708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Horoskop na październik 2013

Гороскоп на октябрь

Październik uważany jest niejako początkiem roku ezoterycznego. Z pewnością jest to dobry miesiąc na rozpoczynanie «nowego» i może przynieść wiele zmian. Wyczuwa się pewnego rodzaju napięcie i potrzebę poruszenia sterem – wg Tarota „Kołem Fortuny” jakim jest „10” Wielkich Arkanów. Nigdy nie jest jednak pewne jaki ono zatoczy krąg i w którym miejscu się zatrzyma. Bo „Koło Fortuny” to Koło Losu podlegające ciągłej zmianie i trudno o jego statyczną pozycję. Zatem to co na górze może nieoczekiwanie znaleźć się na dole, jeżeli nie zachowamy szczególnej ostrożności i nie skupimy dostatecznej uwagi na tym co robimy i jakie podejmujemy decyzje. Trzeba wiedzieć również, że w październiku nie zawsze możemy mieć wpływ na to co się zdarza pomimo najszczerszej chęci bo o tym i tak najczęściej decyduje niestety „ŚLEPY LOS”.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na październik 2013 roku

Październik będzie dla Ciebie miesiącem bardzo ważnym a może najważniejszy na przestrzeni całego roku. Jest dla Ciebie czasem podsumowującym dokonania i zbierania plonów – czasem korzyści wynikających z Twoich dotychczasowych działań. Twój stosunek do otoczenia może być bardzo ugodowy i harmonijny. Możesz poznać osobę, która stanie się dla Ciebie bardzo ważna a nawet może na stałe zagościć w Twoim życiu. Postaraj się uporządkować swoje sprawy z którymi zwlekałeś. Zadbaj o zdrowie bo to dobry czas na zwrócenie się również do samego siebie i zadbanie o nie i Twoje „wewnętrzne dziecko”.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na październik 2013 roku

Czujesz się niepewnie? Nie rozpoczynaj nic nowego. Nie podejmuj żadnych istotnych decyzji szczególnie związanych z wyjazdem. Miesiąc ten, a szczególnie pierwsza dekada, będzie sprzyjała planowaniu a także zajmowaniu się drobnymi sprawami. Wszystkim co jest związane z domem i najbliższym otoczeniem. Wiele osób o których już dawno zapomniałeś może nagle się pokazać z jakimiś dziwnymi propozycjami i chęcią nawiązania ponownych relacji. Bądź krytyczny w ocenie takiej sytuacji i nie daj się wciągnąć w jakieś dziwne sytuacje mogące w perspektywie przynieść problemy lub doznać przykrości.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na październik 2013 roku

To właśnie ten miesiąc może być dla Ciebie najważniejszy. Miesiąc wymagający wiele wysiłku i wytrwałości. Wszystko o czym nie myślałeś i nie planowałeś może się właśnie zdarzyć. Bądź uważny. Możesz być wystawiony na próbę ale Twoja sytuacja może się wzmocnić i stworzyć podwaliny na następne miesiące. Poprawa sytuacji materialnej i generalnie standardu życia. Wszystko to niestety nie za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ale wytrwałej pracy. Nie pozostawiaj niczego przypadkowi ale zadbaj o wszystko w szczegółach – powiedzie Ci się w drobnych sprawach ale i w tych po których sobie wiele obiecywałeś.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na październik 2013 roku

Wspaniałe efekty? Nie jest to miesiąc spełnionych życzeń, ale jednak mogą pojawić się okazje, które musisz wykorzystać. Może to być czas obfitości i korzystania z efektów dotychczasowej ciężkiej i wytrwałej pracy. Powodzenie materialne, ale też potrzeba otwarcia się na nowe nieznane dotychczas uczucie. Powinien to być miesiąc raczej bezproblemowy dający oddech i spokój w gronie rodzinnym. Nie mniej możesz odczuwać presję i potrzebę gdzieś gnać coś robić – rodzaj pewnego zniecierpliwienia. Staraj się jednak nie robić falstartu, zatrzymaj się daj sobie czas na ten zasłużony właśnie, czas potrzebny do ponownego «lotu».

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na październik 2013 roku

Twoja zbytnia uwaga skierowana głownie na sobie irytuje partnera i najbliższe otoczenie. Październik to miesiąc, w którym będziesz musiał przewartościować co jest ważne – czy własne ego czy jest coś jeszcze. Wszyscy będą Ciebie potrzebować, a Ty powinieneś być bardziej dla nich uczynny i mieć na to czas. Zauważysz, że bliscy Ciebie kochają, a często tego po prostu w ogóle nie widziałeś, a wręcz ignorowałeś. Jeżeli tego nie dostrzeżesz możesz zapłacić za to zbyt wysoką cenę. To zależy wyłącznie od Ciebie co zrobisz. Możesz zintegrować i naprawić relacje z najbliższymi lub całkowicie je unicestwić.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na październik 2013 roku

Zbyt dużo pracowałaś, musisz wypocząć niech październik będzie dla Ciebie „niedzielą”. Niedziela trwająca cały miesiąc czy to nie fajnie? Potrzebujesz trochę czasu dla siebie czy też pewnego rodzaju izolacji. Ale też możesz poczuć,że nie możesz na nikogo liczyć. Staraj się odpędzać od siebie tego typu myśli a wówczas przezwyciężysz samą siebie. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Wybierz się z kimś na zakupy, a może do innej miejscowości bo Twój partner też potrzebuje czegoś bardziej wystrzałowego razem będzie lepiej. Potrzebne jest Ci uczucie, że możesz na kimś polegać.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na październik 2013 roku

Dla Ciebie Wago miesiąc październik może okazać się wyjątkowy. To tak jakbyś otrzymał prezent od losu. Możesz otrzymać ciekawą propozycję, awans, nagrodę. Spróbuj zagrać w grę losową masz szansę na wygraną. Zdecydowanie zostaniesz doceniony bo poważnie traktujesz pracę. Bądź odważny domagaj się czego potrzebujesz, a otrzymasz to. Jeżeli masz pieniądze i chcesz je zainwestować, kupić dom lub w inny sposób je pomnożyć sukces może być pewny. Uda się też naprawić wcześniej popełnione błędy i odwrócić złą passę.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na październik 2013 roku

Dla Skorpiona to miesiąc powodujący pewnego rodzaju rozdrażnienie. Możesz mieć skłonności do ciągłego wracania wstecz i szukania dziury w całym. Zastanów się o co Ci naprawdę chodzi bo może to wyglądać na zwykłe czepialstwo. Postaraj się uzyskać więcej spokoju. Zastanów się co jeszcze musisz zrobić, a jeżeli coś Ci przeszkadza rozstań się z czymś lub kimś tak będzie lepiej dla Ciebie i otoczenia. Wymyśl coś nowego, może jakiś wyjazd – staraj się więcej czasu poświęcać dla domu. Twój partner nie jest zadowolony z Twojego męczącego nastroju. A może przydała by się gimnastyka, nie rezygnuj z popołudniowego biegania.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na październik 2013 roku

Ciągle aktywny Strzelec ma dużo energii ale do dokończenia rozpoczętych zadań będzie potrzeba więcej czasu. Staraj się włączyć kolegów do współpracy. Będziesz miał okazję przekonać się jakim skarbem jest przyjaźń i jak wielu życzliwych ludzi Ciebie otacza. Wszystko zmierza we właściwym kierunku jest pełne zrozumienie, a gdyby nawet było coś nie tak – nikt tego nie zauważy i nie będzie robił z tego problemu. Masz szansę być księciem z bajki daj szansę losowi. .Ale pamiętaj bajka może szybko się skończyć jeżeli nadużyjesz zaufania.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na październik 2013 roku

W październiku może nadarzyć się okazja żebyś mógł zaprezentować siebie, ale Ty nie lubisz się afiszować. Uważasz, że Twoja praca sama jest wystarczającą promocją. Fakt jest taki,że zostaniesz doceniony za to, że nie ma w Tobie buntu wobec tego co robisz jesteś wspaniałym pracownikiem wywiązujesz się terminowo z powierzonych zadań. Zrozumiesz wreszcie, że było warto choć i tak niczego wielkiego nie oczekiwałeś ale jednak. Nagroda, dodatkowe pieniądze, a może wyjazd na zasłużony wypoczynek. Satysfakcja! Wykorzystaj nadarzające się okazje to Twój czas.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na październik 2013 roku

Jesienny czas może niezbyt korzystnie wpływać na Twoje nastroje. Uczucie zmęczenia i wypalenia skutecznie będzie Ciebie zniechęcać do czegokolwiek. Niestety trzeba będzie wziąć się w garść i załatwić wiele spraw na które nigdy nie masz serca. Twoje bałaganiarstwo może wprawić Cię w niespodziewane kłopoty. Zawczasu wróć do uporządkowania wszystkiego co celowo odkładałeś lub po prostu zostało zaniedbane. Jeżeli jednak szybko uporasz się z tymi sprawami w ostatnim tygodniu pozwolisz sobie na daleki wyjazd o którym od dawna marzysz.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na październik 2013 roku

Dla Ciebie październik to miesiąc zmian napraw tego co zostało zniszczone lub zepsute. Dobry czas na sprzedaż nieruchomości, remont lub przebudowę. Możliwa też przeprowadzka lub wyjazd do innego kraju. Masz wyjątkową opiekę sił kosmicznych wykorzystaj więc sprzyjające nadzwyczajne okoliczności. Ciągle marzysz o niespełnionej miłości, może się zdarzyć taki dzień, że spotkasz kogoś kto Cię zachwyci, bądź otwarty na nowe. Oszczędzaj zdrowie bo jesteś bardzo wrażliwy sytuacja podpowiada, że należało by wybrać się do lekarza. Szanuj swoje zdrowie byś miał szansę innym dawać siebie i radość.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 14 sierpnia 2013
    Dziś mogą się zmienić Twoje upodobania. To, co podobało Ci się wcześniej, wyda się przestarzałe i niepotrzebne. Zainteresowanie wzbudzi w Tobie coś, o czym dotąd nie miałeś zie...
  • Horoskop na 28 października 2013
    Dzień sprzyjający wszelkim działaniom. Nawet jeżeli nie masz poniedziałkowej siły do tego, żeby z rozpędu ruszyć do pracy, wdrażaj się w nią pilnie. Możesz dzisiaj zrobić tak d...
  • Horoskop na 28 grudnia 2013
    Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał sprawom osobistym. Tym bardziej, że intuicyjnie będziesz wyczuwał potrzeby innych. Nauczysz się czytać wypowiedzi między wierszami i będziesz m...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook