście dotyczy to poczatkujących związków, z małym stażem. Podzielenie się z partnerem swoimi oczekiwaniami jest niezmiernie cenne.

Antydepresant

Jeśli Twoje uczucia do partnera są niezwykle silne, początkowe dni rozłąki będą la Ciebie nie lada wyzwaniem. Aby przejść z tym do porządku dziennego i nie wpaść w depresję, maksymalnie wypełnij swój wolny czas. Obowiązki obowiązkami, ale wypróbuj rozwinąć w tym czasie swoje pasje, aby z zainteresowaniem myśleć o malarstwie, literaturze, kinie, czy lepieniu z gliny, a nie o tym, ile dni zostało do powrotu ukochanego. Dzięki temu będziesz mieć dodatkowy powód, aby zadziwić partnera po jego powrocie swoimi umiejętnościami i osiągnięciami.

Zaufanie

Jeśli nie ufasz swojemu wybrankowi – czas zastanowić się poważnie nad swoimi uczuciami. Bo jeśli zaczniesz wydzwaniać do partnera po 20 razy na dobę, wypytując co robi, z kim się spotyka, gdzie idzie i dlaczego jeszcze nie śpi, może się okazać, że wróci do Ciebie z wyjazdu zupełnie innym człowiek. Zmęczony Tobą i zniechęcony.

Niekaralność

Być może nawet nie przyjdzie Ci do głowy, ale praktyka pokazuje, że zdarza się, iż z wyjazdu partner wraca nie całkiem idealny. Nie mówmy od razu o zdradzie, ale np.: obiecał nie palić, ale palił; miał codziennie biegać, ale nawet nie pamięta czy zabrał ze sobą buty treningowe; miał nie pić, ale wieczory spędzał z przyjaciółmi w barze… Sęk w tym, abyś nie traktowała tego zachowania jak zdradę. Niespełnione obietnice, no cóż, zdarzają się. Wysłuchaj wyjaśnień, może się zdarzyć, że będą całkiem sensowne.

Adaptacja

W przypadku bardzo długiej rozłąki, może się okazać, że ponowne spotkanie nie spełni Twoich oczekiwań. Nie przejmuj się tym wcale. Specjaliści twierdzą, że to całkiem normalne nawet w przypadku par, mieszkających ze sobą wiele lat. Pozwól sobie i Twojemu partnerowi na okres adaptacji. Okryjcie na nowo zapachy, gesty, powiedzonka. Nie traktujcie pospiesznego spojrzenia jako znak, że już go nie interesujesz, nie lubi patrzeć w Twoje oczy. To wcale nie jest tak. Wszystko wróci do normy, zobaczysz!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook