708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 września do 6 października 2013

Nie ukrywaj przed osobą ukochaną swoich uczuć, daj jej do zrozumienia, jak dużo dla Ciebie znaczy – jeśli i ona darzy Cię uczuciem nie przestraszy się ani nie ucieknie: będzie trwała z Tobą mimo wszystko. Niech to się stanie hasłem na najbliższy tydzień. Wielu z nas zamiast powiedzieć jasno i szczerze o swoich uczuciach po prostu tłumi je w sobie. Kochamy, więc bądźmy kochani. Wielu z nas w tym tygodniu ma okazję przekonać się, że ich miłość jest odwzajemnioną. Gwiazdy zapowiadają dla Was uniesienia miłosne – zmobilizujcie się i okażcie osobie ukochanej, że jest Wam droższa niż ktokolwiek inny na świecie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana najważniejszym będzie stworzenie stałego, opartego na zaufaniu i szczerości związku. Barany, którym udało się znaleźć już drugą połówkę będą szukały okazji do wyjaśnienia nieporozumień, ale również rozmów z partnerem – będzie to dla nich w tym tygodniu niezbędne, ponieważ Barany lubią wiedzieć na czym stoją i czego mogą się spodziewać. Barany samotne mogą dać się ponieść emocjom, zaszaleć – efektem wieczornego wyjścia na imprezę będzie poznanie dwóch przebojowych osób – z jedną z nich nawiążesz długą, fascynującą znajomość, która przerodzi się w romans, druga okaże się dla Ciebie wsparciem w ciężkich chwilach oraz kompanem do wypadów. Baran powinien w tym tygodniu zadbać o swoich dotychczasowych znajomych.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Zodiakalne Byki mające już partnera będą miały okazję w tym tygodniu odbyć podróż we dwoje – Twój partner szykuje dla Ciebie niespodziankę, a czy jest coś lepszego niż weekend we dwoje? Przygotuj się mentalnie i zacznij pakować walizki – oszczędzicie na tym sporo czasu, który będziecie mogli wykorzystać razem. Byki, którym jeszcze nie udało się znaleźć docelowego partnera będą miały okazję go poznać po środzie – wszystko dzięki Twoim znajomym, którzy przyprowadzą na spotkanie osobę, której jeszcze nie znasz. Będzie to czuła i troskliwa osoba urodzona pod znakiem Raka – nie zaprzepaść swojej szansy, od razu między Wami zaiskrzy, więc warto wymienić się numerami telefonów i umówić się na przyszły raz. Znajomość ta będzie rozwijać się powoli, ale oboje będziecie sobą zachwyceni.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą oczekiwały od swojego partnera jakiegoś gestu pojednania – może być to zarówno zwiększone zainteresowania, jak i kolacja przy świecach, Bliźnięta nie pogardzą żadnym dowodem uczuć, byle pochodził ze szczerego serca. Bliźnięta, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku zatęsknią za jego urokami – będą wspominały swoje dawne miłości, aż zapragną z całego serca ożywić je, odnaleźć swoją pierwszą miłość. Dzięki internetowi przebiegnie to sprawnie, już w czwartek będziecie rozmawiać, wspominać, dowiecie się też wielu nowych rzeczy o sobie nawzajem. Niestety, kilometry, które Was dzielą, nie ułatwią Wam spotkania – póki co więc pozostaje cieszyć się sobą na odległość.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Los będzie w tym tygodniu łaskawy dla osób urodzonych pod znakiem Raka – ich partner jest bowiem osobą ciepłą, opiekuńczą i pełną zrozumienia. Z jego pomocą przetrwają najcięższe emocjonalne sztormy. Możesz Raku w tym tygodniu czuć się nieco gorzej, jednak Twój partner przyjdzie Ci z pomocą – będzie poświęcał Ci wiele czasu i uwagi, dzięki czemu szybko wrócisz do formy. Raki, które nie znalazły jeszcze swojego życiowego partnera będą czuły się samotne, jednak ta samotność nie potrwa długo – bowiem Tobie samotność nie jest pisana. Już w tym tygodniu masz szansę poznać wspaniałą osobę urodzoną pod znakiem Koziorożca. Początkowo może być Wam trudno znaleźć wspólny język, jednak będzie Was do siebie ciągnęło i postanowicie spróbować być ze sobą.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znaków Lwa szykuje się nie lada gratka – nabiorą bowiem w tym tygodniu ochoty na niezobowiązujący flirt, szczególnie dotyczy to Lwów, które jeszcze nie są w związku. Wodzenie za nos jednak szybko im się znudzi, a osoba z którą flirtowały poczuje się rozczarowana i zacznie zasypywać Lwa prośbami o spotkanie – Lew jednak nie da się przekonać, ponieważ osoba ta jest zupełnie w nie ich guście. Dopiero gdy zobaczy ją przez przypadek na ulicy spacerującą z kimś innym, poczuje przypływ zazdrości i zacznie się starać. Lwy będące już w związkach flirtem narobią sobie problemów – przede wszystkim będą to wyrzuty sumienia, w końcu zakończą znajomość i skupią się na nowo na swoim ukochanym.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Panny zapragną wyjść do ludzi – będą potrzebowały teraz przede wszystkim towarzystwa. Będą czuły się teraz wyjątkowo atrakcyjne, co przełoży się na ich kontakty z ludźmi. W tym tygodniu mają okazję zawrzeć wiele interesujących znajomości, które jeśli tylko Panna będzie zainteresowana – mogą okazać się przyjaźniami na lata. Samotne Panny będą miały teraz okazję spotkać miłość swojego życia – będzie to osoba spod znaku Byka z którą będzie miała pewną i bezpieczną przyszłość – ich miłość będzie spokojna i stała, bez wzlotów i upadków. Panna powinna zrozumieć, że czasem warto nieco obniżyć poprzeczkę – łatwiej dać przecież bukiet róż niż naprawić pralkę. Panna potrzebuje oparcia osoby tak silnej jak ona, która zapewni jej pewność, że gdy zachoruje, to jej partner zajmie się wszystkim od a do z.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Dla Wag w związkach tydzień ten będzie dobry pod wieloma względami – przede wszystkim odkryją radość płynącą ze spędzania czasu we dwoje, lecz również nauczą się, że zaufanie w związku jest naprawdę ważne : będą dużo rozmawiały z partnerem, także o swojej przeszłości, co pozwoli im wzmocnić więź, która ich łączy, lecz również partner Wagi odwdzięczy się tym samym, więc poznasz osobę którą kochasz jeszcze bardziej. Wagi, którym jeszcze nie udało się stworzyć udanego związku wiele czasu będą spędzały teraz same ze sobą, jeśli będą wychodziły, to jedynie w kobiecym gronie. Wago, miłość życia możesz poznać wszędzie – więc nie poddawaj się i nie spoczywaj na laurach, wybierz się na premierę nowego filmu… i daj się oczarować!

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Skorpion nie może się nudzić, on musi działać – szczególnie Skorpiony samotne będą potrzebowały czuć się adorowanymi, sprawi to, że będą otaczały się ludźmi, a dzień bez randki będzie dla nich dniem straconym. Skorpion będzie brylował w towarzystwie dowcipnymi anegdotami, czarował uśmiechem – zaowocuje to wyjściem w czwartek z osobą urodzoną pod znakiem Ryb. Wieczór będzie niezwykle udany, jednak Skorpion będzie obawiał się zaborczości Ryb, więc nieco zwolni tempo. Skorpiony w związkach będą teraz szukały okazji do spędzania czasu z partnerem, będą chciały się poczuć tak, jak czuły się na początku znajomości. Partner Skorpiona podejmie grę i oboje będą cieszyli się sobą – będzie dla nich zaskakującym, że nadal, mimo upływu czasu potrafią razem się bawić i śmiać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mogą stać się markotne i wymagające wobec swoich partnerów, będą czuły się niedoceniane – spowoduje to, że będą szukały pretekstu do kłótni. Jeśli ich partner nie da się sprowokować i postara się okazywać im więcej zainteresowania, ten stan szybko minie, a Strzelce znowu będą cieszyły się życiem, jeśli jednak ich partner da się sprowokować do kłótni – do końca tygodnia w ich stosunkach zapanuje chłód. Strzelce, którym nie udało sie jeszcze znaleźć drugiej połówki będą teraz osowiałe i przygaszone, jednak w środę poczują się lepiej za sprawą osoby urodzonej pod znakiem Wodnika. Będą spędzać razem dużo czasu, Strzelec się rozpogodzi i zapragnie czegoś więcej – razem z Wodnikiem ma szansę stworzyć naprawdę ciepły związek.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

W życiu Koziorożca niespodziewanie pojawi się osoba, o której istnieniu wolał zapomnieć – będzie starał się zdystansować od niej, odciąć się, jednak ona za wszelkę cenę będzie chciała odnowić starą znajomość. Koziorożec, mimo wrodzonego uporu, w końcu się podda – tęsknota ożyje w jego sercu i również on zapragnie być z tą osobą. Stara miłość zacznie powoli rozkwitać między Wami – nie brońcie się przed nią, tym razem Wam się uda stworzyć stałą relację bez popełniania błędów z przeszłości – oboje dojrzeliście do tego kroku. Koziorożce mające już stałego partnera ucieszą się zwiększonym zainteresowaniem z jego strony, razem zaczną planować wspólną przyszłość. Wspólnie będziecie się cieszyć wybierając nowe meble bądź planując wspólne zamieszkanie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Samotny Wodnik poczuje się nieco osaczony – wszystko ze względu na dwie osoby, które choć są różne tak samo pragną zwrócić uwagę Wodnika. Wodnik dobrze o tym wie, jednak bardzo ciężko mu podjąć decyzję. Wszystko wskazuje na to, że wróci się w stronę osoby urodzonej pod znakiem Bliźniąt, z którą będzie rozumiał się w pół słowa i znajdzie w jej ramionach tak mu potrzebną bezpieczną przystań. Miłość i jej okazywanie jest dla Wodnika bardzo ważne – będą zatem obsypywali się czułościami. Wodniki będące już w stałych związkach będą odczuwały niedostatek uwagi ze strony partnera – pogrążą się w smutnych rozmyślaniach. Jeśli ich partner delikatnie podpyta, Wodnik zwierzy się ze swoich przemyśleń – on po prostu musi czuć się kochany, nawet przy natłoku codziennych, męczących czynności.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Interesujący tydzień szykuje się dla Ryb – przede wszystkim będą czuły się teraz niesamowicie atrakcyjne. Wszystko za sprawą gwiazd, które planują dla Ryb właśnie w tym tygodniu spotkanie z osobą im przeznaczoną. Mimo iż wiele osób zwróci w tym czasie na Ryby uwagę, to tylko ta jedna odnajdzie drogę do ich serca – a nie prowadzą do niego puste komplementy, a gesty. Będzie to osoba urodzona pod znakiem Raka, która da Rybom oparcie – Rak, mimo iż wrażliwy właśnie wpieraniem Ryb ma szansę zaskarbić sobie miejsce w ich sercu. Ryby, które już są w stałym związku będą nadzwyczaj spokojne i szczęśliwe w tym miesiącu – wystarczy im sama obecność partnera w domu, by poczuć, że i one są na swoim miejscu. Harmonia zagości w ich związku, będą cieszyli się każda chwilą spędzoną razem.

Przeczytaj coś innego

  • Precz z koszmarami!
    Sen – to nic innego jak możliwość uzupełnienia bilansu energetycznego i otrzymania informacji od swojej podświadomości. Z punktu widzenia parapsychologii, sny nie tylko odzw...
  • Horoskop na 21 lipca 2013
    Doskonały dzień na nieformalne spotkania z kolegami z pracy, kierownictwem i partnerami. Duże szanse na porządny krok do przodu na drodze rozwoju kariery, sytuacji społecznej c...
  • Czego pragną mężczyźni: męskie spojrzenie na kobiecą seksualność
    Pojmowanie seksualności kobiet i mężczyzn z reguły jest różne. Wiele kobiet, chcąc zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, sięga po wyzywające ubranie, jaskrawy makijaż i intensywne...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook